Ομάδα δοκιμών χημικών ουσιών έρευνας

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Είμαι πολύ έμπειρος στα περισσότερα διεγερτικά και ψυχεδελικά και έχω φυσικά υψηλή ανοχή σε νέες χημικές ουσίες, οπότε αν είναι καλό για μένα τείνει να είναι σούπερ καλό για τους περισσότερους άλλους
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Γεια σου glitchy, είμαι σούπερ ενδιαφέρονται για τις διατριβές το καλύτερο ασφαλέστερο και νεότερο το πιο ξεκίνησε είμαι προς την κατεύθυνση της κατανόησης χειρότερα από ένα- που εξακολουθεί να παρακολουθεί τηλεόραση τακτικά. Δώσε μου ένα pm δεν είμαι σίγουρος για το τι έχεις πρόσβαση σε αυτό είμαι εξαιρετικά κλίνει προς hxe ή τα oxo pce combos. Και είμαι επίσης σε μας. Έχω σπουδάσει χημεία, φυτά μύκητες από τα 12 μου, ναι ξέρω σχεδόν κάθε fn φυτό <~ το όνομά μου δεν μπορώ να οδηγήσω το αυτοκίνητό μου χωρίς να αναγνωρίζω από δεύτερο χέρι κάθε θάμνο δέντρου σκεπτόμενος τις apoc συλλογές μου, πράγμα που μου θυμίζει ότι πρέπει να πάω να κάνω μια βόλτα 10 μίλια για ένα μάτσο σκατά. (Τα μάτια μου κυριολεκτικά κινούνται μέσα από τις γραμμές των φυτών) και έτσι μπορείτε να με ψαρέψετε αν με συναντήσετε ποτέ. Περπατάω κοιτάζοντας προς τα κάτω και προς την επόμενη γραμμή φυτών. Έτσι, το ενδιαφέρον μου είναι φυσικό και πολύ επιθετικό. Thx και καλή τύχη ελπίζω να λάβετε ένα μήνυμα σύντομα.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
θα ήθελα να δοκιμάσω τα NEP, A-PiHP και MDPHP, Τοποθεσία στη Γερμανία! Χτύπησέ με :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Το APHP APVP MDPV είναι τρομακτικό;:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
ΤΟ MDPV ΕΊΝΑΙ ΈΝΑ ΑΠΌ ΤΑ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΕΡΓΑΛΕΊΑ ΚΑΤΆ ΤΟΥ ΕΘΙΣΜΟΎ ΣΤΗΝ ΑΜΦΕΤΑΜΊΝΗ ΠΟΥ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΠΡΙΝ Ή ΠΟΤΈ ΞΑΝΆ
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
οπότε γιατί δεν ζητάτε τα βαριά χτυπήματα αντί για χλωμό πχπ
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Υπάρχει μια μακρά απάντηση που προκύπτει από το πώς δρα στις εφαρμογές Sim και πώς άλλες απελευθερώσεις/μπλοκαδόρους πώς Ruby πράγματα εννοώ τότε μπλοκάρει το re-up παίρνει mdpv μόνο μπλοκ αλλά αυτά ουσιαστικά μικρότερα και θεωρητικά πολύ λιγότερο επιζήμια για τους πομπούς nero δείτε το πολύ μακρύ έρχονται από το σκεπτικό των περισσότερων ανθρώπων είναι εξαιρετικά λιγότερο εθισμό και δρα ως ένα είδος blocker για άλλους ας πούμε λιγότερο ήπιους παράγοντες στους υποδοχείς τους αυτό είναι εξαιρετικά αυτό είναι εξαιρετικά αυτή είναι εξαιρετικά απλοποιημένη έκδοση αλλά δεν μπορώ για τη ζωή μου να θυμηθώ τους αριθμούς των εγγράφων που έχουν να κάνουν τη μελέτη του
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ενδιαφέρον, θα πρέπει να το διαβάσω αυτό. Ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα πραγματικά για το MDPV μέχρι να ακούσω αυτό,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: Σας τρομάζει το APHP APVP MDPV;
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ομάδα δοκιμών

  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
Αμφεταμίνες, ψυχεδελικά, διασπαστικά, κανναβινοειδή, οτιδήποτε πραγματικά

  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Ναι, έχω χρησιμοποιήσει όλα τα είδη ουσιών τις τελευταίες δύο δεκαετίες, κάποιες περισσότερο από άλλες προφανώς. Ξόδεψα πολύ χρόνο διαβάζοντας για όλα τα είδη και επίσης για τις εμπειρίες άλλων ανθρώπων, διαβάζοντας αναφορές ταξιδιών, φόρουμ όπως το bluelight και τώρα το BB.
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί
    ΕΕ / Ισλανδία.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Παρακαλώ στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pack δεν έχει ακόμα προσγειωθεί παίρνω. Ότι υπάρχει μια εποχή ΠΟΛΥ πριν που χρησιμοποιούνταν το ταχυδρομικό ταχυδρομείο ή ακόμα και η DHL στις ΗΠΑ αλλά ένα ποσοστό επιτυχίας 30% ήταν ο κανόνας δεν το περίμενα αυτό . Όχι έχουν στείλει σε φορτηγό πλοίο μας αποθήκες και ιδιωτική ταχυμεταφορά έτσι ώστε οποιαδήποτε στιγμή από. 3 ημέρες έως μήνες .. καταλαβαίνω το μόνο που ζητώ είναι dm να μου πει τη μέθοδο που χρησιμοποιείται και τα ονόματα των σύνθετων ουσιών που χρησιμοποιούν μόνο αριθμό και ακόμη χειρότερα περίεργα χρώματα π.χ. μπλε meth ment να δούμε. Σαν άλατα χαλκού. Παρακαλώ DM μου με κάποιες λεπτομέρειες έτσι ώστε να μπορέσουμε να τετραγωνίσουμε αυτό μακριά ευχαριστώ και αγάπη
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ακόμα υπομονετικά και περιμένοντας το έστειλαν σε αργό μποάτ
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ομάδα δοκιμών

Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;

Απάντηση: Η απάντηση είναι ότι η ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε είναι η ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε:

Μου αρέσουν τα διεγερτικά και τα οπιοειδή. Αλλά θα έλεγα ότι στην πραγματικότητα δοκιμάζω ό,τι βρίσκω ενδιαφέρον

Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;

Απάντηση: Έχετε κάποια ιδέα για το τι θα δοκιμάσετε;


Θα ήθελα να δοκιμάσω κάποιες ερευνητικές χημικές ουσίες όπως Hexedrone, Pentedrone. Η διπιανόνη και άλλα RC οπιοειδή είναι επίσης πολύ ενδιαφέροντα.

Θα έδινα και τα δύο μου νεφρά για κάποια πραγματική μαλακία όπως η καρφεντανύλη.


Σε ποια χώρα θα αποσταλεί;

Γερμανία
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im στις ΗΠΑ και ενδιαφέρονται να δοκιμάσουν πολλά RC καθώς και ένα περισσότερο τότε ζευγάρι των φίλων, im περισσότερο ψάχνει για RC συγκρίσιμα με τα οπιοειδή και xanax ,,περισσότερα RC οπιοειδή εύχομαι να μπορούσα να πάρω κατ 'ευθείαν fentanyl ή αυτοκίνητο fent ότι είναι αυτό που προτιμώ τότε κάτι από την κατηγορία nitazene ή κάτι άλλο per say - broaz flualp ,u-47700,u-8 και παρόμοια, καθώς και ψυχεδελικά 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt αμφεταμίνη & ψυχεδελικά amp rc, διασπαστικές ενώσεις συνθετικά κανναβινοειδή όλοι έχουμε τις δικές μας βαθιές και μακρές εμπειρίες με το DOC μας.
Ελπίζω ότι μπορώ να γίνω μέρος της ομάδας!!!
Στην υγειά μας
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Πώς έγινε η αποστολή; Υπήρξαν προβλήματα με το δέμα;

- Είχα ένα μικρό λάθος με τη διεύθυνση αποστολής, αλλά ευτυχώς ο @Madre ήταν πολύ εξυπηρετικός και με βοήθησε όσο μπορούσε. Χρειάστηκαν περίπου 2-3 εβδομάδες για να φτάσει το δέμα λόγω του λάθους με το πρώτο πακέτο. Κατά τα άλλα, δεν υπήρξαν καθόλου προβλήματα.

* Φωτογραφίες της ουσίας στη ζυγαριά (σε δέμα, σε συσκευασία, χωρίς συσκευασία, μόνο ουσία, νόμισμα οποιασδήποτε ονομαστικής αξίας της χώρας σας)

- Δυστυχώς άνοιξα το πακέτο πριν θυμηθώ για τις φωτογραφίες, ζητώ συγγνώμη γι' αυτό, αλλά μπορώ να πω ότι ήταν πολύ επαγγελματικά συσκευασμένο ήταν σε μορφή επιστολής και το προϊόν ήταν σε γκρι συσκευασία. Και η σκόνη ήταν σε ένα μικρό σακουλάκι με φερμουάρ και είχε ετικέτα όπως θα έπρεπε. Εδώ είναι η μία φωτογραφία που τράβηξα με το νόμισμα.


Αναλυτική αναφορά ταξιδιού από εσάς.

- Πολύ αγνό έχοντας ποτέ δεν δοκίμασε αυτή την ουσία, αλλά ive διαβάσει κάποιες αναφορές σχετικά με αυτό ότι είναι πολύ ισχυρό και πραγματικά εύκολο να το παρακάνετε, έτσι πήρα μια πολύ μικρή δόση ενδορινικά περίπου 10mg. Το high με εξέπληξε επειδή η μικρή ποσότητα που πήρα, πραγματικά μαλακό και σαν οπιοειδές high, αλλά όχι τόσο μεγάλη ευφορία. Κατά τα άλλα, πολύ καλή ποιότητα ερευνητικής χημικής ουσίας κατά τη γνώμη μου, αλλά την ίδια στιγμή Id προτείνω να κάνετε κάποια έρευνα πριν δοκιμάσετε πράγματα όπως αυτό. Είναι εκπληκτικά ισχυρό.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Ασφάλεια υπηρεσιών: 10/10
⭐️ Ταχύτητα παράδοσης: 8/10
⭐️ Ποιότητα του προϊόντος: 10/10 - Πολύ καθαρό
⭐️ Πόσο καλά εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας; 10/10 - Περίμενα ένα απλό οπιοειδές high, το οποίο έλαβα και λίγο παραπάνω.
Είμαι ευγνώμων για την ευκαιρία να είμαι στην ομάδα δοκιμής και ελπίζω αυτή η κριτική να είναι χρήσιμη.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Σας ευχαριστούμε για τη δουλειά σας, κύριε.
Περιμένουμε το pm σας για περαιτέρω συνεργασία ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Τώρα ξέρω γιατί πήρα παρόμοια τσάντα...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Αυτό το θέμα δημιουργείται μόνο για επιθεωρήσεις και εκθέσεις ταξιδιού. Άλλες απαντήσεις θα διαγραφούν. Σας ευχαριστώ παιδιά.

Αν θέλετε να γίνετε δοκιμαστής, σας περιμένουμε στο <<<<PM>>>>


 
Top