5-Meo-Mipt 5-Meo-trüptamiinist , kas see töötab?

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kas on ka muid võimalusi peale formaldehüüdi?
 

andrewbarron1988

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kindel
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma elan piirkonnas, kus selliseid tooteid on üsna raske hankida,
seega oleksin väga tänulik, kui te annaksite mulle teada mis tahes alternatiividest.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
dimetüülsulfaat; trimetüülfosfaat või dimetüülkarbonaat ja alus... dimetüülsulfaat on surmavalt ohtlik
 

Emelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Teie kirjeldatud menetlus kirjeldab sünteesiteed 5-MeO-Trüptamiini muundamiseks 5-MeO-MiPT vababaasiks mitme keemilise reaktsiooni kaudu. Siin on selle protsessi lühianalüüs:

  1. Lahustamine metanoolis ja atsetoonis: 5-MeO-Trüptamiini lahustamine metanoolis ja atsetoonis toimib lahustisüsteemina, et hõlbustada järgnevaid reaktsioone.
  2. Reaktsioon formaldehüüdi ja NaBH4-ga: formaldehüüdi (nagu formaliin) ja naatriumborohüdriidi (NaBH4) lisamise eesmärk on tõenäoliselt imiini vaheühendi moodustamine reduktiivse aminatsioonireaktsiooni kaudu. See on tavaline meetod alküülrühmade lisamiseks amiinühenditele.
  3. pH reguleerimine ja lahusti ekstraheerimine: pH reguleerimine soolhappega (HCl) ja sellele järgnev pesemine diklorometaaniga (DCM) on suunatud lisandite eemaldamisele ja soovitud toote eraldamisele reaktsioonisegust. DCMi kasutatakse tavaliselt orgaanilise lahustina ekstraheerimiseks.
  4. Aluselisatsioon ja täiendav lahusti ekstraheerimine: Naatriumhüdroksiidi (NaOH) lisamine vesilahuse aluseliseks muutmiseks ja seejärel ekstraheerimine DCMiga on suunatud toote täiendavaks puhastamiseks ja allesjäänud lisandite eemaldamiseks.
  5. 5-MeO-MiPT freebase lahustamine: Viimane etapp hõlmab soovitud toote, 5-MeO-MiPT vababaasi lahustamist DCMis edasiseks töötlemiseks või puhastamiseks.
Kuigi kirjeldatud sünteesitee kirjeldab 5-MeO-Trüptamiini 5-MeO-MiPT vababaasiks muundamise usutavat meetodit, on oluline märkida järgmisi kaalutlusi:

  • Ohutusalased ettevaatusabinõud: Paljud sünteesiprotsessis osalevad kemikaalid, sealhulgas formaldehüüd ja naatriumborohüdriid, võivad olla ohtlikud ja nõuavad hoolikat käitlemist hästi varustatud laboris, kus on olemas asjakohased ohutusmeetmed.
  • Saagis ja puhtus: Kirjeldatud sünteesimeetod võib anda erinevaid tulemusi toote saagise ja puhtuse osas. Reaktsioonitingimuste ja puhastusetappide optimeerimine võib olla vajalik, et saada soovitud toode suure saagise ja puhtusega.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Nagu Opal ütleb, on reaktsioonivoog minu arvates järgmine.

1 Alus trüptamiin + atsetoon -> imiin
2 imiin + nabh4 -> isopropüültrüptamiin

Mul on pilt reaktsioonist #1-#2, aga selles reaktsioonis tekib ju H20?

3 isopropüültrüptamiin + formaldehüüd -> teine imiin
4 see teine imiin + nabh4 -> MiPT

Siin ma saan sellest reaktsioonist kuidagi aru, aga samas tunnen midagi, mis ei ole mõistlik.
Kui te ei viitsi, siis kas te võiksite mulle natuke täpsemalt rääkida #3-#4 reaktsioonist?
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma ei saa tegelikult aru, mida tähendab Bennychairmani pakutud teine sünteetiline marsruut.

"Seda segati 60 minutit jäävannis. Pärast 60 minutit segati seda 35c veevannis NaBH4 kustutamiseks, metanool jahutati tagasi 0c-ni ja lisati 2,20ml (25mmol) 37% formaldehüüdi lahust. Seda segati 60 minutit, seejärel lisati aeglaselt 0,65 g NaBH4 (17,5mmol) , seda jahutati ja formaldehüüdi lisamist korrati."

Ma ei saa aru, miks peaks formaldehüüdi lisama korduvalt pärast kustutamist.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Ootan huviga teie katsetulemusi
 
Top