Question 2-fdck

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tere, kas te saaksite mulle öelda, milline ravim on milline? Näiteks

2-fdck = ketamiin
mdphp = mdma

Tahaksin teada, millise ebaseadusliku ainega see välja näeb. Kas on mingi kokaiini sarnane? ja teine mis näeb välja nagu mdma?

Kui on mõni foorum, mis seda seletab, siis kas saate seda edasi anda? Suur tänu

Nyws1RHxnX
 

Attachments

  • lSULsQMhqe.jpg
    lSULsQMhqe.jpg
    105.2 KB · Views: 312

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Tere Sadow!

Teie küsimusega on arvesse võetud paar asja.
Esiteks ei ole 2fdck ketamiin, tõsi on, et see on sellest tuletatud
kuid see ei ole litteraalne ketamiin ega sarnane selle eripärase mõjuga.
Selle loogikaga võiks peaaegu kõiki PCE-sid pidada ketamiiniks.

MDPHP ei ole absoluutselt MDMA ja see ei sarnane selle mõjuga vähimalgi määral.
See on MDPV-st ja alfa-PHP-st saadud pürovaleroon. See on in vivo täielik NDSRI (ega eph, dopamiin
seratoniini tagasihaarde inhibiitor), samas kui MDMA toimib nõrga tagasihaarde inhibiitorina, kuid tugeva
releaser. Farmakoloogiliselt on MDPHP SERT-afiinsus vaid murdosa MDMA omast.

Kolmas osa: te peaksite iga hinna eest vältima 4CMC, see on tugev neurotoksiin, 4CMA beetaketooni analoog.
mis on saadud N-metüülrühmaga 4CA-st: neurotoksiin, mida teadlased kasutavad seratoniinirakkude selektiivseks tapmiseks.
4CMC on teaduskirjanduses osutunud in vivo peaaegu sama mürgiseks kui 4CMA,
lühidalt öeldes tapab see ajurakke.

2mmc : 4mmc 2-metüülanaloog (mefedroon) on stimulant, samas kui 2mmc on nõrk dopamiinergiline
3cmc : 3mmc 3-kloroderivaat (metafedroon) on stimulant, vabastab dopamiini, kuigi vähem tugevam kui 3mmc.
NEP : pentedrooni noretüülderivaat, lühitoimeline stimulant ja täielik NDRI.
2FDCK v OPCE : Mõlemad ketamiini derivaadid (OPCE on tehniliselt PCE derivaat) dissotsiatiivne, 2fdck toimib kauem molekuli fluorirühma liphofiilsuse tõttu, sarnaneb nõrgalt ketamiinile ja on oma toime poolest unikaalsem.
3MMA : metamfetamiini 3-metüülderivaat, mõõdukas stimulant, mis tõenäoliselt vabastab dopamiini pärast 4,3,2 suundumust.
Eutüloon: metüülooni derivaat, mdma bk derivaat. Intaktogeen ja stimulant, kestab lühemalt ja on vähem rekreatiivne kui 2 eelnevalt nimetatud ühendit.
5MMPA: Mephedreen, 4mmc tiopentüülderivaat, märgatavalt nõrgem kui lähteühend.
6APB: MDA-st saadud bensofuraan, tugev (kuid vähem toksiline) entaktogeen, mille toime sarnaneb MDMA-le.
MDPHP v 4CMC: me rääkisime sellest x)
JWH210 : JWH 018-ga seotud sünteetiline kannabinoid, ühes uuringus leiti, et see on tsütotoksiline 5mg/kg annustes.

Loodan, et olen teid aidanud, minu DM on alati avatud

Parimate soovidega
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tere vend, ma ei saa inglise keelest väga hästi aru, hea stiimul oleks 3 cmc ja 3mmc
 
Top