Τι ανταλλαγές χρησιμοποιείτε;

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Μπορείτε να αγοράσετε monero/bitcoin μέσω μετρητών μέσω ταχυδρομείου στο agoradesk. Κρεμμύδια και pgp διαθέσιμα στο darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Και να έχετε αποθηκεύσει τα δεδομένα συνομιλίας σας για 180 ημέρες; Όχι, ευχαριστώ.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Δεν μπορώ να βρω το κρεμμύδι στο darknetlive.

Πώς είναι οι τιμές εκεί για τα μετρητά σε κρυπτογράφηση;
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


οι τιμές για btc δεν είναι καλές, αλλά συνιστώ να μεταβείτε σε monero εντελώς ούτως ή άλλως

για το monero:

144,65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Γαμώτο, αυτή είναι πράγματι μια καταπληκτική τιμή!
Ευχαριστώ για την αποστολή του συνδέσμου, θα το ελέγξω.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Η Western Union υποτίθεται ότι έχει ενεργοποιήσει τη δυνατότητα αγοράς και πώλησης ή αποστολής κρυπτογράφησης ή κάτι τέτοιο; Το ελέγχω αυτή τη στιγμή. Φαίνεται η καλύτερη επιλογή για να καθαρίσετε νομίσματα σε fiat και το αντίστροφο.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Μια ανατροφοδότηση και αναθεώρηση της όλης διαδικασίας στο φόρουμ θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Χρησιμοποιώ uphold για να αγοράσω στη συνέχεια χρησιμοποιώ ένα νανο μόλις απελευθερωθούν τα κεφάλαια και σίγουρα δεν μου αρέσει αυτό το μέρος.
Κρίμα που οι άνθρωποι δεν συνειδητοποιούν ότι πολλά από αυτά τα ανταλλακτήρια είναι στημένα για να αποτύχουν.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Θα κάνω μια προσπάθεια μέσα στις επόμενες 30 ημέρες για να δω πώς λειτουργεί και αν αξίζει τον κόπο.
Αν οι αμοιβές είναι σωστές, μπορεί να είναι ένας νεότερος τρόπος ξεπλύματος χρημάτων, στέλνοντάς τα στον εαυτό του σε μια άλλη τοποθεσία της WU, χρειάζεται μόνο ένας κωδικός για την ανάκτηση των χρημάτων, χωρίς ταυτότητα.
Ίσως, θα ενημερώσω λεπτομερώς σύντομα.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ακούγεται καλό, καλή τύχη :)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Και? Δοκιμάσατε;
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
το καλύτερο πορτοφόλι είναι το wasabi και για τις ανταλλαγές απαιτείται ένας μεγάλος εγκέφαλος πρέπει να μετακινούμε κρυπτογραφίες πολύ, η ανάμιξη είναι μόνο 20% το υπόλοιπο είναι απλά εγκέφαλος
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Γεια σας, χρησιμοποιούμε την NOW Payments (nowpayments.io), καθώς δεν υπάρχει KYC και δέχονται $XMR καθώς και όλα τα άλλα.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Υπάρχει πολύ KYC αν θέλετε να κάνετε εξαργύρωση σε FIAT, πώς το κάνετε αυτό;
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ποια ανταλλακτήρια έχουν τα χαμηλότερα τέλη ανάληψης;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Πιθανότατα το Binance, αλλά ίσως βρείτε έναν πωλητή P2P που εξαργυρώνει τα BTC σας σε μετρητά για εσάς χωρίς αμοιβή.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Γεια σας @sadow τι θεωρείτε υψηλή αμοιβή;

Έχω σχεδόν εγκαταλείψει την κατάθεση και ανάληψη FIAT χωρίς να στείλω μια φωτογραφία της μάνας μου που με γεννάει ή να παραδώσω ένα τεράστιο ποσοστό σε τέλη... είναι τόσο γαμημένα γελοίο. Αλλά! Εσείς οι άθλιοι, άπιστοι και μη συνεργάσιμοι πολίτες, θα πρέπει να είστε ευγνώμονες, γιατί έτσι μπορούμε να σας προστατεύσουμε, όχι να σας εντοπίσουμε 🤗

Δεν ξέρω ποιος είναι ο στόχος σας, αλλά στην περίπτωσή μου ψάχνω απλώς να κρύψω συναλλαγές, όχι να ξεπλύνω. Για το ξέπλυμα, δείτε τη μέθοδο @KokosDreams / @BevItUp που βρίσκεται εδώ http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/

Αφού εξέτασα πολλαπλές μεθόδους, κατέληξα σε αυτή:

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή Cash App ως τη δική μου ράμπα εισόδου και εξόδου. Έκανα πλήρη KYC, αλλά είναι το μόνο μέρος που το έκανα αυτό. Ο @Gordon Ramsay, ή κάποιος άλλος, μπορεί να είναι σε θέση να σας βοηθήσει σε αυτό.
  • Χρησιμοποιήστε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ πιστωτική ή χρεωστική κάρτα για να βάλετε χρήματα. Προσφέρουν επίσης τραπεζικά εμβάσματα, και (Πραγματικά ωραίες) καταθέσεις μετρητών σε εμπορικές τοποθεσίες.
  • Χρησιμοποιώ την κατάθεση για να αγοράσω Bitcoin στο δίκτυο Lightning (χρέωση ~$1,50)
  • Στέλνω στο πορτοφόλι Guarda defi (η χρέωση είναι μερικά λεπτά στο δίκτυο Lightning)
  • Ανταλλαγή με Monero. (Η αμοιβή ποικίλλει και δεν καταλαβαίνω πώς την υπολογίζουν, αλλά την τελευταία φορά πλήρωσα 2,64 δολάρια)
    • Το Guarda διαχειρίζεται αυτόματα την ανταλλαγή P2P στο παρασκήνιο, αλλά μερικές φορές χρειάζεται πολύς χρόνος
  • Αποστολή σε ξεχωριστό πορτοφόλι Monero (Η χρέωση είναι μερικά σεντς, η τελευταία μου χρέωση ήταν λιγότερο από ένα σεντς)
  • Τώρα μπορώ να κάνω ό,τι θέλω
Βασικά, με λιγότερα από 5,00 δολάρια μπορώ να αγοράζω εύκολα Monero χρησιμοποιώντας μια χρεωστική κάρτα. Θεωρητικά, η μόνη διαθέσιμη πληροφορία είναι ότι αγόρασα BTC στο Cash App, το έστειλα σε μια άλλη διεύθυνση και στη συνέχεια σε μια άλλη. Εκεί σταματούν τα ίχνη.

Μπόρεσα επίσης να σχεδιάσω τη δική μου γαμημένη χρεωστική κάρτα Cash App από μέταλλο.

Επίσης, αντί να αφήνω απλώς τα χρήματά μου σε μετρητά, μαζεύω μερικά δολάρια εδώ και εκεί ανταλλάσσοντας BTC με τις καταθέσεις μου στο Cash App.

Αν κάποιος έχει έναν καλύτερο τρόπο να μου το πει.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Χρησιμοποιώντας τοπικά monero. Υποστήριξη του τοπικού μου αντιπροσώπου monero. Ανάπτυξη της παράλληλης οικονομίας.
 
Top