Προτείνετε μια μέθοδο για σύνθεση METH για πρώτη φορά, πήρε όλα τα αντιδραστήρια em!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Χαιρετισμούς συναδέλφους-κυψέλες!

Θα ξεκινήσω το ταξίδι μου στην παρασκευή μεθαμφεταμίνης σύντομα. έχω πρόσβαση στα περισσότερα από τα απαραίτητα αντιδραστήρια όπως εφεδρίνη, ψευδο,
Το πρόβλημα είναι ότι έχω ελάχιστες έως καθόλου χημικές γνώσεις και αυτή θα είναι η πρώτη μου σύνθεση.
αυτό είναι εφικτό για έναν εντελώς αρχάριο και αν ναι ποια μέθοδο σύνθεσης προτείνετε; Θα λέγατε τις ρακεμικές διαδρομές - p2p με
n-μεθυλοφορμαμίδιο ,,αντίδραση Leuckart" ή P2P με αναγωγή NaBH4 θα ήταν πιο δύσκολες καθώς με αυτές πρέπει να χρησιμοποιήσω χειρικό καταλύτη για να κάνω
το στάδιο της υδρογόνωσης της ιμίνης; Καθώς χρειάζομαι τη σωστή στερεοχημεία - D-μεθ.Επίσης, θα χρειαζόμουν τον ίδιο εξοπλισμό για όλες τις μεθόδους της
σύνθεσης όπως εμφανίζονται σε αυτή τη θέση:
ή δεν χρειάζεται με τις διαδρομές εφεδρίνης;

Θα ήμουν πολύ ευγνώμων για κάποια συμβουλή επί του θέματος παιδιά και για κάποια βοήθεια κατά τη διάρκεια της λειτουργίας της σύνθεσης. θα προσπαθήσω να καταγράψω την
διαδικασία και να την ανεβάσω εδώ καθώς με τα βίντεο μαθαίνεις πιο εύκολα.

ΥΓ: προτιμώνται μέθοδοι που αποδίδουν παραγωγή μεσαίας/μεγάλης κλίμακας
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ποιος είναι ο σκοπός της δημιουργίας αυτού του θέματος; Δεν υπάρχουν αρκετά θέματα για τη σύνθεση μεθαμφεταμίνης;
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Σκοπός είναι να λάβω μια συνιστώμενη μέθοδο λαμβάνοντας υπόψη ότι έχω όλα τα αντιδραστήρια διαθέσιμα. οι περισσότεροι χρήστες εδώ πρέπει να επιλέξουν μια συγκεκριμένη μέθοδο σύνθεσης καθώς έχουν πρόσβαση μόνο σε εφεδρίνη, για παράδειγμα. ποια από αυτές τις μεθόδους θα ήταν ευκολότερη για το σκοπό; Επίσης να βρω κάποιον που είναι πρόθυμος να δώσει συμβουλές κατά τη διάρκεια της διαδικασίας σύνθεσης καθώς είμαι αρχάριος. μπορείτε να κλείσετε το νήμα αν το θεωρείτε προσβλητικό, κύριε.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Όλες οι μέθοδοι έχουν ήδη περιγραφεί. Όλες συνιστώνται. Πρέπει να επιλέξετε αυτό που σας εξυπηρετεί. Αν δεν έχετε καμία εμπειρία στη σύνθεση, αλλά έχετε όλα όσα χρειάζεστε για να ξεκινήσετε τη σύνθεση, απλώς γράψτε σε οποιονδήποτε από τους ειδικούς.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Απλά σκέφτηκα ότι κάποιες μπορεί να είναι πιο κατάλληλες για αρχάριους από άλλες.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Μπορείτε να πείτε έναν πλήρη κατάλογο των αντιδραστηρίων σας;
Ορισμένες εφεδρίνες θα απαιτήσουν επίσης το διαχωρισμό των ισομερών. Ποια είναι η εφεδρίνη σας;
Αυτός ο εξοπλισμός μπορεί να χρησιμοποιηθεί, αλλά μπορεί να υπάρχει και άλλος εξοπλισμός
Χρειάζεστε λεπτομέρειες, πλήρη κατάλογο αντιδραστηρίων και άλλων συνθηκών, χώρων, όγκων. Μπορείτε να μιλήσετε εδώ ή να στείλετε ένα PM.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
και αν είστε από την Ευρώπη και χρειάζεστε πρόδρομες ουσίες, συνιστώ τον προμηθευτή Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Πολύ χρήσιμη συμβολή, σας βγάζω το καπέλο!
 
Top