Αξιόπιστος πωλητής της Μεφεδρόνης από την Ευρώπη;

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Μετά από 5 προσπάθειες από 5 διαφορετικές χώρες της ΕΕ, όπου οι κριτικές στην αγορά και οι "επιβεβαιωμένες" (αμειβόμενες κριτικές χρηστών) στο dread, αφού πήρα 2x συνολικά bunk, γεμάτο διαλύτες, τρομερά χαμηλή (αν υπάρχει) καθαρότητα 4-mmc, και 3x τυχαία ανάλογα της καθινόνης, η εύρεση ενός νόμιμου πωλητή της ΕΕ θα ήταν μεγάλη. Με ένα αξιοπρεπές stealth που δεν αποστέλλεται από θερμές χώρες σε *** φάκελο με φυσαλίδες αέρα με σφραγισμένη σακούλα μέσα και τίποτα άλλο, ούτε καν μια (τυχαία) διεύθυνση επιστροφής.

Το Ηνωμένο Βασίλειο είναι γνωστό για την κουλτούρα του 4-mmc και η παραγωγή δεν σταμάτησε ποτέ εκεί. Αλλά κανένας πωλητής δεν στέλνει στην ΕΕ λόγω καθυστερήσεων και αυστηρού τελωνειακού ελέγχου IN/OUTgoing.
PL/NL είναι ένα 50/50, μεταξύ του να πάρει μια σωστή παρτίδα φωτιά, ή ένα τυχαίο ανάλογο.
Η Γερμανία ήταν πάντα μια απόλυτη αποτυχία (συγγνώμη μεταπωλητές, εργαστηριακός έλεγχος αυτό που αγοράζετε πρώτα)

Το αναζητώ μόνο για κρυψώνα / προσωπική χρήση, αλλά μπορώ να συνδεθώ με πωλητές με έδρα την ΕΕ που ενδιαφέρονται για μεταπώληση * πραγματικών * 4-MMC, ειδικά από μη καυτές χώρες της ΕΕ.

Δεν ενδιαφέρομαι για τις προσφορές CN/USA, όπως και στο αρχικό θέμα - πωλητές της ΕΕ (= χώρες που βρίσκονται φυσικά στην ήπειρο που ονομάζεται Ευρώπη ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει στον αδαή μου κώλο γιατί αυτό ξεπερνά την αγορά; Φαίνεται κάπως περίεργο να παράγονται αλογονικές καθινόνες σε τεράστιες ποσότητες και να εκτοπίζονται από αυτές οι μεθυλοκαθινόνες. Δεν καταλαβαίνω από την άποψη της παραγωγής ή της επίδρασης του ατόμου. Ποιο είναι το όφελος από την παραγωγή 3cmc/4cmc αντί αυτού;
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Θα ήθελα ΠΟΛΥ να έχω μια λεπτομερή απάντηση, αλλά δυστυχώς, όταν τα πράγματα πηγαίνουν προς τη λάθος κατεύθυνση, οι αγοραστές που δεν πήραν καμία ένδειξη για το πραγματικό 4-mmc, ή τους άρεσε το 3-mmc νομίζοντας ότι είναι 4-mmc, παίρνουν τώρα όλα τα άλλα δεκάδες ανάλογα νομίζοντας ότι είναι απλώς "καλύτερες" ή χειρότερες παρτίδες. Όσο οι μεγάλες φάλαινες πωλητές προσφέρουν το προϊόν και τα άλλα προϊόντα τους είναι νόμιμα, η "κουλτούρα" του πραγματικού Meow Meow θα χαθεί δυστυχώς...

Είναι απλά φθηνότερο και χωρίς ταλαιπωρία για τους μεγάλους πωλητές να παίρνουν από τον χονδρέμπορο μεταπωλητή τους που εμπιστεύονται ό,τι αντιδρά θετικά στις καθινόνες, και η χονδρική αγορά είναι απλά αγορά από άλλους κατασκευαστές της ΕΕ αλλά κυρίως από την Κίνα τους "κωδικοποιημένους" άγνωστους τυχαίους. Αυτός είναι ο κύριος λόγος: η Κίνα μπορεί να κατασκευάσει πολύ φθηνά μεγάλες ποσότητες.

Η "κουλτούρα" της 4-mmc άρχισε να εξαπλώνεται/αναπτύσσεται ξανά με την 3-mmc, αφού ήταν η πιο κοντινή βολή (έστω και αν απέχει ακόμα χιλιόμετρα), και αυτή ήταν μια γευστική ευκαιρία για να "εξαπατήσουν" πολλούς επιστρέφοντες πραγματικούς λάτρεις της μεφεδρόνης. Η παρασκευή της 4-mmc γίνεται κυρίως (και μόνο, αν μιλάμε για την ΕΕ) στο Ηνωμένο Βασίλειο, όπου δεν σταμάτησε ποτέ να υπάρχει, και στην Πολωνία. NL/SWE και σε άλλες ανατολικές χώρες είναι ένα κέρμα για το τι θα πάρεις. Αλλά ο έλεγχος των εργαστηριακών φαρμάκων που γίνεται τους τελευταίους 2-3 μήνες στην ΕΕ μιλάει ξεκάθαρα: ούτε ένα που στάλθηκε στην energy-control (Ισπανία) ή στην eve-rave (Ελβετία) δεν ήταν 4-mmc, ούτε καν 3-mmc πια.
Το Ηνωμένο Βασίλειο είναι χώρα υψηλού κινδύνου για την αποστολή, το ίδιο και η Πολωνία (για τον αποστολέα, όχι για την παραλαβή στο δεύτερο). Οπότε τα πραγματικά 4-mmc μένουν στα χέρια των τυχερών που μπορούν να βρουν έναν μεταφορέα σε μια από αυτές τις χώρες.

Και ναι, *bump* ακόμα περιμένω έναν πραγματικό κατασκευαστή 4-mmc με έδρα την ΕΕ που μπορεί να προμηθεύσει 4-mmc - τόσο σε μικρές όσο και σε μεγάλες ποσότητες.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
είναι μια γαμημένη ντροπή. Έχω ρωσικά κανάλια telegram που έπαιρνα πραγματικά 4mmc από πέρυσι από νεκρά σημεία στην Πολωνία. Επέστρεψα φέτος και δοκίμασα 5-6? διαφορετικά, μόνο ένα γραμμάριο το καθένα για να δω, και ήταν όλα 3-4cmc. Στη Ρωσία υποθέτω ότι παράγουν επίσης, αλλά δεν νομίζω ότι βγαίνει ούτε από εκεί. Ξέρω ότι οι φίλοι μου εκεί εξακολουθούν να παίρνουν αληθινά σκατά, αλλά έχουν και μια γεύση και ξέρουν τη διαφορά. Θα έλεγα ότι εκεί και το Ηνωμένο Βασίλειο είναι παρόμοια από αυτή την άποψη. Δυστυχώς δεν μπορώ να επιστρέψω στη Ρωσία, αλλά αυτή τη στιγμή στη Γεωργία και προσπαθώ να συνδεθώ με μερικούς Ρώσους φίλους για να δω αν έχουν ακόμα το πραγματικό πράγμα εδώ γύρω
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Αυτό που είναι πραγματικά απίστευτο με τον πολύ κυριολεκτικό όρο αυτής της λέξης είναι πώς μπορεί να είναι η μεγάλη διαφημιστική εκστρατεία για το 4-mmc που "αναστήθηκε" από τους χρήστες του 3-mmc για λίγο, αντί να γίνει μια καλή ευκαιρία και να γίνει μέρος των προϊόντων εξορθολογισμού από μεγάλους κατασκευαστές / οργανωμένο έγκλημα (αντί να παράγουν τόνους μεθαμφεταμίνης χωρίς να χρησιμοποιούν ψευδοεφεδρίνη ως πρόδρομες ουσίες, οι τιμές της μεθαμφεταμίνης μειώθηκαν δραστικά στην ΕΕ.. αλλά αυτό γιατί μετά από μια έξαρση της δημοτικότητας που επανήλθε πριν 3-4 χρόνια, με τη σημερινή ποιότητα μαζικής παραγωγής που μόνο καπνίζει και έχει γεύση μεθαμφεταμίνης, αλλά μπορείς να πας για ύπνο λίγες ώρες αργότερα και δεν καταφέρνεις καν να πάθεις ψύχωση..ο κόσμος σταμάτησε να αγοράζει αυτό το σκουπίδι, δεν αξίζει ούτε τα 50-60 eur που ζητάει) - θα μπορούσαν να ξοδέψουν τους πόρους για 4-mmc - στις ΗΠΑ πωλείται ακόμα και για 100 USD /g σε κάποιες πολιτείες, και στην ΕΕ ανάλογα με τη χώρα 30-90 eur/g (και το γεγονός ότι κανείς δεν το πουλάει online, εκτός αν είναι απλά οι επόμενες τυχαίες καθινόνες - εκτός από PL/UK, NL μεγάλος προμηθευτής χονδρικής αποφάσισε επίσης να αγοράζει απλά τυχαίες κινέζικες καθινόνες ή υπολείμματα από αυτές που παράγονται στην ΕΕ που κανείς δεν έδωσε δεκάρα - πριν ήταν τουλάχιστον 50/50 οι πιθανότητες...)

Ακριβώς γιατί, πραγματικά.. οι πρόδρομες ουσίες είναι εύκολο να βρεθούν και να εισαχθούν (διαθέσιμες σε πολλές χώρες της ΕΕ), η σύνθεση είναι πολύ απλή (δεν είμαι χημικός, επομένως δεν μπορώ να ξέρω με βεβαιότητα, αλλά είναι ευκολότερο από την αμφεταμίνη, και υπάρχουν αρκετοί μικροί προμηθευτές που κατασκευάζουν εγχώρια) - γιατί κανείς δεν κάνει ένα *** με τόσο μεγάλη ζήτηση (το γεγονός ότι οι κοινότητες έγιναν τόσο κατακερματισμένες και εξαπλωμένες σε τόσες πολλές άλλες πλατφόρμες και ομάδες τηλεγράφησης και DNMs προμηθευτές φάλαινες θα μπορούσαν να παίξουν ρόλο σχετικά με το να μην είναι δεκτικοί της ζήτησης..αλλά το ίδιο ισχύει και για τα οπιούχα RC χαμηλής δραστικότητας στην ΕΕ, πρόσφατα εμφανίστηκε και πάλι το O-DSMT.. πιο ακριβό από την καθαρή / q πραγματική ηρωίνη pro γραμμάριο; αυτό είναι απλά τόσο άρρωστο, και οι άνθρωποι αγοράζουν για τέτοιες τιμές ανεξάρτητα,,)

Παραιτούμαι, πραγματικά δεν έχω κανένα ενδιαφέρον να κάνω επιχειρήσεις (τουλάχιστον προσωπικά, κάποιοι πελάτες μου θα αγόραζαν και θα μεταπωλούσαν χύμα), είναι εδώ και μήνες που χαράζω για μια σωστή 4 mmc υψηλή, αλλά μετά από 6 προσπάθειες που απέτυχαν, και προφανώς κανένας πωλητής στο Ηνωμένο Βασίλειο ή PL δεν στέλνει εκτός της χώρας τους, και καμία άλλη χώρα δεν εμφανίζεται για να προμηθεύσει (ίσως η Σουηδία..;) - Θα περιμένω απλώς να συμβεί κάτι, επειδή είναι τόσο χάσιμο χρόνου και καταθλιπτικό να βλέπω τέτοια σκηνή, όπου οι νέες γενιές δοκιμάζουν 4-cmc ή οτιδήποτε πωλείται ως 4-mmc και σκέφτονται ότι βίωσαν το πραγματικό Meow Meow, Τέτοια έλλειψη σεβασμού για την κουλτούρα 4-mmc αυτή η ανάλογη πανούκλα σε όλη την ΕΕ.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Αισθάνομαι την ίδια απογοήτευση και σε σένα, φίλε. Σκοπεύω να βρω μια πραγματική πηγή και να δημιουργήσω μια αγορά γι' αυτό στις πολιτείες. Δεν με νοιάζει αν κάθομαι σε πολλά κιλά, ενώ άλλα πράγματα στο κατάστημα συνεχίζουν να πωλούνται και να αναπληρώνονται. Μόλις οι άνθρωποι δοκιμάσουν το πραγματικό πράγμα και έχουν μια βάση για να συγκρίνουν, ίσως τα πράγματα να αλλάξουν ελαφρώς. Η μεθαμφεταμίνη στις πολιτείες είναι τουλάχιστον 50% κομμένη με MSM, έχω πλύνει πολλές παρτίδες και αυτή η διαδικασία φαίνεται πιο δύσκολη από την ίδια την παραγωγή του 4mmc. ωστόσο δεν ξέρω αν είναι τόσο εύκολο να προμηθευτείς τις πρόδρομες ουσίες εκεί όσο είναι στην ΕΕ. Δεν αξίζει το ρίσκο όταν δεν υπάρχει αγορά για αυτό, αλλά είμαι πρόθυμος να βρω έναν νόμιμο χημικό εδώ με τη δυνατότητα να κρύβω και να εισάγω φάρμακα εδώ. Είμαι αρκετά σίγουρος ότι θα βρω τη σωστή πηγή και το πραγματικό 4mmc θα είναι αποθηκευμένο στο ηλεκτρονικό μου κατάστημα.

Αλλά, έχω πολύ απογοητευτεί να βλέπω την κατάσταση των πραγμάτων, όταν θεωρούσα δεδομένο το να μπορώ να πάρω πραγματικό 4mmc ούτε ένα ολόκληρο χρόνο πριν, αφού έφυγα από την ανατολική Ευρώπη. τώρα πρέπει να αμφισβητήσετε τα πάντα. Ποτέ δεν έπιασε στις πολιτείες αρχικά λόγω της τεράστιας εισροής "νόμιμων" καθινόνων στη σκηνή. οι άνθρωποι πωλούσαν όλους τους τύπους ως MDMA που ήταν 100 / g τιμή δρόμου, και η εισαγωγή αυτών από την Κίνα με μικρή ανησυχία ήταν 2 / g; αν κάτι επέστρεφε κίτρινο σε έναν ελεγκτή, οι άνθρωποι ήταν έτοιμοι να σκοτώσουν όποιον το πωλούσε.

Υποθέτω ότι τα πράγματα γίνονται χειρότερα από εδώ και πέρα, και νόμιζα ότι ήταν ήδη άσχημα.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* χτύπημα * η κατάσταση παραμένει αμετάβλητη, οι περισσότεροι πωλητές της ΕΕ στα DNM που ισχυρίζονται ότι πωλούν 4-mmc παραδίδοντας τυχαίες καθινόνες από την Κίνα.
Μόνο η πραγματική 4-mmc που κατασκευάζεται στο Ηνωμένο Βασίλειο και την PL δεν αποστέλλεται εκτός των χωρών τους (ούτε καν σε άλλες χώρες της ΕΕ) και η εύρεση μεταπωλητή είναι πολύ δύσκολη.

Οποιαδήποτε ενημέρωση σχετικά με αυτό το θέμα θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα (αναζητώντας πωλητή της ΕΕ, πωλητή των ΗΠΑ ευχαριστώ, αλλά η παραγγελία χύμα 4-mmc από τις ΗΠΑ είναι πολύ επικίνδυνη, και δεν μπορεί να είναι ένα από τα ευκολότερα ναρκωτικά για τη σύνθεση και με μια τρελή ζήτηση, απλά αγνοείται και το ίδιο όπως και άλλα καταπληκτικά RCs συμβαίνει ξανά και ξανά, τεμπέληδες πωλητές πολύ μεγάλοι για να αποτύχουν στέλνουν μόνο ανάλογα που υπόσχονται το πραγματικό πράγμα, αλλά απλά φέρνουν μόνο σκουπίδια, και μετά από 1..2...3 χρόνια, οι αγοραστές θα εγκαταλείψουν). Η κοινότητα είναι ήδη αρκετά κατακερματισμένη και διασκορπισμένη παντού... Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί κανένας μικρομεσαίος χημικός/πωλητής δεν ενδιαφέρεται. Οι άνθρωποι αγοράζουν πραγματικό 4-mmc για 100USD στις ΗΠΑ και στην ΕΕ, αν υπάρχει, θα πληρώσουν εύκολα 50-120 eur/g ανάλογα με τη χώρα λόγω της μεγάλης διαφοράς με τους μισθούς.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
πολύς κόσμος έχει 4mmc αγοράσει πολύ πωλητής ανησυχεί να στείλει σε άλλη χώρα επειδή δεν είναι ασφαλές αν πουλήσουν πολλά τότε αν η αστυνομία τον κορυφή του έχασαν όλα
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ναι, το επαλήθευσα και έχετε δίκιο, αν βρίσκεστε στην PL η αποστολή εκτός δεν είναι εύκολη. Αλλά μπορείτε πάντα να πληρώσετε κάποιον που ζει σε μια κοντινή χώρα για να το φέρει έξω από την PL, ή μπορείτε να ζητήσετε από έναν ξένο / κάποιον που ζει σε άλλη χώρα να έρθει στην PL και να πάει στο ταχυδρομείο να το στείλει, φυσικά χρειάζεστε κάποια πολύ ειδική νίντζα stealth για να στείλετε τουλάχιστον 500g και να κάνετε πολύ καλά κέρδη. Αλλά υπάρχουν διάφοροι τρόποι να περάσεις το τελωνείο..και στη χειρότερη περίπτωση, αυτό το άτομο δεν θα εντοπιστεί επειδή δεν είναι πολίτης της PL

Κάντε κάτι καλό για αυτόν τον κόσμο και σώστε την ΕΕ από την παγκόσμια απάτη! ^^
 
Top