Διατίθενται συνθέσεις και διαδικασίες με επαγγελματική καθοδήγηση βήμα προς βήμα.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ως επί το πλείστον οι γνώσεις μου και η εμπειρία μου με ορισμένα συνθετικά και διαδικασίες μοιράζονται λεπτομερώς και δημοσιεύονται απλά για να βοηθήσουν άλλους ανθρώπους και να προσπαθήσουν να αποφύγουν να κάνουν τα ίδια λάθη που έκανα ή να χάσουν το χρόνο που έχασα κι εγώ χαχαχαχα

Ακόμα και ότι πολλοί άνθρωποι με ρωτούν για περισσότερες πληροφορίες και περισσότερες λεπτομέρειες προσφέροντάς μου μια πληρωμένη πλήρη καθοδήγηση βήμα προς βήμα ορισμένων από τα συνθετικά που δημοσίευσα.

Όπως ξέρετε, προσπαθώ πάντα να απαντώ ανοιχτά στις ερωτήσεις και τις αμφιβολίες στις ίδιες αναρτήσεις, αλλά ακόμη και ότι μερικοί άνθρωποι χρειάζονται πιο στενή "διδασκαλία" για αυτά.

Έτσι, όπως η ζήτηση αυτής της υπηρεσίας φαίνεται να συνεχίζεται αποφάσισα να την προσφέρω δημόσια και να δώσω την επιλογή στο φόρουμ των ανθρώπων να επιλέξουν να λάβουν μια επαγγελματική καθοδήγηση βήμα προς βήμα.

Προφανώς δεν έχω εμπειρία σε όλα τα συνθετικά και τις διαδικασίες που δημοσιεύονται στο φόρουμ( ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΕ ΠΤΥΧΙΟ ΑΕΙ) έτσι μόνο θα επικεντρωθώ στην ανάρτηση και στα συνθετικά που σχετίζονται με μένα και κατ' εξαίρεση με κάποια άλλα που έχω γνώση αλλά όχι εμπειρία σε μεγάλη κλίμακα, έτσι ώστε κάθε περίπτωση να μπορεί να προσαρμοστεί ακόμα και μόνο με την αίτηση για καθοδήγηση σε ένα βήμα ή μέρος της διαδικασίας.....

Ευχαριστώ.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας. Πώς αυτό θα ήταν κερδοφόρο για τον πελάτη; Η καθοδήγησή σας περιλαμβάνει τη βοήθεια στην ταξινόμηση των αντιδραστηρίων, του εξοπλισμού, τον τρόπο εύρεσης πελατών; Ποια ακριβώς σύνθεση φαρμάκων μπορείτε να διδάξετε; Γνωρίζετε πώς είναι η αγορά αντιδραστηρίων στην ΕΕ;
 

Stiluvu

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ο πελάτης απάτης το άφησε...καλύτερα....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Τι εννοείτε όταν ρωτάτε "Πώς αυτό θα ήταν κερδοφόρο για τον πελάτη;";
Σχετικά με τις παρεχόμενες υπηρεσίες που θα σχετίζονται με τις ανάγκες των πελατών συνήθως προσαρμόζω την υπηρεσία για κάθε πελάτη, αλλά το πώς να βρω πελάτες δεν περιλαμβάνεται στην υπηρεσία μου.
Μπορώ να σας διδάξω να συνθέσετε αμφεταμίνη, MDMA, D-Meth, Μεφεδρόνη...
Σχετικά με τα αντιδραστήρια έχω τον κατάλληλο σύνδεσμο για όλα αυτά μην ανησυχείτε γι 'αυτό.
Ευχαριστώ.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας.
Πώς να φτιάξετε MDMA στο σπίτι;
Ευχαριστώ.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας,
Πώς να συνθέσετε 5cladba, ADBB ή άλλα συνθετικά πρόδρομα κανναβινοειδή;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Δεν είμαι εξοικειωμένος με τα κανναβινοειδή, συγγνώμη.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ναι, τέτοιες υπηρεσίες θα πρέπει να πληρώνονται όπως η δική σας, διότι σε πολλές χώρες η παραγωγή ναρκωτικών σε πολλές χώρες οδηγεί σε πολύ μακρά χρόνια φυλάκισης, ακόμη και στη θανατική ποινή. Στις μέρες μας, όλοι θέλουν τα πάντα δωρεάν επειδή το αξίζουν και δεν μπορείτε πραγματικά να ελέγξετε ποιος βρίσκεται στην άλλη πλευρά της οθόνης. Ομοίως, μπορείτε να ζητήσετε δωρεάν ναρκωτικά και να παίρνετε ναρκωτικά δωρεάν για χρόνια. Τι δουλειά έχει ο έμπορος σε αυτό; πάει κάποιος στο μαγαζί και του δίνει δωρεάν φαγητό; Υπάρχουν πολλές μέθοδοι peoduction, mdma, meth, mef ή fent, αλλά πολύς χρόνος που δαπανάται και οι συνθέσεις οδηγούν μόνο σε αποτελέσματα. Πολλοί άνθρωποι χρειάζονται έναν δάσκαλο, και είμαστε άνθρωποι και έχουμε επίσης τη δική μας ιδιωτική ζωή, όχι μόνο το Διαδίκτυο. Έτσι συμφωνώ μαζί σας, οι συνθέσεις πρέπει να πληρώνονται για μεγάλους παίκτες και όχι για παιδιά που κάθονται σε τέτοια φόρουμ χωρίς γονική επίβλεψη.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Και τι συμβαίνει όταν πλήρωσα 7250 ευρώ και προκειμένου να με φέρει έξω από escrow αξίζει πληρωμή προπληρωμής για να αγοράσει πρόδρομος και τώρα 7250 ευρώ είναι στο πορτοφόλι του, είναι σύντομα 50 ημέρες που υπόσχεται κάθε εβδομάδα να παρέχει κομμάτι αποστολής (όπως οι δύο πρώτες συμφωνία σε escrow όπου πρόστιμο), αλλά ποτέ δεν το σεβασμό και να συνεχίσει να ψέματα για μένα....I ve ζήτησε παρακαλώ 60% επιστροφή χρημάτων, τίποτα πίσω στο πορτοφόλι μου ακόμα, καλά κάνει btcbboss2022 ...Αν λέω μαλακίες δώστε μου μια απόδειξη ότι θα στείλετε αυτό που αναμενόταν, χθες για πέμπτη φορά υποσχεθήκατε ότι το αντικείμενο είχε αποσταλεί και έχετε track αλλά για άλλη μια φορά δεν πήρα τίποτα...Δεν θέλω πόλεμο απλά ζητάω επιστροφή του 60% των bitcoin που πληρώσατε στο πορτοφόλι σας πίσω στο πορτοφόλι μου και η συμφωνία έκλεισε και δεν θα σας ξαναμποτάρω πια

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς ούτως ή άλλως είναι τεράστια απώλεια για μένα:(

(δεν είναι αλήθεια στοιχείο δεν αποστέλλονται μία φορά κέρδος)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Αν δεν έχετε γεννηθεί για να μαγειρεύετε, γιατί το κάνετε.🤔😉 . Αυτό δεν είναι ωραίο, μεγάλο φορτίο χρημάτων , , , δεν ήξερα ότι υπήρχε μια αγορά για τέτοιες τιμές., Διδάσκω πριν από χρόνια τα ανίψια μου και hes συμμαθητές μου στην τάξη πώς να μαγειρεύουν,. ακριβώς όπως η Grand μου pah😂 αστειεύομαι,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Σας ζητώ να μου παρέχετε κομμάτι αλλά μετά από 50 ημέρες... δεν μπορώ να εμπιστευτώ την κατάσταση πια.... Σας ζητάω παρακαλώ 60% επιστροφή χρημάτων από Prepay (4K) και 100/150 (2250Euro) παραγγελία που επίσης ποτέ δεν αποστέλλονται ήταν sheduld επειγόντως από την ωραία σας πρόταση, 50 ημέρες πριν.. Αγαπητέ χημικός btcbboss2022 ελπίζω καλά να επιλύσει αυτό το θέμα...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Καλημέρα σας, μπορείτε να ελέγξετε τα dms σας;
ty good day
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Τίποτα στα εισερχόμενά μου 🤷‍♂️
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Αδερφέ, μια ηλίθια ερώτηση. Καθώς υπάρχει έλλειψη 99,9% ακετόνης τώρα, πρέπει να στεγνώσω 98,5 (καθαρότητα που υπολογίζεται από το σημείο βρασμού) από το παντοπωλείο. Δοκίμασα να την στεγνώσω με MgSO4 για πρώτη φορά στη ζωή μου. Έλεγξα το αποτέλεσμα με MDMA HCL.
Σε 100 ml της "ξηρής" μου ακετόνης διαλύθηκαν 0,5 gr.
Είναι φυσιολογικό ή πρέπει να είναι πιο ξηρό;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Νομίζω ότι το άνυδρο θειικό νάτριο θα λειτουργήσει καλύτερα σε αυτή την περίπτωση.
Ούτως ή άλλως τα 0,5gr εξαρτώνται από το πόσο ήταν η αρχική ποσότητα.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Αρχικά - ειδικά για δοκιμή - 10 gr mdma hlc σε 100 ml ακετόνης. Yeld 9,5 gr. Στην πραγματικότητα το ερώτημα είναι αν είναι δυνατόν να στεγνώσει η ακετόνη πολύ καλύτερα.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Υποθέτω ότι η ακετόνη ακόμη και 100% ξηρή θα διαλύσει κάποιο HCL, οπότε το % σας είναι αποδεκτό.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Το μοριακό κόσκινο μπορεί να στεγνώσει την ακετόνη σε 10 μέρη ανά εκατομμύριο σε διάστημα μιας εβδομάδας 0,0001% Μπορώ πιθανώς να βρω τον σύνδεσμο αν επιμένετε
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Θα προσπαθήσω να ξαναβρώ αυτό το άρθρο μόνο για τα "αρχεία" αν έχω χρόνο. Εν συντομία, λέγεται ότι το MgSO4 που εκτίθεται για μεγάλο χρονικό διάστημα σε ακετόνη, παράγει διπλασιασμένο "κατοπτρικό" μόριο ακετόνης που έχει συγκεκριμένη μυρωδιά "μελιού". Έτσι, περιορίζεται η παραμονή του MgSO4 σε ακετόνη για μεγάλο χρονικό διάστημα. Αλλά δεν είμαι τέτοιος ειδικός για να επιβεβαιώσω αν είναι αλήθεια ή όχι. Απλά ένας προσεκτικός αναγνώστης.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Το φάρμακο στο μάτι είναι πολύ δύσκολο να δώσει μια σφραγίδα xd. Γνωρίζω ότι η χημική ουσία εδάφους για τη συνταγή σαμπάνιας mdma μυρίζει σαν anijs, λικέρ, εκχύλισμα αμυγδάλου dextro / vanille. . Νομίζω ότι η κορυφή του κτιρίου mdma τι έχετε rght μπροστά στα μάτια σας,
 
Top