Post Delivery Ασφαλής συσκευασία του υλικού για τη μεταγενέστερη παράδοση

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας!
Πρώτα απ' όλα θα ήθελα να πω ότι αυτό το φόρουμ κέρδισε γρήγορα το likeing μου και έγινε το αγαπημένο μου μέρος για να ελέγχω θέματα και να παίρνω ιδέες. Με αυτά που είπα:
Θέλω να ξεκινήσω μια συζήτηση σχετικά με το θέμα της παγκόσμιας ναυτιλίας. Παρακαλώ ενημερώστε με αν θέλετε να μοιραστείτε κάποιους ενδιαφέροντες τρόπους σχετικά με αυτό. Πρωτίστως θέλω να μάθω για τη μεταφορά χαπιών και σκονών σε μεγάλες ποσότητες σε μέρη όπως AUS/NZ και άλλες νησιωτικές κοινωνίες.
Αυτά τα μέρη έχουν πολλή κόκα και extacy, αλλά πώς έρχεται στη χώρα; Πάντα θα υπάρχει μεγάλος κίνδυνος οι αποστολές να καυτηριαστούν, αλλά με αυτό που είπα θα ήθελα να μάθω τις συμβουλές και τα κόλπα που μπορεί να είναι κάπως άγνωστα. Μυλάρι και μέταλλο/ δόλωμα κλπ είναι μια καλή βασική γνώση αλλά προσπαθώ να βρω κάτι που να ανεβάζει την τακτική.
Έχω διαβάσει τα νήματα για το θέμα που έχουμε εδώ στο φόρουμ και είναι σε μεγάλη βοήθεια. Πήρα κάποιες ιδέες και εγώ ο ίδιος από το aswell και έχω προηγούμενη εμπειρία στην εγχώρια απόσπαση αλλά επιθυμώ να επεκτείνω τις γνώσεις μου στον τομέα της διεθνούς εφοδιαστικής. (Απλά για τις γνώσεις μου ;-) )
Καταλαβαίνω ότι δεν είναι κάτι που οι άνθρωποι που ασχολούνται με αυτό θέλουν να το συζητήσουν ανοιχτά. Αν κάποιος θέλει να μου στείλει ένα messege για το θέμα αυτό το καλωσορίζω με μεγάλη χαρά!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Κάθε πωλητής μεταμφιέζεται διαφορετικά, αλλά βασίζεται σε αυτά τα στοιχεία:

(1) Συσκευασία
(2) Ziplock
(3) Φερμουάρ με φερμουάρ από μύλαρ
(4) Σφραγιστής κενού

Μείνετε ασφαλείς!
 
Top