Προμήθεια φύλλων κόκας

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δεν ψάχνετε για σύνδεσμο/πηγή, εκτός αν αυτό επιτρέπεται; (δεν είμαι σίγουρος ποιοι είναι οι κανόνες εδώ σχετικά με αυτό)
Είναι εφικτό από τις ΗΠΑ; Γνωρίζω ότι η απόδοση είναι περίπου 0,5% της μάζας των αποξηραμένων φύλλων, αλλά με ιντριγκάρει η προοπτική ενός τόσο καθαρού προϊόντος. Έχει δοκιμάσει κανείς τις (πολλαπλές) συνθετικές διαδρομές εκεί έξω; Ποιες ήταν οι αποδόσεις σας; Κόστος;
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, είμαι περίεργος. Μπορείτε να καλλιεργήσετε νόμιμα φυτά Κόκα στις πολιτείες; Μπορούμε να καλλιεργήσουμε νόμιμα Αφγανική παπαρούνα εδώ. Απλά δεν μπορούμε να κόψουμε τους βολβούς για να αποσύρουμε τη ρητίνη. Έχω γελάσει καθώς στην μπροστινή αυλή, έχω μερικές που μεγαλώνουν, και ακριβώς δίπλα τους είμαι μια πολύ όμορφη και δηλητηριώδης Datura. Λατρεύω ένα όμορφο ρέον όμορφο φυτό που αλλάζει το μυαλό ή το σώμα.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Εάν τα προβλήματα της πρώτης ύλης είναι άλλα, παρόμοια με το αποτέλεσμα και εντελώς συνθετικές ουσίες, με απλή σύνθεση. Για παράδειγμα, η 4-μεθυλομεθκαθηνόνη
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Αυτό ήταν ένα όνειρό μου εδώ και πολλά χρόνια! Δεν έχω κάνει φυσήματα εδώ και σχεδόν 20 χρόνια, επειδή είναι απλά χάλια σε σύγκριση με τις παλιές μέρες! Πρέπει να φταίει το γεγονός ότι άλλαξαν τα χημικά που χρησιμοποιούνται για την παρασκευή του. Δεν ξέρω αν θυμάται κανείς τις παλιές μέρες που έκανες μια γραμμή και είχε σχεδόν γεύση φαρμάκου. Μετά καθόσασταν εκεί και μιλούσατε για ώρες LOL. Θυμάμαι ότι όλοι προσπαθούσαν να μιλήσουν την ίδια στιγμή Hahaha oh the fun. Αλλά μετά είναι σαν να άλλαξαν από αιθέρα σε ντίζελ ή κάτι τέτοιο. Αηδία. Έτσι, πολλοί τύποι απλά πέρασαν στο κάπνισμα. Εγώ απλά σταμάτησα. Λοιπόν, είχα ένα πολύ άσχημο ατύχημα χάρη σε μια τρελή σκύλα και με εισήγαγε στον κόσμο του Oxycontin. Κακός κακός κόσμος!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας είναι πιο εύκολο να προσπαθήσετε να καθαρίσετε το προϊόν . Μερικοί άνθρωποι σταματήσουν να χρησιμοποιούν επειδή η κακή ποιότητα στην πρόσφατη φορά Είναι πιο καλύτερη αλλά όχι puré η πιο κοινή νοθευτική ουσία είναι λεβαμισόλη και φαινακετίνη η λεβαμισόλη είναι πιο δύσκολο να extraxt .δοκιμάστε με αλκοόλη 96% + y λεβαμισόλη είναι λιγότερο διαλυτή από την κοκαΐνη χάνετε το προϊόν αλλά κερδίζετε ποιότητα .η φαινακετίνη είναι πιο εύκολο απλά χρησιμοποιήστε puré ακετόνη η κοκαΐνη que s αδιάλυτη στην ακετόνη .και τα φύλλα της κόκας και η planta είναι ilegal στις πολιτείες .το λουλούδι παπαρούνας πάρα πολύ
 
Top