4mmc pruunid kristallid. Kuidas seda parandada ?

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
samuti palun öelge meile, mida täpselt te "kristalliseerite", ma arvan, et me saame ka seda parandada
 

Zabka

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Teen vee / IPA (70/30) lahuse, hoiatan seda ja lisan 4mmc pulbrit, proportsionaalselt ( 1g 4mmc / 2,5ml vett/ipa )
Pärast täielikku lahustamist valan selle aurustumiseks anumasse ja panen selle pimedasse kohta.
 
View previous replies…

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
@MMX praegu olen 60g meph pulbri aurustamisel 30:70 vee: alkoholi lahuses, kui ma kuumutan seda, kas see kristalliseerub kiiremini? Kui palju kuumust peaksin kasutama ? Ja kuidas seda kuumutada? Nagu otsene soojus kuumal plaadil või kuumaveevannil? Mis vahe on orgaanilise aurustamise ja kuumutamise vahel?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ma arvan, et teie probleem seisneb eelmises etapis (nt filtreerimine sademe. See võib olla valge, kuid sageli esineb ka valget värvi).
Kristalliseerimiseks võiksite kasutada 2 keeduklaasi. Ühte lisad vett ja keedad seda. 2-s lisate kuiva pulbrit (ja/või) segamispulbrit. Siis valad aeglaselt natuke vett 1-st 2-sse ja paned ka 2 kuumutuskoldele. Jätkuvalt valate pisikesi tükikesi 1-st 2-sse, kuni 2 on täielikult lahustunud. Lõpptulemusena saad küllastunud lahuse, milles on minimaalselt vett (1 g 1 ml kohta keskmiselt). Nii on lisandid kergemini märgatavad.

Vala konteinerisse ja jäta paariks tunniks seisma.
 
  • Like
Reactions: $!$

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Seda tuleks esmalt pesta külma atsetooniga.
Seejärel lahustage oma toode kuumas isopropis ja asetage see sügavkülma (üle öö), kuni see rekristalliseerub, imege isoprop üles vaakumi all ja peske uuesti külma atsetooniga.

Seejärel hakake kristalle tegema...
 
Top