4MMC freebase HCl/atsetooniga ei reageerinud

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ma tegin oma 4MMC freebase, kuid ma pidin tööle minema, nii et ma lasin freebase pudelis 5h ajal, ja kui ma koju tagasi tulin, näen kollast õli, kuid väga väga kollane, nii et ma võtsin 10ml (20g 2b4m jaoks) ja ma putted tilkhaaval HCl ja ma langetasin liiga palju ja mul oli punane värv, kui ma testin pH-d, nii et see oli 1-2 ma arvan, pärast panin 50ml atsetooni ja pH oli umbes 4-5, nii et see oli hea, kuid ei olnud valge piim, see oli ikka oranž õli, nii et ma otsustasin panna õli pyrex plaat ja oodata homme, täna hommikul nägin kristalle plaadil, ma vaatan täna õhtul, kas on changement, kas te teate, mis juhtus? Miks, isegi kui ei olnud valge piim, tegi lahus 4MMC kristalle?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ja ma ei saa aru, miks mul on nii palju 4MMC, samas kui ma kasutasin ainult 20g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z
võib-olla sellepärast, et ma lasin vabapõhja pudelis 5 tunni jooksul?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Millist lahustit te kasutasite?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tavaliselt toimub happe lisamine mitmel põhjusel koos vesikihiga.

Esimene põhjus, ei kaota toodet, see läheb kõik veekihti. atsetoon ja hape annavad lisandeid, atsetoon lahustab mefedrooni üsna hästi ja veel enam vee juuresolekul happest.

Teine põhjus, kui teie ph on läinud isegi 1, siis vee aurustumisel lendab kogu hape koos veeauruga minema.

Toote värvus, nagu te mäletate, on sageli tingitud 4-metüülpropiofenooni lisandist bk4 (2b4m). Täheldati, et kui ph langeb alla 6, hakkavad lisandid välja kukkuma

Ja pesta lahusti metüülamiinist kvalitatiivselt, siis ei teki ülekaalu ja ei põle nina.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
kui ma näen, kuidas te valmistate mefedrooni, siis ma ei tahaks seda isegi tasuta. kuhjaga jama, mida te kirjutate veresauna.
Ma ostsin samast vektorist ketooni ja mul on puhas valge pulber ja kõrge tõhusus. sa lihtsalt ei tea, kuidas seda hästi teha ja see on süntees ja see on probleem.
See on keemia põhitõed ja sa teed sellest Egiptuse mõistatusi xD.
 

Attachments

  • df6oqVPJue.jpg
    df6oqVPJue.jpg
    4.5 MB · Views: 329
  • x1HETGvrdO.jpeg
    x1HETGvrdO.jpeg
    5.1 MB · Views: 584
  • mWQS7FngXu.jpg
    mWQS7FngXu.jpg
    4 MB · Views: 323
  • 0wPI2iVtkL.jpg
    0wPI2iVtkL.jpg
    3.8 MB · Views: 321

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
seda ütleb mulle inimene, kes keedab köögis klaaspurkides mefedrooni, kasutab filtri asemel aluspesu. Mind ei huvita, mida te arvate, teie teadmiste tase näitab teie köögilaboratooriumi. )))
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vesikiht, te mõtlete metüülamiini/veega kaetud ülemist kihti?

idk miks, minu pH läheb mõne tilgaga 6-7-lt 1-2-le... Ma ostsin pH-meetri, nii et ma kontrollin täpselt pH-d !

Ma pesin atsetooniga ja mu pulber on selline : https://ibb.co/Yhk2LKT Jah selle valge, aga ma näen väikseid rohelisi reljeefe

Aga ma arvan, et ma kristalliseerin ümber IPAga
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pärast reaktsiooni peate eraldama pealmise kihi metüülamiiniga (kui kasutate diklorometaani). diklorometaani kiht tuleb metüülamiinist põhjalikult loputada (üldreegel rohkem pesu, kuid väikese veekogusega).

Happe lisamisel diklorometaanile tuleb eelnevalt lisada vett, arvestus on 5 ml vett ühe grammi mefedrooni kohta. Pärast vaba aluse neutraliseerimist happega eraldage vesi (soovitan diklorometaani kihti paar korda põhjalikult veega pesta ja see vesi aurustada, selles on veel pulbrit) ja aurustage, nii saate maksimaalse pulbri saagise. Seejärel peske pulber jääkülma atsetooniga.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
plastikust ph-meetritele ei meeldi orgaanilised lahustid , parem on kasutada häid universaalseid testribasid. Mulle meeldib tšehhoslovaki keel, väga täpne.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ma ei saa tõesti aru, nii et te ütlete mulle, et ma panen vett 4-mmc freebase ja panen happe pärast? minu HCl hape on 36-38%, nii et seal on vesi sees...

See on minu tulemus eelmine kord, kui ma tegin 4-mmc : https://ibb.co/4mJFQLj

minu pH ei olnud 1-2 vaid 6-7 (pH testi värvus oli roheline) ja pärast HCl panemist kuni 6-7, panin atsetooni ja nägin valget piima koos 4mmc kiviga, selle ei ole hea meetod? Sest ma tegin sama meetodit selle tegeliku sünteesi jaoks, ma lihtsalt putted HCl liiga palju...

Seal on nii palju sünteesi idk, mis on parim 😅
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kas saate nimetada hea meetodi, mille puhul kaotate palju pulbrit atsetooni ja vee segu tõttu?

jah, lihtsam on kõik veeks hapestada, soolhappes ei ole piisavalt vett, et pulber täielikult vette ekstraheerida.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kuigi teha nagu te teate, te teate ilmselt paremini)))) vähem konkurentsi turul)))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol lahustab tugevalt mefedrooni. sobib ainult kristallide kasvatamiseks tingimusel, et saame emalahusest tagasi pulbrijäägid.
Etüülatsetaat peseb mefedroonis olevad halvad lisandid, lisaks on see keemiliselt väga aktiivne ja sisaldab tavaliselt äädikhapet.
ainult kuiv atsetoon eemaldab lisandeid või diklorometaani / dikloroetaani hästi (pärast neid tuleb veel loputada atsetooniga, kloororgaaniline mürk)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
vastuse saamiseks peate kirjutama, mida te täpselt tegite.
ps. teema mefedroonist, mitte 3,4-metüleendioksümetamfetamiinist.
luua teema parim variant
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc ei vaja laboriseadmeid teha suures mastaabis ka siis, kui u on Smart u ei vaja.
On dcm on liiga palju tööd ja vaja tu palju seadmeid.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
filtreerimiseks on vaja ainult aluspesu. allapoole vahetaja ja ole selle üle uhke))))
aga tõsiselt, laboristandardid leiutasid idioodid, kui kuulata teid. EtOAc lol
Etüülatsetaat allub hüdrolüüsile alkoholiks ja happeks ja sa annad ka leeliselise))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kui mmc on seaduslik u saab mängida laboriseadmetega.
Aga kui u tahad teha 500kg päevas u on reaktor klaas 1000l
Ainult 100l ja on kallis.Poolas kasutada plastikust reaktor 1000l ja segada visata atsetoon hape ja lõpetada illigal lab dont Play kena lab tehtud kiiresti müüa kiiresti ja osta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg oma reaktori 8000l vaja, kui ühe töö kohta.
Kes kasutavad 1000l klaasi)))) Ainult terasest või PTFE-ga kaetud. Mõned inimesed kasutavad polüetüleeni, kuid plastifikaatorid satuvad pulbrisse.
Head seadmed ja õige tootmistsükkel kiirendab protsessi ja parandab kvaliteeti.
Ei ole sinu asi mind õpetada, sinu kaal on kaugel 500 kg korraga või päevas, sa keedad paar kilo ja üritad õigustada oma sitt keetmist, palju lihtsam on mitte üritada olla uhke sitt ja veel enam mitte avaldada seda. Nüüd üritad ennast mingil põhjusel varjata, see on naeruväärne))))
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Puhas freebase.
 

Attachments

  • s8MfEw1RQj.jpeg
    s8MfEw1RQj.jpeg
    5.6 MB · Views: 551
  • m4pYgCuWSt.jpeg
    m4pYgCuWSt.jpeg
    4.7 MB · Views: 315

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mul oli see värv, kui ma lasin lahuse pudelis, kui 5h
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
puhas vaba alus värvitu vedelik lol
 
Top