5-minutiline metkatinooni süntees (pseudoefedriinist)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
pseudo/efedriini atsetaat on vees väga hästi lahustuv ja reageerib kmno4.. ei püüa teid peksta, kuid see kraam töötab (tõesti kena seks selle peal) , ja nii see metkatinoonatsetaat (see ei ole alus beceause sest segu on väga happeline, äädikast)
Ma ei tulnud siia valetama, ma lihtsalt tahan toota hcl ilma baasita seda kraami
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tänan teid tagasiside eest, ma ei ole seda protseduuri kunagi läbi viinud. See on minu teoreetilised järeldused. Ma oleksin väga tänulik, kui teie toote pilte selles teemas.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ma võin seda teha, kuid nagu ma ütlesin, eelistaksin väga hcl-soola... ja mitte raisata raha efedriini peale (üsna kallis)
Aga ma teen väikese reaktsiooni ja postitan pilte...

Samuti, mees ütles 8-9 ph, see on üsna põhiline... äädikas on mis, nagu 2 ph skaalal? Ma arvan üsna palju, et kõik üle 6-7 sulab libedaks põrmuks, eriti pliidi peal
Ma postitan selle koleda kraami.. aga nagu ma olen netist lugenud, siis iga orgaaniline hape teeb ebastabiilset soola, mis pärast kuivamist muutub sittaks
Nii et proovin ka hcl, aga raha, aeg jne on madalseisus
Ikka proovin ka anorgaanilisi happeid
Tänud
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Seltsimehed, ma ekstraheerisin efedriini pillidest, kuidas sünteesida seda nende materjalidega, naatriumhüpokloriidi, permanganaadi ja äädikhappega, mul on ainult need
 
Top