4MMC freebase HCl/atsetooniga ei reageerinud

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ja ma ei saa aru, miks mul on nii palju 4MMC, samas kui ma kasutasin ainult 20g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z
võib-olla sellepärast, et ma lasin vabapõhja pudelis 5 tunni jooksul?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Millist lahustit te kasutasite?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Tavaliselt toimub happe lisamine mitmel põhjusel koos vesikihiga.

Esimene põhjus, ei kaota toodet, see läheb kõik veekihti. atsetoon ja hape annavad lisandeid, atsetoon lahustab mefedrooni üsna hästi ja veel enam vee juuresolekul happest.

Teine põhjus, kui teie ph on läinud isegi 1, siis vee aurustumisel lendab kogu hape koos veeauruga minema.

Toote värvus, nagu te mäletate, on sageli tingitud 4-metüülpropiofenooni lisandist bk4 (2b4m). Täheldati, et kui ph langeb alla 6, hakkavad lisandid välja kukkuma

Ja pesta lahusti metüülamiinist kvalitatiivselt, siis ei teki ülekaalu ja ei põle nina.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vesikiht, te mõtlete metüülamiini/veega kaetud ülemist kihti?

idk miks, minu pH läheb mõne tilgaga 6-7-lt 1-2-le... Ma ostsin pH-meetri, nii et ma kontrollin täpselt pH-d !

Ma pesin atsetooniga ja mu pulber on selline : https://ibb.co/Yhk2LKT Jah selle valge, aga ma näen väikseid rohelisi reljeefe

Aga ma arvan, et ma kristalliseerin ümber IPAga
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nii et ma pean panema vett enne või pärast HCl, et ekstraheerida rohkem võimalik 4MMC?

Ei ma ei tea ilmselt paremini, kuid minu jaoks oli valge piim hea tulemus, kui mul on vaja happesuse lisamiseks vett, siis teen ma seda
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
pulbri lahustamiseks on vaja ainult vett enne HCl, nii et võtate maksimaalselt (kui pesete dсm-kihti täiendavalt väikese veega). Seejärel tuleb vesi ettevaatlikult aurustada (saab näiteks vaakumis või liivavannis, peaasi, et see ei kuumutaks üle 110 kraadi). Tavaliselt pesen ma veekihi puhastamiseks orgaanilise lahustiga, seejärel aurustan veekihi osaliselt ja panen selle kristalliseeruma (olen varem postitanud fotosid 20 mm läbimõõduga kristallidest, need on tehtud sarnase tehnoloogiaga)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Siin on foto https://ibb.co/ZWcfSyy
See pulber on saadud emalahuse jäätmetest pärast mitmekordset kristalliseerumist. otsustas mitte visata ära järelejäänud oranži vedelikku, puhastas selle ära ja sai pulbri. Vasakpoolne foto on kristalliseerumise algus lahuses.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nii et kui ma saan aru, et pärast metüülimist on teil 2 kihti, üleval on metüülamiin/vesi ja allosas on 4MMC vababaas, te hapendate enne ülemise kihi eemaldamist või pärast seda? (Vabandust, im prantsuse, mitte inglise keeles, isegi google translate'iga on mul raskusi tähenduse mõistmisega...) Ja pärast seda pesete oma 4MMC freebase'i vaakumiga või liivavanniga. Mul on MgSO4, et eemaldada kogu vesi, kuid ma ei tea, kuidas seda kasutada, panna MgSO4 4MMC freebase'ile, panna väike kogus vett, segada ja eemaldada kogu vesi?

Ma olen niiooo halb sorry :confused:
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Metüülamiiniga veekihi lagundamine (äraviskamine)
2. Loputada dcm-kihti põhjalikult veega (ma teen võrdse mahuga, st kui meil on 1 liiter dcm, siis loputan 4-5 korda ühe liitri veega, kokku 4-5 liitrit vett).
3. Lisan vett pestud dcm-kihile (iga grammi algse bk4 kohta võtan 4 ml vett).
4. Lisan aeglaselt soolhapet, segades ettevaatlikult portsjonite kaupa, happelisandite vahel segades veel 3-5 minutit. Hapet lisan ph 6 juures, viimased happekogused on palju väiksemad kui esimesed portsjonid.
5. Eraldan veekihi (jätan selle maha), pesen dcm-kihi puhta veega (1 grammi bk4 alusel esialgu 0,5 ml vett) ja segan hoolikalt, võib pesta kaks korda.
6. Ühendame veekihid (vesi etappidest 3-5) ja aurustame temperatuuril, mis ei ületa 110 kraadi. Pärast aurustamist kristalliseerub segu ise, jahtub ja triitritakse atsetooniga.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U viskad hape HCl ja hiljem vesi 2 või 3x ja vesi u kuumutad ja u saad mmc vesi saad välja pulber u saad Simple.
Aga suures mastaabis liiga palju tööd
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mul ei ole liivavanni ega vaakumit :(((( Mul on 13g 4MMC 20g 2B4M jaoks, nii et yielf 65%, i level up ahah ! :)))))

Nii et sa kuumutad vett ja ja saad 4MMC pulbrit, ja pärast? Ja oma 4MMC õli? Mida sa teed?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Tere bro, kas te saaksite mind aidata... Ma tahtsin seda freebaasi kristalliseerida... pärast happega hapestamist freebaasi... kuumutada freebaasi 110 kraadini ja visata seda külma atsetooni Ja nii edasi? või peaks enne kuumutamist freebaasi mingi lahustiga segama?
 

Attachments

  • vLUZ5sBX18.jpg
    vLUZ5sBX18.jpg
    391.6 KB · Views: 306

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas ma segan kuumutatud hapendatud freebase'i atsetooniga või kuumutan freebase'i ja viskan selle seejärel atsetooni?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas on normaalne, et pärast külma atsetooni valamist freebase'ile moodustuvad aeglaselt mdma-kristallid
 

Attachments

  • ip0vtVew1G.mp4
    4.3 MB · Views: 0

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Liivavann on liivaga täidetud metallkonteiner, küttekeha on tavaline elektripliit.
Aurustage vesi, milles mefedroon on happega, saada pulber, pesta seda atsetooniga, kuni see on valge (ka atsetoonipesu peaks lõpuks muutuma värvituks). Atsetoonipesud sügavkülmikus, osa jahu kukub neist välja (jah, see on mustem toode).
Kristallid saab vodkast, see on kõige lihtsam viis.
Kui lisate hapet vabale alusele, moodustab vaba alus soola (õli vaba alus ei ole).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Aurustage vesi 110 kraadini, jahutage jääk ja alles pärast seda täitke atsetooniga, filtreerige põhjalikult. Korrake atsetooniga loputamist, kui pulber ei ole valge või kui atsetoonipesu on tugevalt määrdunud.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol lahustab tugevalt mefedrooni. sobib ainult kristallide kasvatamiseks tingimusel, et saame emalahusest tagasi pulbrijäägid.
Etüülatsetaat peseb mefedroonis olevad halvad lisandid, lisaks on see keemiliselt väga aktiivne ja sisaldab tavaliselt äädikhapet.
ainult kuiv atsetoon eemaldab lisandeid või diklorometaani / dikloroetaani hästi (pärast neid tuleb veel loputada atsetooniga, kloororgaaniline mürk)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
vastuse saamiseks peate kirjutama, mida te täpselt tegite.
ps. teema mefedroonist, mitte 3,4-metüleendioksümetamfetamiinist.
luua teema parim variant
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc ei vaja laboriseadmeid teha suures mastaabis ka siis, kui u on Smart u ei vaja.
On dcm on liiga palju tööd ja vaja tu palju seadmeid.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
filtreerimiseks on vaja ainult aluspesu. allapoole vahetaja ja ole selle üle uhke))))
aga tõsiselt, laboristandardid leiutasid idioodid, kui kuulata teid. EtOAc lol
Etüülatsetaat allub hüdrolüüsile alkoholiks ja happeks ja sa annad ka leeliselise))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kui mmc on seaduslik u saab mängida laboriseadmetega.
Aga kui u tahad teha 500kg päevas u on reaktor klaas 1000l
Ainult 100l ja on kallis.Poolas kasutada plastikust reaktor 1000l ja segada visata atsetoon hape ja lõpetada illigal lab dont Play kena lab tehtud kiiresti müüa kiiresti ja osta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg oma reaktori 8000l vaja, kui ühe töö kohta.
Kes kasutavad 1000l klaasi)))) Ainult terasest või PTFE-ga kaetud. Mõned inimesed kasutavad polüetüleeni, kuid plastifikaatorid satuvad pulbrisse.
Head seadmed ja õige tootmistsükkel kiirendab protsessi ja parandab kvaliteeti.
Ei ole sinu asi mind õpetada, sinu kaal on kaugel 500 kg korraga või päevas, sa keedad paar kilo ja üritad õigustada oma sitt keetmist, palju lihtsam on mitte üritada olla uhke sitt ja veel enam mitte avaldada seda. Nüüd üritad ennast mingil põhjusel varjata, see on naeruväärne))))
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8

kas te pidite vaba aluse uuesti kuumutama või visite lihtsalt külma atsetooni sisse? Või lihtsalt segada külma atsetooni ja vababaasi toatemperatuuril?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
:D:D:unsure::unsure::unsure: Halva inglise keele laengud tulid! Võttes katte üles thoust noggins!
 
Top