Question Γιατί οι πωλητές δεν κάνουν αθόρυβη συσκευασία ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Όπως, για παράδειγμα, όταν παρήγγειλα roids, μια πηγή έκρυψε τα φιαλίδια μου, pellets ect σε κουτιά μαγνησίου και βιταμινών, ακόμη και κουτιά mikado που δεν ήταν ανοιχτά !

Γιατί οι πωλητές ναρκωτικών απλά βάζουν σκόνη σε πλαστική σακούλα και την τοποθετούν σε ένα γράμμα ή ένα κουτί; Αν ήμουν πωλητής, θα αγόραζα πολλά βιβλιαράκια, θα τα άνοιγα και θα έκοβα ένα τετράγωνο σε όλες τις σελίδες για να βάλω την πλαστική σακούλα μέσα και να κολλήσω το βιβλίο, ή idk αγοράζω λισοπαΐνη και αφαιρώ όλα τα δισκία για να βάλω την μικρή πλαστική σακούλα μέσα και να βάλω πάλι τα δισκία, γιατί δεν το κάνει κανείς?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpino Είμαι κάπως χαμένος. Λέτε ότι στέλνετε τα φάρμακά σας με φυτά;
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
τερπένια και τερπενοειδή όπως η μενθόλη μια ένωση που βρίσκεται στο έλαιο μέντας ή η θυμόλη ένα αντιμυκητιασικό που χρησιμοποιείται στη στοματική υγιεινή,φλαβονοειδή όπως η ρουτίνη που βρίσκεται στα εσπεριδοειδή ,υδατάνθρακες και πολυσακχαρίτες όπως το destran ,λιπαρά οξέα, ή βιταμίνες όπως η βιταμίνη c ή d αυτά είναι οργανικά επίσης μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα μπουκάλια από αυτά αλλά όχι το tranparent bottle,but i don t reccomend you this. Ο καθένας θα πρέπει να έχει το δικό του τρόπο αποστολής.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Σας έπιασα τώρα! Συγγνώμη, απλώς με μπέρδεψε για λίγο. Ναι, αυτό βγάζει νόημα.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Επικοινωνήστε με τον πωλητή και απαιτήστε μια αθόρυβη συσκευασία, φυσικά όχι παραγγελίες των 1,2,3 γραμμαρίων κ.λπ. Και φυσικά με επιπλέον χρέωση. Δεν μπορείτε να περιμένετε από την παραγγελία σας για ένα γραμμάριο να έρθει ένα αντικείμενο που αξίζει περισσότερο από το γραμμάριο που παραγγείλατε.
 
Top