Question Κάποιος αγόρασε με επιτυχία PMK (CAS: 4676-39-5) από έναν κινέζικο προμηθευτή;

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Βλέπω ότι οι περισσότεροι αγοράζουν pmk ethyl glycidate (28578-16-7) και στη συνέχεια το μετατρέπουν σε PMK (4676-39-5), αλλά βλέπω ότι η μετατροπή από τη μία ουσία στην άλλη είναι πολύπλοκη και ήμουν περίεργος αν κάποιος έχει καταφέρει να αγοράσει με επιτυχία και χωρίς να εξαπατηθεί, το PMK απευθείας, χωρίς την ανάγκη να αγοράσει έναν ενδιάμεσο.
Σας ευχαριστώ όλους!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Είναι ελεγχόμενη ουσία στην Κίνα και στις περισσότερες χώρες του κόσμου. δεν μπορείτε να καταλάβετε πώς να αναμίξετε μια σκόνη με ένα ισχυρό οξύ. θέρμανση και χρήση διαχωριστικού χωνιού;
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Καταλαβαίνω ότι όταν το αιθυλογλυκιδικό pmk μετατρέπεται σε PMK, χάνεται ένα μεγάλο ποσοστό καθαρότητας, έχω επίσης δει ότι απαιτείται μεγάλος χημικός αντιδραστήρας κ.λπ. αλλά υποθέτω ότι θα υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνετε σε μικρή κλίμακα ή χωρίς την ανάγκη χημικού αντιδραστήρα.
Σας ευχαριστώ!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Μπορείτε να εργαστείτε απευθείας με τη μετατρεπόμενη κετόνη, αν και δεν είναι ιδανική και δεν είναι αστρική απόδοση του τελικού προϊόντος μπορεί να καθαριστεί σε μεταγενέστερο στάδιο από τυχόν σκουπίδια που σχηματίζονται.
Ένα 1L με στρογγυλό πάτο ή ακόμα και επίπεδο είναι 10-20 ευρώ..είναι πραγματικά τόσο μεγάλη επένδυση για να κάνεις τα πράγματα τουλάχιστον κάπως σωστά; Η Vevor έχει σετ απόσταξης 50 ευρώ με συμπυκνωτή, στρογγυλούς πυθμένες που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ως αντιδραστήρα μικρής κλίμακας. πρέπει να είστε πρόθυμοι να βάλετε τη δουλειά και το χρόνο για να μάθετε και να επενδύσετε λίγο αν αυτό είναι το μονοπάτι που θέλετε να ακολουθήσετε, δεν έρχεται δωρεάν.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Οι φίλοι μου προσπάθησαν λίγες φορές να αγοράσουν χωρίς Escrow σε κάποιες ιστοσελίδες άγριας αγοράς και ήταν πάντα απάτη χωρίς αποστολή προϊόντος ή αποστολή γαμημένης σόδας και γέλιο.
 
Top