Question Παραγωγή των ερωτήσεων 3cmc/

MEHDIAZ08

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ψάχνω να μάθω πώς να παράγω το διεγερτικό που ονομάζεται 3-cmc.

Έχω κοιτάξει κάποιες αναρτήσεις σε αυτό το φόρουμ σχετικά με την παραγωγή, αλλά δυστυχώς δεν είμαι πολύ καλός στη χημεία και αναρωτιέμαι πού μπορώ να μάθω τα βασικά της μαγειρικής και τι πρέπει να μάθω πριν καν ξεκινήσω.


Κάποιες άλλες ερωτήσεις στο μυαλό μου όταν γράφω αυτό το κείμενο:

Πού προμηθεύεστε τα χημικά που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή 3cmc και χρειάζομαι το εργοστάσιο Cath ή πώς λειτουργούν όλα;


Πιθανώς μπορείτε να καταλάβετε ότι δεν είμαι ειδικός, αλλά έχω τη θέληση να μάθω.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Μπορώ να βοηθήσω επί πληρωμή κατά τη διάρκεια της σύνθεσης οποιασδήποτε καθιόνου :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
u χρησιμοποιείτε εργαστηριακό εξοπλισμό ?
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Τι ηλίθιος που πρέπει να είσαι για να το κάνεις 10y με αυτόν τον τρόπο, ε, πήγαινε να ξαπλώσεις κάπου αλλού μάγκα
 
  • Haha
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
εργαστήριο 4cmc όπου u δείτε εργαστηριακό εξοπλισμό haha κάθε μήνα η αστυνομία έσπασε 5 εργαστήριο και έκαναν τόνους χωρίς εργαστηριακό εξοπλισμό haha επόμενο τύπος που θέλουν monay μορφή ανθρώπων
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
ότι είναι μεγάλης κλίμακας εργαστήριο σε πλήρη λειτουργία, πληγή αγγίξει το προϊόν από αυτούς βλέποντας όλα αυτά τα πλαστικά που χρησιμοποιούν, bu ο τρόπος αν θέλετε να κάνετε σε μεγάλο πλαστικό κακό και μεγάλο quantiti θα χρειαστείτε machanical stirer και biger διαχωριστικό funell, κοιτάξτε στις παλιές μου ημέρες κάποτε έκανα meph σε γυάλινο μπουκάλι έτσι σύνθεση δεν είναι τόσο compiated χρειάζεστε vesel, σκληρό ψήσιμο, μερικά χημικά και να παρακολουθεί σκέφτεται μέχρι /:)
 
Top