• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Ας συγκροτήσουμε μια ομάδα

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
αδερφέ, δεν έχω καμία εμπειρία στο εμπόριο ή κάτι τέτοιο. αλλά είμαι πρόθυμος και πρόθυμος να μπω σε αυτή τη ζωή. το σχεδιάζεις αυτό με κάποιον ή είσαι μόνος σου; πώς θέλεις να φτιάξεις την ομάδα και πώς θα επικοινωνούμε; πιστεύεις ότι μπορείς να τα κάνεις όλα αυτά εδώ ή σκέφτεσαι να μαζέψεις τα παιδιά μαζί;
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Συγκροτήστε μια ομάδα Βραζιλιάνων. Σε αυτή τη δουλειά, προχωράτε μπροστά μόνο όταν είστε οργανωμένοι, επειδή κάθε μέλος είναι απαραίτητο, ανεξάρτητα από τον ρόλο του. Η ιδέα είναι να κατασκευάσετε για να πουλήσετε στην PCC, στο CV και σε μικρότερες οργανώσεις πλανόδιων πωλητών. Παλιά είχα επαφές σε παρατάξεις, αλλά μετά το B.O. που πέρασα, έχασα την επαφή. Ωστόσο, δεν είναι τόσο δύσκολο να τους προσεγγίσεις. Δυστυχώς, απ' ό,τι βλέπω, οι Β.Ο. δεν εμφανίζονται συχνά εδώ. Αλλά αν καταφέρουμε να στρατολογήσουμε περισσότερα άτομα, θα μπορούσαμε να δημιουργήσουμε μια ομάδα για να συζητάμε όλο τον προγραμματισμό.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve guys< έχω επαφές για να πουλήσω kg χονδρικής και μπορώ να βρω ένα μέρος για να τα παράγω, θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος από το br που είναι στη γραμμή μαζί μας είναι χημικός και μπορεί να συνθέσει τις εν λόγω ενώσεις;
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Για την παραγωγή ξετυλίγουμε. Έχετε μια επαφή για να πουλήσετε κοκαΐνη σε κιλά;
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ναι αδερφέ, πολλοί άνθρωποι φτιάχνουν κακά πράγματα εκεί έξω, δεν θα πω όλους γιατί ξέρω κορυφαίους τύπους που δουλεύουν σε ποιοτικά πράγματα, αλλά το 70% της Βραζιλίας είναι γεμάτο με κακά πράγματα!!!

Σκέφτομαι να αρχίσω να δουλεύω εδώ στην αγορά ή σε άλλα βαθιά ονόματα, για να φέρω καλά πράγματα στους ανθρώπους σε όλη την BR !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Έχετε κάτι καλό να πουλήσετε;

Φυσικά, δεν είναι όλα όσα προέρχονται από το εξωτερικό καλά.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Λοιπόν, φίλοι μου, είστε σοβαροί ή απλώς υποσχόμενοι;
Καλέστε με ιδιαιτέρως
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Αν έχετε πραγματικά καλά προϊόντα, απλά ενημερώστε μας και θα έρθουμε σε επαφή μαζί σας,Χρειάζομαι έναν αξιόπιστο προμηθευτή στο Ηνωμένο Βασίλειο.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Αναζητώ επίσης σοβαρούς ανθρώπους με ποιοτικές επιχειρήσεις.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ψάχνω για μια καλή επαφή κοκ σε δίκαιη τιμή.

Πού είναι η ομάδα τηλεγραφημάτων;
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Σας μίλησα ιδιαιτέρως φίλε! Στην υγειά μας
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Χαίρε, καλέ μου... boa pra nois.
Βρίσκομαι στην ανατολική περιοχή του Σάο Πάολο και θα ήθελα να κάνω αυτόν τον προγραμματισμό μαζί σας...προς το παρόν έχω κάποιες επαφές αλλά πουλάω λιανικώς σε κάποια κλαμπ στο Σάο Πάολο...πώς μπορούμε να το κάνουμε αυτό;
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Χρειάζομαι κάποιον να το οργανώσει, έχω σχέδια, το μόνο που λείπει είναι τα χρήματα.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Δεν υπάρχει μια καλή εδώ στην περιοχή
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Η δημιουργία του δικτύου αγοράς και πώλησης βρίσκεται ακόμη σε εξέλιξη; Ενεργό μέλος BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Είμαι μέσα Θέλω να συμμετέχω Είμαι καλός στη διανομή
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Προσέξτε το Telegram.
Στη Βραζιλία πρέπει να βρίσκεται στο στόχαστρο των αρχών...

Σας συνιστώ να επικοινωνείτε μεταξύ σας μέσω μηνυμάτων κρυπτογραφημένων με GPG. Μια εφαρμογή που ονομάζεται Kleopatra διαθέτει αυτή την τεχνολογία κλειδιών απορρήτου.

Το Proton Mail διαφημίζεται συχνά ως ασφαλές ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι. Εκθέτει εύκολα πληροφορίες στις αρχές.
Θυμηθείτε να απενεργοποιήσετε το JavaScript του Tor, ώστε να μη σας χακάρουν την κάμερα web =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους, πώς είστε;
θα ήθελα να μάθω αν κάποιος από εσάς στη Βραζιλία έχει πραγματικές επαφές/ομάδες ανθρώπων που πωλούν σφαίρες ή LSD
Έχω βαρεθεί να με εξαπατούν στο telegram, το έκανα μια φορά, αλλά οι προμηθευτές εξαφανίστηκαν από το χάρτη
Ευχαριστώ.
 
Top