4-MMC - Mis siin valesti on.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Seega tundub, et ainuke asi, mis on jäänud, on see, et reaktsioon ei saavutanud nõutavaid temperatuure, ei reageerinud piisavalt kaua või oli hcl-i poolt alarebitud/üleprootoneeritud. Ka minul on see süntees ebaõnnestunud. Kaks korda, tõsi küll, etüülatsetaadis. Viimane kord sain kristallid, mis nägid välja õiged, millel oli õige lahustuvus mitmes lahustis, sulasid õigel temperatuuril ja 8s identsed tootega, mida ma tegin, välja arvatud 0 potentsi. Ma teen ise metüülammooniumkloriidi ja rafineerin seda. Ma olen hädas. CH³NH²HCl näeb ammoniumkloriidist erinev välja. Eritab NaOH+ veega neutraliseerimisel tuleohtlikku gaasi..... Ma ei saa aru. 2-b-4-mp põletab silmad välja ja nina jookseb, samas lõhnab nagu apelsiniliköör. Ma olen ka eksinud
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Ma proovisin ka ükskord etüülatsetaadis ja toode ei olnud tugev. Ma ei tea, aga võib-olla ei ole etüülatsetaadi reaktsioon hea tee?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Minu keldris ei ole soe ja kuivamine võtab kaua aega. See on ikka veel märg
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Väidate, et saate BK4-st üle 100% saagise, eks?
 
View previous replies…

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
oli 146g hästi.
on ikka veel märg, kuid kaotas nüüd 46g.
kui kuiv saab 75g teha 60g kuiva pulbrit
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Mis teil on? Sa saadad mulle oma pildid DM-i kaudu, siis postitad kõik pildid siia uuesti... Ja nüüd? Ma ei saa aru. Küsimus oli, kas keegi oskab öelda, mis siin valesti läks, sest ma tegin kõik nagu tavaliselt, ainult et asendasin benseeni DCM-iga ja kummalisel kombel ei sadestunud mingit toodet. Protseduur on sama, mis siin peaaegu igas teises teemas kirjeldatud ja ka sama, mida te mulle kirjeldasite, välja arvatud lahusti.
Kas sul on midagi kasulikku lisada või üritad lihtsalt uhkeldada, et sul ei olnud mingeid probleeme? Me oleme DM kaudu juba sama asja arutanud, aga siiani ei suutnud sa minu lähenemises viga välja tuua... Nii et ma imestan, mida sa üritad siin edastada.

Nüüd tagasi teema juurde... Ma olen jälle mõelnud ja sain aru, et minu lahusti ja metüülamiin olid mõlemad väga külmad, tulid otse külmkapist, kui ma neid kokku segasin. Ma ei ole kindel, kas see võib olla põhjuseks, sest ma kuumutasin kogu asja 2,5 tundi 38°C juures segades ja isegi raputamise ja küpsetamise katse ajal tekkis reaktsioonis piisavalt soojust. Järgmise katse puhul veendun, et minu 2b4m/DCM lahus ja metüülamiin on enne segamist vähemalt toatemperatuuril.
Vastasel juhul pean järgmisel korral uuesti proovima teise lahustiga.
Kas kellelgi on veel mingeid ideid? Ma lihtsalt ei saa sellest aru... Peale benseeni asendamist DCM-iga ei ole ma teinud midagi muud kui tavaliselt ja mitte midagi muud kui siin foorumis mitmel pool kirjeldatud.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Paljud inimesed reklaamivad oma sünteesimeetodeid PD-s ja pakuvad tasulisi teenuseid. Nad ei loo oma teemasid, vaid postitavad teiste inimeste teemadesse.
Keerulistes olukordades sünteesi puhul saate tasuta pöörduda foorumi ekspertide poole privaatsõnumites. Ja me püüame aidata.
Ma saatsin teile sõnumi.

On vaja oma tegevusest samm-sammult aru saada ja teha parandusi.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
näita mulle ja teistele inimestele pilti ja öelda, mida sa teed samm-sammult. bro kuidas keegi aitab u kui dont näha oma tööd ??
Jah ma näitan u on võimalik saada tehtud puhas pulber ma kasutan samu samu samu samme nagu videol benseeni ja nmp. Ma ei teinud dcm kuid ma asi on sarnane viis.
Ma olen teinud 3 korda ainult minu elus tehtud mmc. ma kasutan 4-methylenopropiophenone ja brom ja sammud u on video.
u on ka video ainult etüülatsetaadi ja nmp-ga.
 
Top