5-minutiline metkatinooni süntees (pseudoefedriinist)

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Meil on vaja vaid ühte pakendit sudafed 720mg pseudoefedriini (või kohalikku ekvivalenti) ja 350mg KMnO4.

Võtame tabletid välja, paneme need kahe paberilehe vahele ja hävitame need haamriga tolmuks (ka punane kilp).

Valame klaasi umbes 80ml sooja vett (mitte külma, aga ka mitte kuuma nagu potist), lisame oma pulbri ja segame, kuni kõik suuremad osad on vedeldatud. Nüüd siputame KMnO4 sama kahe paberilehe vahele ja jahvatame selle samuti tolmuks. Lisame oma tolmu meie segule, segame seda ükskord, kuni kogu KMnO4 punetus (vabandust, kui olete daltonist) kaob ja meil on ainult vesi segatud kohvi-taolise auruga. Nüüd võtame paberrätiku (mitte mingeid käsirätikuid või tp!!!) teeme sellest 1/4 suuruse ja 4x paksuse ruudukese, nokitseme seda veidi külma veega ja paneme teisele klaasile. Nüüd puhastame õrnalt meie segu rätikule - see filtreerub loomulikult välja (pigistame ülejäänud on üllatunud, kuidas paberrätikud ei purune nagu tp ja ch oleks). Kogu teemant-kleaarne vedelik on meie toode ja kõik räpased aurud peaksid jääma rätiku külge. Minu jaoks ei ole paremat ketooni kui Methcathinone :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kas olete kontrollinud oma katinooni Drugs testimise reaktiivide abil? Reaktsiooniprodukt on tumepruun värvi? Kas saate näidata selle meetodi või sünteesitud toote pilte, kui see on võimalik?
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
:) Ma võiksin teile kõike näidata, kuid seal ei ole palju näha Metkatinoon (efedroon) on meie riigis väga populaarne.

Toode on kristallselge vedelik - need pruunid kohvilaadsed asjad, mida te tagasi lükkate.

Siin on video selle valmistamisest kaadrite jaoks (pikem aeg):
 

krtl91

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
hı bro. thx teabe eest. ı tahan küsida, et pärast seda, kui me saame selge vedeliku kui meie toode , kas me aurustada vedeliku ja on see kristall (pulber) kujul ? aitäh.
 

Putin's Daddy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Üks väike küsimus. Kust ma saan KMnO4?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Methcathinone on hea asi, kui see on puhas. chilled out party parem kui kõik wannabe MDMA, mis on saadaval kõikjal!!!!.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

KMnO4 müüakse sageli veepuhastuskemikaalina. Kas olete proovinud seda uut asja nimega ... Google? See on saadaval Amazonis, Ebay's, paljudel veefiltreid müüvatel veebimüüjatel, mõnes torustikupoes jne. Ei oska sulle täpseid juhiseid anda, teadmata, kus sa elad.
 

Putin's Daddy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
aitäh mees. kas u ka teab, kuidas kristalliseerub lahus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Probleem, et metkatinoon (efedroon) on vees peaaegu lahustumatu. Kui sa saad vaba aluse efedroni, peab see nägema kihina, mis on vees lahustumatu. Samuti puuduvad happed, et teha selle vaba alusega (selles reaktsioonis) soola.
Vees lahustuvus2,22 mg/ml
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
tõlge google kaudu pl:

Asetage lehter puhtale purgile, milles on 3 kohvifiltrit. Filtreerige, valades metüülkatinooni lahus ettevaatlikult läbi filtri. Jälgige, et pruun muda jääks põhja - see satub filtrisse viimasena, et vältida filtri ummistumist. Pärast filtreerimist peab lahus olema täiesti puhas, selge, vastasel juhul tuleb uuesti filtreerida.
Seejärel tuleb korrigeerida pH väärtust. Mõõtke seda lakmuspaberiga, ph on siis umbes 8-9. Tuleb lisada soolhapet, et metüülkatinooni HCL-soola moodustuks. Lisage hape aeglaselt, tilkhaaval, samal ajal segades lahust baguette'iga. Kontrollige pH väärtust pärast iga lisatud soolhappe tilka. Õige pH väärtus on 8-9. Seda tuleks teha pärast umbes 3-4 krolli lisamist.

MÄRKUS: peate olema ettevaatlik, et mitte lisada liiga palju hapet, sest see võib järgmistel etappidel probleeme tekitada.

7. Kristalliseerumine

Vala kogu purgi sisu Pyrex-anumasse (pyrex on vajalik) ja aseta seejärel anum kuumutamiseks pliidile. Alustage kogu asja kuumutamist võimalikult madalal tulel, jälgides, et vedelik selle tegevuse ajal (5-7 tundi) ei hakkaks kordagi keema. Temperatuur peaks olema vahemikus 70-80*C.

ETTEVAATUST:
0 h temp. 25 * C / 760ml
2 tundi. temp. 75 * C / 550ml
4 tundi temp. 75 * C / 300ml
6 tundi temp 75 * C / 150ml
8 tundi temp 75 * C / 10ml

Kui suurem osa veest on aurustunud ja järele on jäänud ainult umbes 10 ml, peaks vedelik võtma kergelt kollaka ja väga õlise kuju. Oluline on aurustada võimalikult palju vett, sest muidu takistab see kristalliseerumist.
Anumasse jäävale vedelikule lisatakse umbes 20 ml metanooli. Sel hetkel peaksite märkama esimeste valgete ja kollaste kristallide moodustumist.
Segage ettevaatlikult bataadiga, seejärel eraldage alkohol, valades selle puhtasse anumasse või purki.

MÄRKUS: Metanool aitab teatud aja jooksul vabaneda veest ja kuivatab kristallid.

Õline vedelik püreksnõus hakkab aeglaselt kaduma, moodustub üha rohkem kristalle. Väikseimal leegil pideva segamisega. Kristallid muutuvad kuivaks ja stabiilseks. OLGE HOIATUS, et mitte üle kuumutada !!!
Juhul, kui kristallid värvuvad (roheline-sinine värvus) või hakkavad sulama - vähendage kindlasti temperatuuri.
Seejärel valage 20 ml atsetooni püreksanumasse. Te märkate kohe, et kristallid muutuvad peaaegu lumivalgeks ja tühine kogus mustust (kohvifiltri tükid, juuksed jne) jääb atsetooni.

MÄRKUS: Atsetoon aitab vabaneda lisanditest ja õlijääkidest.

Eraldage atsetoon ja valage see anumasse, kuhu eelnevalt lisasite metanooli. Te märkate selles anumas kohe teatud hulga kristalle, mis võetakse tagasi ja säilitatakse. Jätkake aurustamist, kuni anumas ei ole enam vedelikku või kristallid on kuiv pulber. Kasutage näiteks nuga, et eemaldada kristallid anumast, mis sisaldab metanooli ja atsetooni segu. Raseerimistera abil saate neid veel rohkem pulbriks purustada.

MÄRKUS: te peaksite saama rohkem kui 3 grammi metkatinooni, sest KmnO4 ühendub soolhappega, moodustades kõrvalsaadusena kaaliumkloriidi, mis lõpuks kristalliseerub koos metalliga.

8. Toote testimine

a.) Põletamine: Põletatakse väike kogus pulbrit lusikaga. Pulber hakkab kõigepealt sulama, seejärel keeb ja lõpuks süttib väikeste leekidega. Lusikale jääb väike must jääk.

b.) Maitse: väga mõru

c.) Välimus: Valged või valkjakollased kristallid. Jahvatamisel muutuvad nad pulbriks, mille konsistents sarnaneb tuhksuhkru või jahu konsistentsile.

Lõhn: Tüüpiline ketoonidele
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kogu minu austuse juures on see meetod jama. Te ei saa metkatinooni vesilahuses cuz see ei ole lahustuv. Ma arvan, et see on midagi muud.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Isegi hüdrokloriidsoola ei ole?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pillidest ei saa vee abil efedriini vaba baasi ekstraheerida. Võite saada segu või E*HCl koos täiteainetega, mis ei reageeri KMnO4-ga.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust, ma ei ole kindel, millist osa sellest postitusest te kritiseerite. Kas originaalsünteesi kirjeldust või kristalliseerumist käsitlevat osa?
Sest ma leidsin viimase osa allika: see on Erowid. Ja selles on efedroni töötlemine tehtud IPA-s või atsetoonis. Selle leiad siit:


Selles teemasse kleebitud osa ei tee seda selgeks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
See meetod tundub reaalne, kuid ma arvan, et saagikus on äärmiselt väike. Minu arvates on parim viis anda reaktsioon E vaba alus KMnO4-ga polaarses lahustis.
Ma tahan öelda, et vee ekstraheerimine annab E*HCl-soola. Kirjeldatud meetodi autor ütles, et lõplik vesilahus sisaldab katinooni soola, See on võimatu või on ainult jälgi toote.
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ah, ok, ma näen. Sa mõtled originaalteksti. Jah, siis jõuaks ju igasugune toodetud efedroon filtrisse, eks ole?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
E*HCl ei reageeri nii kiiresti vesilahuses
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
nii et kas lõpuks on süntees või mitte?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Videos surub ta mittekindlaid aineid läbi süstla puuvillase filtri, mis võib suruda lõplikku lahusesse mis tahes vababaasilise metkatinooni. Kui on olemas.

Aga siis on küsimus kaaliumpermanganaadi üleoksüdatsioonist. Ma ei tea, kas dikromaadid põhjustaksid sama probleemi, aga kuna need on vastikud kui f***, siis ma ei kasutaks neid niikuinii kunagi.
Erowidi sünteesi kirjelduses on üleoksüdeerumine minimeeritud lähtematerjali jahutamise ja kasutatava permanganaadi koguse hoolika minimeerimisega. Kas sa arvad, et see toimiks?
Tundub, et mõistlikud modifikatsioonid selle sünteesi puhul oleksid:
1. Alustada efedriini vababaasiga
2. Kasutage lahustina IPA-d, mitte vett.
3. Kasutage minimaalselt permanganaati
4. Lisage hape mis tahes toodetud efedroonivabaasile, et sadestada stabiilne sool.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Reaktsioon toimib, sest äädikas muudab selle aluse soolaks, äädikhappe mcat... Ma proovisin seda, see toimib.. see annab väga õlise segu soola ja mis iganes muu jama (proovisin seda lahjendatult toatemperatuuril). Sool on ebastabiilne ja laguneb kiiresti, ei ole kunagi proovinud IV, ei hakka kunagi proovima
Minu mõte on, et see töötab, kuid mul oli juurdepääs üsna puhtale efedriinile (sool oli ainus lisand) .. Ei ole kunagi proovinud pseudo pillidest, vähemalt mitte veel
Nii et võib-olla hcl ja ph kontrollimine aeg-ajalt jahutamise / lahjendatud reaktsiooni ajal ja palju alkoholi ja atsetooni võib anda kristalle ..
Ma proovin seda, kui mul on raha aknast välja visata (või võib-olla mitte), kuid ma arvan, et külmreaktsioon mõne ph korrigeerimisega ja mitte 12 tundi, lahjendatud isopropanooliga ja puhastatud edasiste atsetoonipesudega ja alkoholiga võib yiled kristallid .. Ma proovin aeglast kristalliteed veest/isost
See toimib, kuid see on atsetaat..
 
Top