Question Ποιο είναι το πιο ενδιαφέρον φάρμακο για το οποίο δεν μιλάει κανείς ;

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας,
Είμαι απλά περίεργος, ποιο είναι το πιο ενδιαφέρον φάρμακο για το οποίο δεν μιλάει κανείς και το οποίο αξίζει μεγαλύτερης προσοχής; Και γιατί νομίζετε ότι το φάρμακο παίρνει τόσο λίγη προσοχή;

Ευχαριστώ
Ps. Συγγνώμη για τα άσχημα αγγλικά μου, δεν είναι η μητρική μου γλώσσα.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Το 4-MAR φαίνεται τρομακτικό, αλλά θα μπορούσε να δοκιμαστεί, ποιος ξέρει.
Η φθοριοκαΐνη είναι μια άλλη ενδιαφέρουσα ουσία.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Αναρωτιέμαι επίσης για το 4-MAR.

Θα ήθελα να ακούσω μια αφήγηση από κάποιον που έχει συνηθίσει να παίρνει διεγερτικά, επειδή οι περιγραφές στο διαδίκτυο είναι παντού και οι περισσότερες από αυτές φαίνονται επινοημένες.

Το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι ότι διαρκεί τουλάχιστον 16 ώρες αν το πάρετε από το στόμα.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Πριν από μερικά χρόνια προσπάθησα να βρω έναν πωλητή ή κατασκευαστή του 4-MAR και δεν μπόρεσα να βρω κανέναν που ήξερε πού να το προμηθευτεί ή είχε καν ακούσει γι' αυτό στο παρελθόν. Η Κίνα με απογοήτευσε, και πάλι. ακούγεται καλό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Αυτό και το 2ct7 ,τα 2c γενικά επίσης
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Δώστε μου ένα 2c-21
2c-n το διαβόητο 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Το 2cp ήταν τόσο κακό όσο και το 2cn, αλλά το 2c21 ήταν ένα διαμάντι.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Harmaline. Οι περισσότεροι άνθρωποι πιστεύουν ότι είναι απλώς ένας ΜΑΟΙ Α, αλλά είναι ένα παραισθησιογόνο. Πήρα 200mg τις προάλλες και είχα ακουστικές και οπτικές ψευδαισθήσεις. Αυτό που είναι ενδιαφέρον είναι ότι οι οπτικές ήταν αρκετά διαφορετικές από τις τρυπταμίνες που έχω δοκιμάσει όπως η N,N,DMT, η ψιλοκίνη ή το LSD. Ειλικρινά όχι τόσο βαθιά αλλά καθόλου παρόμοια. Δεν υπάρχουν γεωμετρικά σχήματα ή μοβ και πράσινα... επίσης δεν υπάρχει συντονισμός και βαριά μέθη. Το πήρα από το Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Αυτό δεν το ήξερα, έχω αρχίσει να καλλιεργώ ένα φορτίο συριακού Rue. Θα πρέπει να το δοκιμάσω αυτό!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Η 5-(2-αμινοπροπυλο)ινδόλη (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] είναι ένα παράγωγο ινδόλης και φαινεθυλαμίνης με εμπαθογόνα αποτελέσματα

Προτείνω ένα ενδιαφέρον προϊόν για συζήτηση ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Δοκίμασα το 5-IT, δεν μου άρεσε η ουσία.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Συμφωνώ ότι από αυτή την ένωση έλειπε κάτι
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Δεν έχω ακούσει ποτέ κανέναν να λέει hexen. αν σας αρέσουν οι ενώσεις που θα αυξήσουν την κοινωνικότητα, θα σας δώσουν έναν δεύτερο αέρα και θα δώσουν οριστική ώθηση στη διάθεση, ίσως είναι κάτι που πρέπει να εξετάσετε
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
Υπήρξε ένα σύντομο χρονικό διάστημα στη χώρα μου όπου τα RC έγιναν νόμιμα (λιγότερο από 6 μήνες) και άνοιξαν μικρά καταστήματα.
Θυμάμαι τα 2-c-t-2, 7, κ.λπ. κ.λπ. και άλλα δυσνόητα ονόματα ενώσεων.

Αλλά δεν είμαι πραγματικά σίγουρος ότι εκείνα τα καταστήματα από όπου προμηθεύονταν (πιθανώς Lizard; Ήταν πριν από περισσότερα από 20 χρόνια, οπότε πραγματικά δεν έχω ιδέα haaa) - αλλά το μόνο που θυμάμαι είναι ότι οι δύο φορές που δοκίμασα το c-t-7 δεν ήταν τίποτα ευχάριστο για μένα. Έκανα πολλές διαφορετικές κατηγορίες ναρκωτικών, αυτό ήταν ένα από τα πολύ λίγα που μου έδωσαν ταχυκαρδία και ήταν το ήμισυ μιας ευχάριστης διέγερσης, αλλά μόνο κατά τη διάρκεια του comeup, στη συνέχεια είχε μόνο πλευρές και δονήσεις ελαφρώς ψυχεδελικών αρνητικών αποτελεσμάτων.

Και πάλι, θα μπορούσε να είναι αυτό που δοκίμασα να ήταν εντελώς κάτι άλλο., γι 'αυτό ρωτάω τι είναι ιδιαίτερο αυτής της ένωσης που σας ενδιαφέρει;
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Τόσα πολλά άκουσα γι' αυτό, οπότε το έφτιαξα και εγώ ο ίδιος. Είναι τόσο πολύ καλύτερο από το 2c-b στο bodyload, πραγματικά ισχυρό και ευχάριστο συναίσθημα, το τραγούδι είναι απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, δεν πήρα τόσο πολύ ακόμα για να πάρω τα οπτικά, αλλά βρήκα την εμπειρία πραγματικά πολύτιμη. Αυτό που μου περιγράφετε με άφησε να σκεφτώ περισσότερο το 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Σας ευχαριστούμε για τις πληροφορίες σας! Ναι, μπορεί να είναι ότι δεν θυμάμαι ακριβώς ποιος αριθμός αναγραφόταν στις σακούλες που περιείχαν τέτοια RC.. ;) Μόνο ένας μικρός, μικρός αριθμός θα μπορούσε να κάνει σίγουρα μεγάλη διαφορά!
τότε μάλλον είχα το 2c-t-2. Νομίζω ότι πήρα ακόμη και μια μεγαλύτερη δόση επειδή δεν αισθανόμουν κανένα αποτέλεσμα για πάνω από 1 ώρα, οπότε πήρα και ένα δεύτερο... Όταν είμαστε νέοι, όλοι κάνουμε ηλίθια πράγματα ;)

Μου αρέσει πολύ το Nickame σας hehe... Η SANDOZ είναι η καλύτερη μάρκα που κάνει τέτοιες καταπληκτικές εμπορικές διαφημίσεις και όλα τα φαρμακευτικά τους προϊόντα που κάνουν κατάχρηση (όπως Oxy, fent patches) - "μαγικά" είναι τα πιο κατάλληλα για τέτοιες χρήσεις.
Oxy sandoz: ξεφλουδίζει σαν προφυλακτικό, το επίχρισμα δεν είναι κολλημένο πάνω στα χάπια :D
Στη συνέχεια, αρκεί ένα ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ πάτημα που τα χάπια γίνονται λεπτή σκόνη, αφαιρώντας όλα τα ER.
Τα έκδοχα είναι πολύ ουδέτερα, καθιστώντας το το λιγότερο δυσάρεστο oxy για να σνιφάρει, και μαγικά με ένα PH πρακτικά ήδη καλό για IV.
Τα αυτοκόλλητα ήταν το κορυφαίο: πριν αναγκαστούν από τους νόμους να βάλουν το "κατά της κατάχρησης" dermapatch αντί για το σακουλάκι με το τζελ, η Sandoz πρόσθεσε σε ένα τέτοιο τζελ, που συνήθως απλά το έσπρωχναν και το κάπνιζαν... μια γλυκαντική ουσία μέσα!!! για την καλύτερη γευστική εμπειρία καπνίσματος ;)
κανένας λόγος γιατί να βάλουν γλυκαντική ουσία σε ένα derma patch αλλιώς? :D

take care
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, ανάλογα με τη γλυκαντική ουσία, κάποια θα μπορούσε να επηρεάσει το χρόνο απορρόφησης, περισσότερο, λιγότερο, μπορεί απλά, όπως dmso, να βοηθήσει το προϊόν να περάσει το δερματικό φραγμό.

Με εκτίμηση,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Το 2c-g που υποτίθεται ότι ήταν διαθέσιμο την εποχή που αποδείχθηκε ότι δεν ήταν αυτό που έλεγαν ότι ήταν.

2010 υπήρξε μια υποτιθέμενη παρτίδα Tcb2 Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος που έχει επιβεβαιωμένη εμπειρία με κάποια από αυτές τις ενώσεις ίσως κάποιος εκεί έξω έχει
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Το 2-c-t-7 πωλούνταν με την ονομασία blue mystic ως αφροδισιακό και περιείχε δύο χάπια που συνιστάται να παίρνετε μόνο το ένα lol δεν υπήρχε στα smart shops για πολύ καιρό
 
Top