"ICE" - kristallmetamfetamiinvesinikkloriid

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 20, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
See on naeruväärne kristalliseerumismeetod. Metanool & veevaba atsetoon tekitavad ilusaid läbipaistvaid kristalle ja kui lahustamiseks kasutatakse ka natuke IPA-d, siis võib oodata tõelisi uimastusi. Pesu külma veevaba atsetooniga on hea tava ja aitab ka emalahusest rohkem välja sadestuda.
Aeg kuni suitsutamiseni võib olla 1-24 tundi, varem, kui lisate rohkem atsetooni. Mul ei ole kunagi olnud emallikööri sellist värvi, tundub, et see on karmi keetmise ja ekstraheerimise tulemus!
 
View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Mul ei ole kunagi olnud emapiiritust, mis on küll sellise värvusega, näeb välja nagu karm keetmine & ekstraheerimine!

Võib-olla ei ole te kunagi oma kraami pikalt kuumuse käes eksponeerinud, nagu autor seda teeb. Kuigi on oluline samm ketoonijääkide eemaldamiseks.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
See on Racemic Methamphetamine HCl jaoks, eks? Mitte Dextra isomeer?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
214
Points
33
jah, d,l-meth
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
kas meetod erineb ratseemilise ja d-methi puhul ? saate selgitada erinevusi?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Õnnitlen teid selle töö eest. Kas teie või teie sõprade sõnul, kes valmistavad raseemilisi kristalle, on sulamis- ja külmutamisetappidel torus erinevus? Minu tehtud ratsemiakristallide külmutamise aeg on liiga pikk, ma ei suutnud leida põhjust?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Took liiga pikk on ebamäärane, kuid ilmselgelt sõltub see toru peale puhuvast tuulest, ümbritseva õhu temperatuurist ja niiskusest, õhurõhust ja muudest teguritest. Selle saidi analüütilise keemia alajaotuses on skeem sulatuskatse läbiviimiseks. See on mõttekas test, sest sellel on meetrika (met sulab umbes 165-167°C.) Kui see on väga palju kõrgem või madalam, viitab see lõpetamata reaktsioonile või äärmiselt määrdunud tootele.
 
Top