4mmc süntees

CristalKing

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 9, 2022
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
DCM on samuti hea, kuid pidage meeles, et orgaaniline kiht on põhjas ja veekiht on ÜLES:

1) Lahustage 1 kg või 2-Br-3-kloropropiofenooni või 4 l DCM-is.
2) Lisage sellele 2 l metüülamiini 40% ja segage seda 4 h. Kui töötate suuremate kogustega, näiteks 50 kg 2br3, peate andma metüülamiini väga aeglaselt 1-1,5 h, et temperatuur ei ületaks 39 kraadi ..., pärast kogu metüülamiini lisamist segage seda 3h.
3) eraldage orgaaniline alumine kiht ja peske seda 2 korda veega.
4) segada 0,390 ml 37% HCl 300 ml veega
5) lisage happe lahus orgaanilisele kihile ja hoidke maksimaalselt umbes 20 kraadi. Segage seda 15 min suures koguses kauem ...(võib tekkida lõpptoote sade)
6) 15 min pärast kuumutada kõik 39 kraadini, kuni kogu sade lahustub veekihis. Lõpetage segamine ja hoidke temperatuur 39 kraadi juures, kuni kihid eralduvad.
7) Dekanteerige veekiht ja lisage sellele 1200 ml atsetooni. Laske kõik kergelt keema tõusta ja valage seejärel kristalliseerumisküvetile. Kui toatemperatuuril ei ilmne midagi, asetage küvetid 2 päevaks 5 kraadi juures külmikusse.
Ootame fotosid lõpptootest... ;)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Miks pärast panna sisse peab keeta ilma selle Sa ei näe kahte kihti?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Lisasin 300 ml Hcl-i 300 ml vabapõhjalises vees kiiresti segades ja aeglaselt lisades paksenenud
 

Attachments

  • rDH30nGbOg.jpg
    rDH30nGbOg.jpg
    157.6 KB · Views: 181

little-flower

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile"", ma olen katsetanud reaktsiooni tolueeniga, kuid kolvis on see valge, nagu piim, kui ma panen 2B4M tolueeniga,,,
kas see on hea? kas see on normaalne värvus?
 
Top