Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

ch3wbacca

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3

Metalse elavhõbeda lisamine mõnele 50%-lisele lämmastikhappele ja selle aurude mitte sissehingamine, seejärel selle kasutamine Al-i amalgaamimiseks vees või alkoholis.
Töötab alati, usaldusväärne ja kiire.
Kui see on nüüd (I) või (II) nitraat, siis tunnistan, et ma ei ole kunagi mõelnud.

Aga kõik elavhõbedasoolad töötavad, lahustuvus on teisejärguline. Elavhõbe üksi ei ole tõesti tabamus, aga natuke lämmastikhapet või natuke HCl ja näpuotsaga nitraati aitab see teele saada.

Amalgaam on kook elavhõbeda poolelt, elavhõbedale etteheidetavad probleemid on IMHO praktiliselt alati alumiiniumi süüdi spetsiaalses rumalas fooliumis, mis ikka arvatakse olevat sobiv.
Hankige head 99,9% Al graanulid ja amalgaamimine on teie vähim mure, kogu reaktsioon on siis tõenäoliselt probleemivaba.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Suurepärane aitäh.
Mul on elavhõbedanitraat teel, aga kui see ei õnnestu, siis saan mõned termomeetrid!
Mul on mõned Al graanulid minu pürotehnika, kuid see on üsna palju pulber, kas ma oleks parem osta mõned jämedama tera? kui jah, siis millist suurust soovitate?
Tänud! Olen väga põnevil, et seda proovida!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Al põhjalikult mitu korda loputada.
Elavhõbedasisaldus vs. kasutatud lõpptoode ei oleks tõenäoliselt piisav, et mürgitada ka teid , eriti kui te loputate enamiku ära. Selle tõenäoliselt kõige ohtlikum on sellega tegelemine pigem reaktsiooni ajal kui lõpptootes.
Aga küsige kogenud liikme ja nad võiksid ilmselt kirjutada seda teile, ma olen ka amatöör :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mõnel juhul see ei ole nii. Aga kui elate sellega regulaarselt, ütleme, mõistlikes piirides ja mitte iga päev, võib see pikemas perspektiivis olla üsna mürgine. Ma arvan, et selle suhteliselt lihtsama sünteesiprotsessi tõttu on enamik turul olevatest amfetamiini sulfaatidest valmistatud selle sünteesiga. Ma arvan, et sarnane proportsioon tuleb välja ka vastupidi, kui vaadata, kui palju on neid, kes seda valmistavad ja siis tänaval laiali pillavad, kes ei hooli sellest, kui palju elavhõbedat jääb lõpptootesse.
Ma loodan, et BB poolt sõnastatud põhimõtted on eeskujuks, mida järgida tulevikus, järgmiste põlvkondade jaoks. See on küll rumal sõna selle kohta, aga ma arvan, et kõige parem oleks, kui BB suudaks luua kvaliteedi poole püüdlemisest uut ajastut määratleva "moe". Peaaegu võimatu on mõjutada nende inimeste suhtumist, kes näevad seda lihtsamalt ja/või iga hinna eest kasumile orienteerituse tõttu... või teise äärmusena, kelle enda piirangud takistavad nende arengut. Välja arvatud see, et nad on sunnitud järgima trende ja seega ka muutuva turu vajadusi.
Aga tagasi elavhõbeda juurde, ma kardan ka seda. See on tõsi, mul on hirmutav näide, mis juhtus ühe pereliikmega minevikus.
Elavhõbe on raskemetall, enamasti ei eritu see isegi kehast välja, tänu 20+ aasta pikkusele poolväärtusajale, nagu raskemetallidele omane. Netis on detoksikatsiooni meetodeid täis, ma isegi leidsin siin foorumis üksikasjaliku kirjelduse, aga see on palju tööd. Kui see koguneb meisse, võib see põhjustada tõsiseid probleeme. Me teame, et see satub meie organismi igapäevaselt, nagu ka plii ja kõik muu. Aga üks asi on see, et sa saad seda kaudselt, ja teine asi on see, et sa teed seda kuurina, mida muidu saaks vältida.
Ma ei ole keemiainsener, ma lihtsalt oletan, et reaktsiooni käigus olev elavhõbe jääb enamasti eraldunud kihtidest moodustuvasse räbu. Ja korduva pesemise eesmärk võib muu hulgas olla elavhõbedasaaste maksimaalne eemaldamine. Aga ma arvan, et mingit garantiid selle täielikuks kadumiseks ei ole.
Ärge saage minust valesti aru, ma ei püüdnud teile loengut pidada. Ma pidasin silmas ainult neid foorumlasi, kes on uudishimulikud selle teema suhtes. Nii saavad nad sellest mitmest vaatenurgast lähtuvalt pilti luua.😊✌️
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Minu kogemuse kohaselt on alumiiniumfoolium parim alumiiniumivorm amalgaami jaoks. Peamine tingimus on, et see ei sisalda mingeid võõrkehi, vaid ainult 99,9% Al. Alumiiniumipulber ja -graanulid sobivad samuti, kuid neid soovitatakse reaktsiooni jaoks võtta suuremates kogustes ja saagis ei ole nii hea kui fooliumi kasutamisel.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Tere

Kõigepealt tänu :) Ja mõned küsimused allpool.

1. Hapete kontsentratsiooni küsimus ?
  • 50 ml äädikhapet(kontsentratsioon ?)
  • 2 ml väävelhapet(kontsentratsioon ?)
Ma youtube kuidas seda teha, kuna meil ei saa seda kätte, kus ma olen

2. isopropüül ?
Kas "IPA Isopropanool Isopropüülalkohol 99,9%" oleks hea ?

3. 1-fenüül-2-nitropropeen ?
  1. Kas puhtus on liiga oluline , kas ma pean seda paar korda ümberkristalliseerima. Kuna ma saan seda kellegi käest ilmselt.
  2. Kas ma võin lisada 50 grammi 1-fenüül-2-nitropropeeni 10 grammi asemel, kas ma peaksin kohandama mingeid koguseid teiste kemikaalide/ühendite kohta, mis on katses näidatud?
4. Veevaba atsetoon ?
Ma ei saa kätte Anhydrous Acetone nagu selle nimi. Kas ma võin kasutada selle asemel Acetone 100 ml 99,9% Pure ACS/Lab grade high Quality

Yields ?

Kui palju amfetamiini toodeti pärast seda eksperimenti grammides palun ?
(60-70%) 1-fenüül-2-nitropropeeni ?

Lugupidamisega
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Äädikhapet võib tavaliselt leida mesindusele spetsialiseerunud kauplustes koos sipelghappega, tavaliselt isegi väga kontsentreeritud. Neid kasutatakse mesilasperede parasiitide vastu võitlemiseks.
Kui teil on aga vaja tellida suuremaid koguseid, kulutage mõned dollarid ka muudele seadmetele, et mitte kahtlust äratada.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
  • 50 ml äädikhapet(kontsentratsioon ?) 95-98%.
  • 2 ml väävelhapet(kontsentratsioon ?) 95-99%
  • Kas "IPA Isopropanool Isopropüülalkohol 99,9%" oleks hea? Jah
  • Puhtus on oluline, nagu ka lähteaine värskus. Ideaalis peaksid olema helekollased kristallid. Kui teil on pruunid, tumedad fenüülnitropropeeni kristallid, siis piisab, kui need üks kord isopropüülalkoholist ümber kristalliseerida.
  • Kui soovite suurendada koormust 5 korda, siis tuleb kõik teised reagendid proportsionaalselt ümber arvutada. Aga ma soovitan esimestel sünteesidel panna väikestes kogustes, näiteks 10 g
  • Jah, see on veevaba, teil on kõrge kvaliteediga atsetoon.
  • Kui me arvestame saagist grammides, siis 10 g fenüülnitropeeni laadimisel saate 6-7 g amfetamiinsulfaati.
 
Last edited by a moderator:

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Tänan teid väga.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Mis puutub lähteaine puhtusesse, siis kas ma segaksin iso filtreerides välja lisandeid ja seejärel evap? või külmutades sademe?
või on see lihtsalt pesemine iso? Minu p2np on üsna pruun.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Kui teie p2np on pruun, siis tuleb see lahustada kuumas IPA-alkoholiga ja seejärel jahutada sügavkülmikus, kuni kristallid välja langevad. Need tuleb koguda filtrile ja määrdunud alkoholilahus visatakse välja.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Milline oleks parim viis kõrge puhtusastmega väävelhappe saamiseks? minu riigis on üle 14,5%-lise väävelhappe müük piiratud
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tegelikult ei ole see viis väga hea kõrge PUHASTUSEGA väävelhappe saamiseks. See võib toota mõnevõrra kontsentreeritud väävelhapet, kuid lisandid on sama kontsentreeritud.

Kui soovite toota kontsentreeritud kõrge puhtusastmega väävelhapet, peate seda destilleerima. Youtube'is on sadu õppevideosid selle kohta, kuidas seda teha. See ei ole siiski väga lihtne ja nõuab heast borsilikaatklaasist valmistatud klaasist destilleerimisaparaati, kuna destilleerimine toimub temperatuuril üle 300 C.

Aga kui te tahate ainult amfetamiinsulfaati teha freebase'ist, ei ole teil tegelikult vaja suurt puhtust ja see meetod peaks sobima hästi.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Ma pean seda ühel päeval ka kasutama ;)

 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Teie armsad poisid :)

Kuidas saaks seda protsessi või videot muuta, et see töötaks P2NP asemel L-PACiga ? See oleks super lahe / vinge / õige & pauguga asja juurde.





P2NP1-Fenüül-2-nitropeen
Fenüül-2-nitropeen
C9 H9 N O2
L-PACFenüülatsetüülkarbinool
1-hydroxy-1-phenyl-propan-2-one
C9 H10 O2
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Mõtlesin kasutada fenüülatsetüülkarbinooli, kuid selgus, et seda on üsna raske osta, seda ainet ei kasutata ravimites ning Hiinas ja Indias ei ole seda turul. Aga isegi kui te seda leiate, peate sellest tegema efedriini, mida saab taastada metamfetamiiniks.
 

ifreezeu

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Ma kavatsesin proovida seda juhendit tulevikus kasutada, et see oleks L-PAC ? https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=12453.0

Ma olen täiesti algaja keemia, kuid ma tean, et ma saan panna tükki kokku, teie poisid abi :)

Nii et loodetavasti L-PAC eespool kirjeldatud protsessiga võiks olla suur lõbus eksperiment :)
 

layman

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab mind valgustada, mille eest GAA vastutab?
 

layman

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas on mingi konkreetne põhjus, miks eelistada isopropanooli etanoolile?
 
Top