28578-16-7 Et mdp2p abi

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
See on nii frustreeriv.
Ma olen järginud protsesse T ja esimene ma sain vastupanu selge õli, see teine kord destilleerimise all vac ei ületa 106c ma sain täiesti selge vedelik, mis lõhnab nagu lahustid.
idk enam.
Siin on mõned pildid pärast pmk õli lisamist 300 ml naOH (16%) kuumutatud ja kuumutatud jaoks. 2hours. Siis lisasin aeglaselt h2so4 ja oksaalhapet ja jälle segasin. Pärast jahutamist lisati ksüleen ja seejärel pesti mitu korda h20, naatriumvesinikkloriidi ja soolveega.
Need on pildid pärast lisamist sepsisahtrisse
 

Attachments

  • QtR9X3zy5f.jpeg
    QtR9X3zy5f.jpeg
    4.9 MB · Views: 313
  • Hn2Sxdi1VN.jpeg
    Hn2Sxdi1VN.jpeg
    5.8 MB · Views: 575

LoneChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tere sõber;
Teie küsimus ei ole selge või teie kavatsused. Minu arusaam on järgmine:
CAS 28578-16-7 on PMK etüülglütsidaat. See on tavaliselt pulbri kujul.
PMK (piperonüülmetüülketoon) on lihtsalt MDP2P sünonüüm / teine nimetus ja on alati õli.

Eespool tsiteeritud kirjeldus, kas sa üritasid hüdrolüüsi, mis on juba MDP2P?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
teha väike katse hüdrolüüsi kohta fosforhappega. Teie värvus on vastik, läheb valesti.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ei see on pmk etüülglütsidaatõli, ülaltoodud CAS-number.
Tänan th ettepaneku eest, kuid mul ei ole fosforhapet.
Mul on nüüd selge punane õli...proovin seda täna vac-destilleerida.

või ill teha rohkem.

Aga te ütlete, et ma võiksin võtta selle pmk etüülglütsidaat (ostetud Hiinast) ja käivitada seda lihtsalt reduktiivses aminatsioonis? Kui jah, siis see ei tundu õige
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei usu, et see nii toimib, kuid kummalisemaid asju on juhtunud.
Igatahes MDP2P on tahke aine, mille sulamistemperatuur on 88C, vähemalt selle põhjal, mida ma olen lugenud.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kus ma ütlesin seda? muidugi ei saa, ainult ketooni saab kasutada reduktiivses aminatsioonis
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
MDP2P on vedel, isegi pärast umbes nädalast säilitamist sügavkülmikus -20C juures.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ma destilleerisin MDP2P vaakumis, keemistemperatuur oli @190C isegi vaakumiga, kuid tulemus oli heleroheline ja pärast redutseerimist MeNH2-ga MeOH-s andis ilusa valge MDMA-kristalli (bioloogiliselt testitud).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tasuta idee teile. Kolmekandiline kolb + termomeeter + tilkumislehtrid + painutus / sirge kondensaator / alonge / vastuvõtukolb.
Segada kolvis 1 kuni 1 pmk glütsidaat ja fosforhape, kuumutada või magnetiline segisti või plaat ja keedukivi kolvis. Keeda tund aega temperatuuril 100+ kraadi, kontrolli, et oleks gaaside areng (sarnaselt keetmisele), tunni aja pärast hakkad tilkhaaval vett lisama, hoides temperatuuri üle 100 kraadi, puhas ketoon lendab koos kuuma veeauruga ära. Reaktsiooni lõppu määrate, kui gaaside eraldumine lõpeb ja külmkapist tulev vesi on läbipaistev (mitte hägune). Pluss, reaktsioon teil ketoon lendab pidevalt ära reaktsioonist (on vähem tõenäoline, et see haigestub pika kuumutamisega kuumas happes), teine pluss kohe puhas ketoon väljumisel.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
See tasuta idee on ainult vaha pmk või töötab pulber pmk?
Ja siis peaksin ma ketooni destilleerima?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ei ole oluline, kas tegemist on glütsidaadi või naatriumsoolaga, mõlemal juhul toimub hüdrolüüs. Käed ei jõudnud kontrollida 3,4MD glütsidaati, see peaks toimima sarnaselt BMK glütsidaadiga.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Võib-olla ma küsin valesti, ma undertood, et see meetod töötab ainult PMK Metüülglitsidaat tegelikult keelatud.
Toode, mis meil on PMK Ethyl glicidate
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mul ei ole etüülglütsidaati, kuid tehas väidab, et hüdrolüüsi tehnoloogia on sarnane. Hüdrolüüs fosforhappes toimib ka dietüül(fenüülatsetüül)malonaadiga.
Ma ei näe probleemi, kui te proovite hüdrolüüsi fosforhappes väikese koguse ainega.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
loe Darzani reaktsiooni (Darzani kondensatsioon) kohta
 
Top