4-mmc muutuvad punaseks. Miks?

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Palun @$!$, im ei kavatse maksta teile 5000€ ja mitte midagi selle sünteesi eest.
Lõpetage oma retsepti pakkumine palun, im püüab aidata ka teisi inimesi.
Üks kuu üritab müüa mulle iga päev Telegrami kaudu oma sitt protseduuri, palun lõpetage.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Tema toode on üle hapestatud. Kuidas see võib olla hea ?
 
  • Haha
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Rohkem happe nagu ph3 ei ole probleem, kus u näha muud värvi nagu punane pruun või kollane ?? On nagu piim puhas valge :p
 

Attachments

  • kMEHhpWqbx.jpg
    kMEHhpWqbx.jpg
    318.8 KB · Views: 17
  • 78DoVaW6Iy.jpg
    78DoVaW6Iy.jpg
    319.8 KB · Views: 17

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tasub mõõta oma 2b4m proovi sulamistemperatuuri, see peaks olema umbes 74-77 kraadi umbes. Ma kahtlustan, et teie 2b4m sisaldab lisandeid.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Probleem võib olla ka DCM-is, kui tema tarnija on sinna alkoholi lisanud. Mul oli peaaegu sama probleem. Seda värvi ei saa pesta atsetooni või etüülatsetaadiga. Ainult isopropüülalkohol aitab, kuid suure kaotusega
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Diklorometaan sisaldab tavaliselt etanooli, seda on vaja diklorometaani stabiliseerimiseks. 0,5-protsendiline etanool ei mõjuta tõenäoliselt reaktsiooni nii palju, kuid määrdunud 2b4m mõjutab kergesti. Võib-olla ei ole diklorometaanis analüüsimiseks etanooli lisandit.
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Stabiilne DCM ei mõjuta, kuid kui tarnija lisab palju rohkem, võib see põhjustada suuri probleeme, mis mul oli.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Etanool ei põhjusta ja probleeme. Selle metüülaniliini kõrvalsaadus määrdunud lähteainest.
 

chudakrekt

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hapestamisel ei tohiks temperatuur ületada 30*C, kui kuni - asetage vette
Kasutage segisti kiirust 180-250
Kasutage isopropüülalkoholi, et lisada hapet Kui olete saavutanud Ph 5-5,5, võite aurustada veerandi vedelikust ja panna selle sügavkülma, jättes sellega vahele jahu saamise etapi ja saada kohe kristallid :)
Ma olen loonud üle 600 kg seda ainet, ma arvan, et kirjutan selle foorumi jaoks käsiraamatuid, kus ma räägin kõigist võimalikest algajate vigadest, näitan kõiki nippe ja võimalikke sünteesivõimalusi
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Lol, metallisegisti hapestamisprotsessil ? Kõlab nagu halli värvi ebaõnnestumine viimistlusel
 

HeavenChem

Don't buy from me
Resident
Joined
May 5, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Probleem võib olla kohalikus ülehappesuses.
Kui lisate hapet liiga kiiresti, muutub teie 4-MMC paskaks.
Asetage oma keeduklaas jäävanni koos magnetseguriga ja eraldussahvri alla. Reaktsiooni temperatuur ei tohiks olla üle 25-30 kraadi Celsiuse. Kasutage umbes 2-3 tilka kontsentreeritud soolhapet sekundis 1000g bromoketoon-4-ile.
Samuti võib punane värvus olla alkoholist reaktsioonimassis. Veenduge, et teie DCM on puhas.
 

chudakrekt

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Lisamise kiiruse kohta on tõsi, kuid on olemas väga kiiresti liikuvate meetoditega võite kasutada ka soolhapet IPA
 
Top