Λίστα αγορών homelab για μη γνωρίζοντες

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Γεια σου @1019er κατέληξες ποτέ να κάνεις κάποια γάτα; Πώς βγήκε;
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Δυστυχώς όχι, αλλά σύντομα πήρα τα χρήματα για τον εργαστηριακό εξοπλισμό. Κατά τη γνώμη μου, δεν έχει νόημα να το αγοράσω τμηματικά.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Υπάρχουν τόσα πολλά γυάλινα σκεύη που πωλούνται στο Amazon αυτή τη στιγμή, που η DEA θα έπρεπε να προσλάβει 10x το εργατικό δυναμικό και θα χρειαζόταν ακόμα 10 χρόνια για να καλύψει το ανεκτέλεστο. Πηγαίνετε στο AMAZON και αναζητήστε φιάλη erlymeyer 1000ML. 10,000 . Ave έχουν ήδη πουληθεί φέτος.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Δεν σκεφτόμουν αποκλειστικά τα γυάλινα σκεύη, δεν βλέπω μεγάλο κίνδυνο στην αγορά γυάλινων σκευών. Είναι η σκέψη να αγοράσει κανείς όλα τα απαραίτητα για μια σύνθεση όλα μαζί, με την ίδια μέθοδο, στην ίδια διεύθυνση κ.λπ. Δεν θέλω να φανώ υπερβολικά παρανοϊκός, είμαι μάλλον από τους πιο ανόητους και απερίσκεπτους. Απλά μια πρόταση και μια υπενθύμιση, να είστε προσεκτικοί, να είστε ασφαλείς.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Θα χεστείτε αν ξέρατε τι έχει περάσει από τις πόρτες μου και ξαναβγεί. Διασπείρω τα πράγματα μεταξύ των τοπικών χώρων και του διαδικτύου, αλλά το να καθόμαστε μαζί στο κατώφλι μου ήταν μερικά ριζοσπαστικά προϊόντα
 

Xaijan8904

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Έχει κανείς έναν προμηθευτή που παραδίδει εξοπλισμό έναντι μετρητών στην ΕΕ;
 
Top