Πού μπορείτε να προμηθευτείτε το d-τρυγικό οξύ;

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Είναι λίγο πιο ακριβό από το συνηθισμένο από τα καταστήματα κρασιού στη χώρα μου.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ναι, αδερφέ!!! Είναι γαμώτο περίεργο, αλλά το μόνο που βλέπω στις γειτονικές μου χώρες (ΕΕ) είναι 250 ευρώ ανά 100 γρ. Στην Κίνα είναι περίπου 10 ευρώ ανά 100 γρ.
Γαμώτο μου, τι συμβαίνει σε αυτόν τον κόσμο!!!!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ο λόγος που λέω να ελέγξετε το cas nr στο μπουκάλι είναι επειδή προκαλεί σύγχυση επίσης , η Wikipedia δημοσιεύει λανθασμένες πληροφορίες. Έτσι δεν είναι εύκολο για τους ανθρώπους επειδή εμπιστεύονται την pedia 100%.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ναι, αλλά δημοσίευσα τις σωστές πληροφορίες στο νήμα. Δεν είναι πολύ δύσκολο να αγοράσετε L-(+)-ταρταρικό οξύ, και κανείς δεν θα παραγγείλει λάθος πράγμα, δεδομένου ότι το D-(-)-ταρταρικό οξύ είναι πραγματικά σπάνιο και πολύ ακριβό. Και σίγουρα δεν πωλείται σε καταστήματα ζυθοποιίας.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Αλλά αυτό που λέτε να παραγγείλετε από το eBay είναι επίσης καλό επειδή δεν χρειάζεται να συνεργαστούν για τα δεδομένα των χρηστών.
Υπάρχουν συνεχώς νέοι πωλητές. Επίσης, το Amazon είναι καλό για αυτό και όταν κάνετε κράτηση βλέπετε το πραγματικό κατάστημα, ώστε να μπορείτε να παραγγείλετε την επόμενη φορά εκεί.
Ο θείος fester μιλάει επίσης abb αυτό και ότι η έκδοση είναι σχεδόν 10 ετών .
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ναι, αλλά το να παραγγείλετε L- τρυγικό οξύ δεν είναι ύποπτη συμπεριφορά. Κανείς δεν θα πρέπει να αναφέρει αυτές τις αγορές. Η παραγγελία inf D-τριανικού οξέος από την άλλη πλευρά θα ενεργοποιήσει καμπάνες και σφυρίχτρες.
 
Top