4-MMC - Mis siin valesti on.

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hei, poisid, ma tahan teha Mephedroni, kuid ma ei saa sellest aru

Ma lahustasin 100g 2b4mp vist 300 mL DCM-is. Siis lisasin 150 mL metüülamiini 3 sammu jooksul.
Tooted pesti veega ja eraldati.
Toode oli sügavalt oranž soution.
Seejärel hakkasin lisama Aceton/HCl lahust, kuni pH on 5,5.
Kuid siis märkides... Ei mefedrooni Falles välja. Miks mitte?

Viimati tegin dcm asemel benseeniga shake and bake meetodit ja see töötas.
Aga seekord... mida sm ma vahele jätta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei tea midagi. Tundub, et oleks pidanud kasutama 200 ml ( või g?) metüülamiini, kui grammi, siis 232 ml. See oleks stoiceomeetriline kogus. Ma arvan, et sõltuvalt sellest, kui palju hcl te kasutasite, võib sellest palju lahustuda selles vees.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ma tegin jälle weile asja.

Üks kord kasutasin 500 mL DCM-i ja lahustasin 100g 2b4mp RBF-is. Seejärel andsin 200 mL metüülamiini 40% aja jooksul RM-i ja lasin sel segamise all 38°C juures 2,5 tundi reageerida.
Seejärel pesin seda dH2O-ga ja kogusin orgaanilise faasi.
Siis gabe HCl 37% sellele Sterlingi all kuni pH = 5,5 ja jälle ei midagi... Ainult sügavpruun oranž lahus.

2. katse tegin paralleelselt andsin 500 mL DCM pudelisse ja lahustasin 100g 2b4mp.
Siis andsin 200 mL metüülamiini 50 mL sammudena juurde ja raputasin 2,5 tundi.
Siis pesin ja nii edasi nagu ma tegin ülalpool kirjas. Ja jälle ei midagi... Miks?

Eelmine kord tegin täpselt sama, aga benseeniga kui lahustiga ja see töötas ideaalselt.
Mis siin viga on?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Tere,

Kas te pidasite meeles, et DCM-i kasutamisel on teie tootega orgaaniline faas tavaliselt alumine kiht ja peal ujuv vesi?

Kui te seda austate, on siin niikuinii serval küsimusi.
Frit oli õigel teel, kuid te olete kasutanud liiga palju metüülamiini.
Reaktsiooni stöhhiomeetriline suhe on 1:1. 1 mol 2-bromo-4'-metüülpropiofenooni reageerib 1 mooli metüülamiiniga, moodustades 1 mooli 4-MMC vababaasi. Kasutatud kogused vastavad 0,440 moolile 2b4mp ja 1,931 moolile metüülamiinile. Te olete kasutanud umbes 4,4 korda rohkem metüülamiini kui tegelikult vaja oli.
100 g 2b4mp ja stöhhiomeetrilise suhte 1:1 korral vajate 38,12 ml metüülamiini 40% vees.
Liigse metüülamiini kasutamine toob kaasa serval probleeme, millega te võib-olla peate nüüd tegelema:

1. Sünteetiliste kõrvalsaaduste potentsiaal
Suureneb ebasoovitavate kõrvalsaaduste tekkimise tõenäosus. Lisandid võivad mõjutada hüdrokloriidi kristalliseerumist tohutult.

2. Nernsti jaotuse seaduse eiramine
1 kord veega pesemine ei ole piisav, seda tuleb teha vähemalt 3 korda (värske veega). Vastasel juhul võtate üle palju lisandeid oma vababaasi. Kui midagi kristalliseerub, tuleb see pärast seda atsetooniga välja pesta. Mida vähem lisandeid baasis on, seda vähem on toote kadu atsetooniga pesemise tõttu.

Kui te ei ole oma toodet kogemata WC-sse kallanud, peate nüüd tegelema selle koristamisega.
See ei ole mitte ainult tüütu, vaid ka ebavajalik lisatöö. Kas teil on lahustitest vabanemiseks destilleerimisseade?

Lugupidamisega
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Jah, ma hoidsin kaotajaks orgaanilise faasi.
Ma ei arvutanud, kui palju metüülamiini ma vajan. Ma tean, et metüülamiini lisati ülemääraselt ja kasutasin sama suhet, mida on kirjeldatud enamikus teemades siin.
Viimati kasutasin sama suhet ja see töötas hästi.
Ja jah ma pesin seda mitu korda veega, mitte ainult üks kord.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ütlesin paar kuud tagasi ühes teemas, et mees kasutas metüülamiini 8x stoikomeetrilist kogust ja ta vastas, et ta järgis juhiseid, nii et ma kontrollisin sünteesi sellel saidil ja see on tõsi, et nad nõuavad mitmekordset x tasakaalustatud kogust. Kontrollige neid ise ja vaadake.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Seega tundub, et ainuke asi, mis on jäänud, on see, et reaktsioon ei saavutanud nõutavaid temperatuure, ei reageerinud piisavalt kaua või oli hcl-i poolt alarebitud/üleprootoneeritud. Ka minul on see süntees ebaõnnestunud. Kaks korda, tõsi küll, etüülatsetaadis. Viimane kord sain kristallid, mis nägid välja õiged, millel oli õige lahustuvus mitmes lahustis, sulasid õigel temperatuuril ja 8s identsed tootega, mida ma tegin, välja arvatud 0 potentsi. Ma teen ise metüülammooniumkloriidi ja rafineerin seda. Ma olen hädas. CH³NH²HCl näeb ammoniumkloriidist erinev välja. Eritab NaOH+ veega neutraliseerimisel tuleohtlikku gaasi..... Ma ei saa aru. 2-b-4-mp põletab silmad välja ja nina jookseb, samas lõhnab nagu apelsiniliköör. Ma olen ka eksinud
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ma proovisin ka ükskord etüülatsetaadis ja toode ei olnud tugev. Ma ei tea, aga võib-olla ei ole etüülatsetaadi reaktsioon hea tee?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Vend, ma olen siin uus, aga sellist jama pole ma kunagi kuulnud. Mefedrooni tootmine on nagu jäätise tootmine, lihtne ja meeldiv. Metüülamiini saab teha, aga mitte mefedrooni xD. Ph ei ole sellega midagi pistmist, võib olla ph 1 ja saad ikkagi 4mmc. metüülamiini peaks olema 20ml 200nl 2l sõltub kogusest 2b4m 10g 100g 1kg. Sama kehtib ka lahusti kohta, mida rohkem seda on, seda rohkem on lõpptoodet. Venemaalt on olemas tabel, kui kaua peaks keema dcm ja kui kaua peaks raputama dmso. sama vee+sooda puhastamisel paar korda vesi ja lahusti ekstraheerimine Atsetooni ei ole isegi vaja ainult kristalliseerumisel. See on 4mmc ja 3mmc tootmisfilosoofia.
 

Attachments

  • NB4PsIAQRi.jpeg
    NB4PsIAQRi.jpeg
    4.8 MB · Views: 176
  • zr9xI5Ogo1.jpeg
    zr9xI5Ogo1.jpeg
    5.1 MB · Views: 288
  • oxbnyTZj3s.jpg
    oxbnyTZj3s.jpg
    4.7 MB · Views: 105
  • KU0cMW4gNR.jpg
    KU0cMW4gNR.jpg
    4.1 MB · Views: 101
  • bhPKSYpnWV.jpg
    bhPKSYpnWV.jpg
    4.2 MB · Views: 154

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sellist jama nagu? Põhjus, miks ma räägin Ph-st, on see, et ma lähtun metüülamiini HCL-st ( metüülammooniumkloriid) ja deprotoneerin seda in vitro ( noh, ma üritan) metüülamiini ei ole siin saada, ma soovin, et ma saaksin seda lihtsalt osta. Kui keegi saadab selle siia postiga, on see sama lihtne ja ohtlik kui crack või lsd posti teel.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Selline tüütu suhtumine, ma ei näe mõtet mõnitada kedagi, kes otsib abi. Kui soovite aidata, siis rääkige lihtsalt, mis võiks valesti minna, selle asemel, et rääkida oma elulugusid, nagu oleks kellelegi ükskõik.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Vend, ma õpin ise benseeni videost. Aga sellest, mida ma siin kirjutasin, saate seda suurepäraselt teha, nagu näete. Ma olen oma elus juba 3 4mmc sünteesi teinud. Ma ei tea, kuidas aidata, kui ta ei näita, kuidas tema süntees töötab, nii et keegi võiks anda nõu.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Kui ma viskan kõik happe ma saan seda ma asi ei ole nii halb O muud värvi ainult valge piima
 

Attachments

  • 29RTMsPvqI.jpg
    29RTMsPvqI.jpg
    4.1 MB · Views: 107

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Täna proovin 2 korda ja saan sama efekti.
U vaja te nagu mida u teha ja võib-olla keegi saab aidata sind bro.
 

Attachments

  • OkfG592cYn.jpg
    OkfG592cYn.jpg
    3.3 MB · Views: 92
  • e142pmyVR5.jpg
    e142pmyVR5.jpg
    2.7 MB · Views: 93

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Ma saan ph 4.
Ma olen vaja kuiva vedelikku ja homme ma olen ütlen u kui palju grammi ma saan.
 

Attachments

  • PAb4rYHOsJ.jpg
    PAb4rYHOsJ.jpg
    4 MB · Views: 95

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Alates 100g 2b4m kuid vaja kuivata homme saata u kuiv pulber
 

Attachments

  • RHkoBh1ZGu.jpg
    RHkoBh1ZGu.jpg
    3.5 MB · Views: 147

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Minu keldris ei ole soe ja kuivamine võtab kaua aega. See on ikka veel märg
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Väidate, et saate BK4-st üle 100% saagise, eks?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
miks ta lihtsalt ei purusta seda ja ei tee õhukest kihti kiiremaks lahusti aurustumiseks?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
oli 146g hästi.
on ikka veel märg, kuid kaotas nüüd 46g.
kui kuiv saab 75g teha 60g kuiva pulbrit
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Mis teil on? Sa saadad mulle oma pildid DM-i kaudu, siis postitad kõik pildid siia uuesti... Ja nüüd? Ma ei saa aru. Küsimus oli, kas keegi oskab öelda, mis siin valesti läks, sest ma tegin kõik nagu tavaliselt, ainult et asendasin benseeni DCM-iga ja kummalisel kombel ei sadestunud mingit toodet. Protseduur on sama, mis siin peaaegu igas teises teemas kirjeldatud ja ka sama, mida te mulle kirjeldasite, välja arvatud lahusti.
Kas sul on midagi kasulikku lisada või üritad lihtsalt uhkeldada, et sul ei olnud mingeid probleeme? Me oleme DM kaudu juba sama asja arutanud, aga siiani ei suutnud sa minu lähenemises viga välja tuua... Nii et ma imestan, mida sa üritad siin edastada.

Nüüd tagasi teema juurde... Ma olen jälle mõelnud ja sain aru, et minu lahusti ja metüülamiin olid mõlemad väga külmad, tulid otse külmkapist, kui ma neid kokku segasin. Ma ei ole kindel, kas see võib olla põhjuseks, sest ma kuumutasin kogu asja 2,5 tundi 38°C juures segades ja isegi raputamise ja küpsetamise katse ajal tekkis reaktsioonis piisavalt soojust. Järgmise katse puhul veendun, et minu 2b4m/DCM lahus ja metüülamiin on enne segamist vähemalt toatemperatuuril.
Vastasel juhul pean järgmisel korral uuesti proovima teise lahustiga.
Kas kellelgi on veel mingeid ideid? Ma lihtsalt ei saa sellest aru... Peale benseeni asendamist DCM-iga ei ole ma teinud midagi muud kui tavaliselt ja mitte midagi muud kui siin foorumis mitmel pool kirjeldatud.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Paljud inimesed reklaamivad oma sünteesimeetodeid PD-s ja pakuvad tasulisi teenuseid. Nad ei loo oma teemasid, vaid postitavad teiste inimeste teemadesse.
Keerulistes olukordades sünteesi puhul saate tasuta pöörduda foorumi ekspertide poole privaatsõnumites. Ja me püüame aidata.
Ma saatsin teile sõnumi.

On vaja oma tegevusest samm-sammult aru saada ja teha parandusi.
 
Top