Alfa-PVP süntees (skaala 1-10kg). Täielik videoõpetus.

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
see oleks pidanud toimima
milline on tulemus?
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Vabandust hilinenud vastuse eest. Elu sattus teele koos mõne eksperimendiga, mis kulutas minu aega.


Mul on olnud käputäis väheseid edukaid sünteese, mille saagikus oli väike, ja mul on käputäis sünteese, mis ei andnud midagi. Ma olen salvestanud kõik "emaviina" nii edukatest kui ka ebaõnnestunud katsetest.

Nüüd on mul umbes 2 gallonit seda emalahust, suurem osa sellest on ilmselt vesi ja naatriumsoola ja karbonaadi saastumine.

Kas on mingeid nõuandeid, kuidas vähendada ja/või ekstraheerida välja kavandatud toode?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Kui palju metüülamiini kasutataks 1 kg bk ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
262 g on absoluutne miinimum, realistlikult 280 g - 300 g.
See on 700 g - 750 g 40% MeNH2 lahust vees, vaadake 4-MMC sünteesi, mis kasutab EtOAc-d töötluseks/kristallisatsiooniks, kuna see ei toimi nii, nagu siin kirjeldatud vee puhul.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Muidugi. Ma läksin selle teema esimese postituse järgi, milles ei mainita leelist. Parim leelis oleks tseesiumkarbonaat, aga teadaolevalt töötab ka kaaliumkarbonaat, isiklikult ma ei kasutaks MeNH2 vees niikuinii, kuigi teatud kogus vett ei tee haiget, et saab tõesti palju. Mina kasutaksin 1,2 ekv. MeNH2.HCl ja trietüülamiini, et metüülamiini soolast vabastada ja moodustatud HBr ära hoida.

Ma ei ole ka kindel, kui aktiivne on saadud ühend, mul on tunne, et pürovaleroon võib olla parem. Kõik tõelised teadmised selle küsimuse kohta oleksid teretulnud.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
milleks on vaja tseesiumkarbonaati? )))))))))
kõik, mida te peate tegema, on siduda vesinikbroomhapet, et see ei reageeriks metüülamiiniga...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tseesium ei ole hädavajalik, kuid soovitav, vt lisatud artiklit.
 

Attachments

  • DMBJKRIZ3t.pdf
    131.6 KB · Views: 774

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
me räägime aminoketoonist, patendis lihtsalt amiinist. Tunnete erinevust?
reaktsioon läheb niikuinii hästi, ainult leelist saab lisada, et päästa primaarne amiin. leelis vabastab ainult primaarse amiini ülejäänud happest
jah, sa unustasid, et aminoketoonid tugevalt leeliselises keskkonnas on altid piperasiinide moodustumisele, analoogiliselt mefedrooniga.
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sn2 asendamine bromoketoonil, kindel. Millisest patendist te räägite? Ma ei maininud ühtegi patenti.
Kogu supp on igal juhul tugevalt leeliseline, amiini soolaga ei toimiks substitutsioon. Moodustunud HBr'i puhastamiseks võib kasutada trietüülamiini, samuti MeNH2.HCl'i muutmiseks aluseliseks ilma vett tekitamata.

Piperasiini moodustumisest ei ole ma teadlik, kas te võiksite mulle näidata kuskil, kus seda mainitakse, mõni viide oleks hea.

Võib kaaluda väikese koguse NaI lisamist, et katalüüsida Sn2, kui seda tehakse protilistes lahustites või vee juuresolekul.

Huvitav küsimus on muidugi, kas ja kui jah, siis millises koguses toimub hüdroksüimiini moodustumine ja kui mitte, siis lihtne orgaaniliste toodete kuumutamine sobivas lahustis korraldaks selle imiini ümber soovitud aminoketooniks.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
analoogiliselt reaktsiooniga mefedrooniga katalüüsib leelismetallid piperasiini moodustumist. pole aega otsida, põgus otsing näitab alfa-aminoketooni kondensatsioonireaktsiooni piperasiiniks tugevalt leeliselise reaktsiooniga (jah, mitte päris see, mida te vajate, kuid pluss või miinus on sarnane).
Jah, see on õige, mitte patent, ma ei märganud. Igal juhul, kui paigaldate sünteesi, andke mulle teada tulemustest
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Tänu kõigile kavatsen proovida sünteesida pürrolidiini otse l-proliini ja vaskkarbonaadi Mul on lihtsalt see 55gal trummel 40%, mis asub ühel päeval ta leiab hea kasutamise
 

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Võimalik kasutada ksüleeni etüülatsetaadi asemel?
 

Undercoverfedboy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mul on selle protsessi kohta paar küsimust. Videos on sammud 13 ja 15 vahele jäetud? Kas ja millises koguses lisate lahusele naatriumhüdroksiidi? Ma proovisin seda protseduuri eile õhtul ja vesi kukkus põhja. Igasugune abi oleks väga teretulnud! Edit: küsimus on halogeenimise etapis.
 

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Kui lihtne oleks see domeenile, kellel on vähe või üldse mitte mingit tausta keemias? Samuti, milline oleks kogu materjali hankimise eelarve?
 

fuctupkornfan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
See tundub kindlasti kõige odavam variant ja arvestades, kui raske on seda toodet leida. See võib olla kõige lihtsam. Ma olen lihtsalt uudishimulik, milliseid õiguslikke vastuväiteid võiks anda selle prrsonal kasutamiseks?
 

airsoft45

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
kas bromimise etapis tekib kõrvalsaadusena tegelikku broomi?
 

Shehry

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere lugupeetud liikmed, mul on küsimus, sest minu vähesed keemiateadmised. palun vaadake 2. etappi. Aminatsioon, punkt 9, Pärast etüülatsetaadi destilleerimist lisatakse atsetooni, seejärel lisatakse HCl pvp.HCl-soola kristalliseerimiseks. Minu küsimus on, et kui selles etapis on veel reageerimata pürrolidiin, siis reageerib see ka HCl-ga ja muutub vees lahustuvaks soolaks pürrolidiin.HCl. Seetõttu on sellest ohtlikust ja soovimatust kemikaalist äärmiselt raske vabaneda. Miks ei pesta reaktsioonisegu pärast pürrolidiini täielikku segamist ja enne etüülatsetaadi destilleerimist veega, et vabaneda reageerimata pürrolidiinist. Ma olen kindel, et minu arusaam on vale, kuid kuidas...? palun õpetage mind enda rahulolu huvides. Soovin kõigile palju õnne.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
AHVI TOLM - MDPV

Kas see on sama mis a-PVP?

Mis on erinevus, kui püütakse sünteesida MDPV?...
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Mulle on öeldud, et teha:
AHVI TOLM - MDPHP/MDPV

See on sama protsess nagu a-pvp valmistamine

Kuid kasutage selle asemel seda reagenti:
CAS nr. 63740-98-7
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

KÜSIMUS on, milline kemikaal asendatakse protsessis??????

milline neist: Valerofenoon (CAS 1009-14-9) või 2-Bromovalerofenoon.
vahetatakse välja:
1-(Benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)pentan-1-one

Ahvipuru valmistamiseks ?????
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Vajate abi mõõtmiste puhul

Selle asemel, et kasutada :Valerofenooni
Ostan vedelikku : 2-Bromovalerofenoon

Kui ma tahan kasutada 1litrit

2-Bromovalerofenoon


Milline on reaktiivide kogus, mida ma vajan ühe liitri kohta:


-vesinikbroomhape (HBr) 48%;?

-vesinikperoksiid (H2O2) 35%;?

-Pürrolidiin (CAS 123-75-1);???

-Etüülatsetaat ;???

-Naatriumkarbonaat (Na2CO3) 20% vesilahus;???

-Dietüüleeter (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibensoüül-D-viinhape ??

-Diklorometaan (CH2Cl2) 830 ml;

-heksaan ????

Soolhape conc. 35% (HCl);.??

OLEKS TÕESTI ABIKS, KUI SAAKSIN MÕÕTMISI 1 LIITRI 2-BROMI KASUTAMISEKS. PLEASE?????

Et ma saaksin kulu reaktsiooni kohta, samuti on saagise hinnanguliselt umbes 20% kaotus
1 liiter = 800g a-pvp?
 
Top