Trans ,4methylaminorex ο πραγματικός πάγος ο βασιλιάς των stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Η ζύμωση των βενζαλδεϋδών... Ακούγεται σαν όλοι να θέλουν να το κάνουν αλλά ποτέ δεν το κάνουν. Και υπάρχουν πολλοί από εσάς που ψάχνετε για απαντήσεις όταν δεν υπάρχει κανείς ικανός να δώσει απαντήσεις στην πραγματική ζωή. Όπως με κάθε ζύμωση, όλα εξαρτώνται από το μέσο, τη ζύμη και τη θερμοκρασία. Όλα τα συστατικά που αναφέρονται είναι ζυγισμένα και αραιωμένα σε νερό για την προετοιμασία των 800 εκατοστών.
Μέσο Α Μέσο Β Μέσο Γ
ΠΕΠΤΟΝΗ 4.8g ΠΕΠΤΟΝΗ 4.8 ΕΚΧΥΛΙΣΜΑ ΖΥΜΗΣ 4.8g
ΠΥΡΟΥΒΑΤΙΚΟ ΝΑΤΡΙΟ 49,3g ΣΟΥΡΚΟΖΗ 80g ΣΟΥΡΚΟΖΗ 80g
CITRIC ACID 8.4g CITRIC ACID 8.4g AMMONIUM SULPHATE 7.32g
SULPHATE MAGNESIUM 0,4g PH ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ 4,5 ΓΙΑ Α & Β ΔΙΥΔΡΟΓΕΝΕΣ ΦΩΣΦΑΤΟΣ ΠΟΤΑΖΙΟΥ .8g
ΤΟ PH ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΕΊΝΑΙ 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Θα μπορούσατε να εξηγήσετε σε μεγαλύτερο βάθος την πλήρη διαδικασία και τα πράγματα πιο κατανοητά για ηλίθιους σαν εμένα
Μέσο Α τι είναι. Αποτελείται από
Μέσο Β ίδιο με το παραπάνω
Μέσο Γ όπως παραπάνω
και την πλήρη διαδικασία και το πόσο καιρό πρέπει να μείνει το κάθε μέσο, ποιες θερμοκρασίες και ούτω καθεξής και με απλά λόγια.
Είμαι ευγνώμων για τις γνώσεις σας και θα ήθελα πολύ να παράγω το δικό μου noreph
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Στο μυαλό μου,ενώ οι άνθρωποι μπορεί να το έκαναν στο παρελθόν, σίγουρα ελπίζω ότι οι άνθρωποι ήξεραν τι κάνουν. Ή το διαβάζω λάθος και δεν υπάρχει τίποτα να φοβηθούμε... όπως και να έχει, ο απρόσεκτος ερευνητής δεν θα έπρεπε καν να δουλεύει με αζίδιο του κυανογόνου, ή βρωμιούχο κυανογόνο ή κάτι παρόμοιο, αλλά ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνουν οι ανόητοι. Η ένωση έχει περίπου εκατό αναφορές στη βιβλιογραφία, ένα μεγάλο ποσοστό των οποίων είναι θεωρητικές και υπολογιστικές. Οι περισσότερες άλλες είναι φυσικοχημικές, μελετώντας τη διάσπαση και τις αντιδραστικές ιδιότητές της. Πέφτεις σε μερικές εργασίες που τη χρησιμοποιούν πραγματικά ως αντιδραστήριο στη σύνθεση, αλλά πιστεύω ότι αυτές μετριούνται στα δάχτυλα, πράγμα που είναι μια καλή ευκαιρία να θυμηθείς γιατί είναι ακόμα όλες προσκολλημένες.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Φαντάζομαι ότι κάποιος ναυαγός λιγότερο δεν αποφεύγει το νερό και τα ισχυρά οξέα που μπορούν να οδηγήσουν στο σχηματισμό υδραζικού οξέος, το οποίο είναι εξαιρετικά τοξικό, πτητικό και εκρηκτικό. Αλλά ξέρετε ότι απλά σκέφτομαι δυνατά...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Βλέπω ότι πρόκειται για cis vs trans... Όπως και να 'χει, δεν πρέπει να τα βάζεις με τα άλατα κυανίου αν δεν καταλαβαίνεις...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Πραγματικά δεν μου αρέσει να είμαι αυτός ο τύπος που s**** σε όλα, αλλά είχα ,4mar και θα σας πω ότι είναι το πιο υπερεκτιμημένο από τότε που δοκίμασα το quaalude για πρώτη φορά εννοώ ότι το Phentermine ήταν ο εξαιρετικός νικητής εκείνης της εποχής αυτό είναι απλά η γνώμη μου αλλά το amorex ένιωσα τρομερά νευρικότητα σαν μια πραγματικά κακή έκδοση των τριών MMC Δεν ξέρω από πού πήραν αυτοί οι άνθρωποι τις αναφορές τους ίσως είμαι αυτός που δεν έλαβε την αληθινή ένωση το μόνο που ξέρω είναι ότι αν ήταν όλα όσα έλεγαν ότι ήταν θα ήταν στην παραγωγή ειδικά από τη στιγμή που έχουν δοκιμάσει όλες εκτός από μερικές από τις ενώσεις αδελφών και αδελφών πολλές από τις οποίες ήταν πολύ τοξικές δεν ξέρω θα ήλπιζα ότι κάποιος θα με διόρθωνε σε αυτό αλλά κανείς δεν θα μου αλλάξει γνώμη για την ποιότητα το χειρότερο Soma rip off ποτέ
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Δεν φοβάμαι καν πολύ τη χημεία, απλά πιστεύω ότι ο χυμός δεν δικαιολογεί το The squeeze.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Είναι το 3,4-μεθυλενοδιοξυαμινορέξ (MDAR) που αποτελεί το στολίδι στο στέμμα. Το δοκίμασαν περίπου 100 άτομα και οι αναφορές ήταν, λοιπόν, διθυραμβικές. Ένα άτομο έγραψε "η καλύτερη εμπειρία που είχα ποτέ με οποιοδήποτε φάρμακο, νόμιμο ή παράνομο". Ουσιαστικά, τα υποκειμενικά αποτελέσματα βρίσκονται στο μέσο μεταξύ του MDA και του MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Το ίδιο CARL άρεσε... το 2 mar ή 3 mar περισσότερο τότε 4 mar.... είτε έτσι είτε αλλιώς... νομίζω ότι ο χυμός δεν δικαιολογεί τη συμπίεση.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Τότε θα πρέπει να έχω δίκιο υπήρχε μια πλήρης συνολική παρτίδα s*** που κυκλοφόρησε πριν από περίπου 6 χρόνια από μια πολύ γνωστή κινεζική νεαρή κοπέλα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου οι περισσότερες από τις πρώτες δύο παρτίδες ήταν πλήρης s*** από οτιδήποτε πρωτοσυντέθηκαν, οπότε θα ήθελα να διορθωθώ και θα ήθελα πολύ να κάνω λάθος
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Έγινε η δική σας εργαστηριακή εξέταση... κατά προτίμηση με NMR;

Οι Κινέζοι θα ισχυριστούν ότι είναι ένα πράγμα, αλλά θα σας στείλουν κάτι 100% διαφορετικό.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ναι, οι Κινέζοι προμηθευτές παρείχαν NMR με μία μόνο κορυφή που ενδεχομένως κρύβει κάποια τοξικά αντιδραστήρια, οπότε δεν θα έπρεπε να είμαι θυμωμένος με μια ένωση
 
Top