🔍 Kõige rohkem otsitakse!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Karm hind, et võtta risk tellida Hiinast, muidu on see hea ettevõte, kus on hea ja suhtlemisvõimeline personal!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Poolas saan ma metüülamiini hcl 40% vees
2 bromo 4-metüülpropiofenoon
2 bromo 4-kloropropiofenoon 2 bromo 4-kloropropiofenon
P2np
Ja muid kemikaale, kui keegi vajab
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Kui palju maksab kg P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kuidas on
2000 liitrit CAS 96-48-0 kuus. Mul jhave saadetise meetod, mis töötab. Kui te saate seda teha, siis saate rikkaks?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Mul on tarnija Indias!
PM mulle!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas te teate
w mõnda väikest kohta, mis müüb GBL-i ja tarnib USAsse?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butaandiool on Hiinas täiesti seaduslik (seaduslikkus võib olla seotud laia tööstusliku kasutusalaga), Hiina müüjatel on palju kaupa ja madalad hinnad, peate Hiina tarnijat varjama ja tegema oma köögis lihtsa ettevalmistuse, et saada GBL-i.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sünteetiline Noidz? Kas te mõtlete HGH koos tüvirakkudega . Ma sain selle koormuse mõeldud Kaiser haigla see on tipptasemel, kuid vabaneda neist, kui te teate kedagi, kes tahaks neid palun andke mulle teada see võtab allot külmutusruumi. Nad parandasid mu rotaator manseti ja mu sõprade juuksed taastasid algse värvi, mis on kuradi hämmastav. Paneb sind tundma yohr võitmatu teha 3 nädala komplekt ma arvasin, et ma olin 20 jälle.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere,
Mul on olnud väga hea kogemus Hiina Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) edasimüüjaga kiire saatmine (Kesk-Euroopa), hea hind. Muud tooted on ka seal saadaval.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Nad suleti hiljuti nad olid osa dea's sting Ameerika Ühendriigid trikitasid neid mõtlema, et nad kavatsevad õpetada kokata ja arreteeriti neid Fidžil hästi nad said välja saadetud Fidžilt ja siis arreteeriti Hawaii saartel ma usun kindlasti ei telli neilt
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ok hea teada, kas te saate mulle öelda, kuidas te seda teate? Kas teised tarnijad on mõjutatud?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Bdo-d on igal pool palju, inimesed näivad arvavat, et bdo on seaduslik, kuid see on DEA nimekirjas GBL-i kohal, mis on nimekirjas 1. Nii et ty, kuid ei, aitäh, mul ei ole bdo jaoks mingit kasutust. Miks Hiina ei lisa GBLile midagi, mis tehniliselt muudab selle teistsuguseks kemikaaliks, kuid ei mõjuta seda kuidagi, nad võiksid hakata seda uuesti saatma uue nime ja CAs #ga ja olla endiselt seaduslikult heal pinnal?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ma olen kasutanud redhim,com üle viie aasta asub Venemaal hea valik ja laevandus näib olevat mõjutamata olukord piirkonnas
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir, te ütlete, et need tüübid saadavad GBl USAsse?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Võin soovitada Skyechem on wickr hiina keemiate ja perkursorite jaoks ja organicchemistrypoland.pl (veebipood, lihtsalt vaadake). Ma ei telli poest, vaid e-postiga whats sama nimi @proton.me. Nagu alati poolakatega, ole väga lugupidav ja lisa paar sõbralikku sõna, aga muidu väga lühidalt, nende inglise keel on tavaliselt üsna piiratud. Samuti parem ütle, et vajad seda väga hästi pakituna ja paku, et maksad selle eest paar € juurde. Mis ok, sest hinnad on tõesti suur eriline lahustite, nagu metanool 2,20 € liitri kohta näiteks.
S3, https://shop.es-drei.de - on ka hea koht, Saksa kemikaalide tarnija, kellel on suurepärased hinnad sellistele asjadele nagu Silica Gel, Kieselguhr, kuivatusained ja muud tavalised asjad ning odav transport Saksamaa piires.
Samuti on Saksamaal Aurelio.de kunstniku ja restaureerimise tarnija, kellel on väga head hinnad lahustitele nagu etüülatsetaat ja atsetoon.
Kõik Saksa tarnijad vajavad vanuse tõendamist, näiteks fotot isikut tõendavast dokumendist enamiku huvipakkuvate asjade puhul. Ma soovitan saata neile see küsimata niipea kui registreerute poes, paari sõbraliku repliigiga ja see on kogu aeg sujuv.

Klaastoodete/laboritarvete, sh suurte asjade puhul: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - toredad kutid, parimad hinnad, vestle natuke, pane kokku aeg, sõida nende laost läbi ja võta üles, mida su süda ihaldab, maksa sularahas ja valmis. Mida sa veel tahaksid?
Muidugi ei küsi kunagi pillipressi. See on ainus tõeliselt problemaatiline osa ja seda on kõige parem osta Hiinast varuosadena ja saata laiali mitmes segasaadetises "Repair set for production unit 77545ATd-B" - sa saad aru.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tere, palun võtke aega, et lisada need saidid lingikataloogi.
 
Top