Amfetamiini sünteesi aruanne (kuid ebaõnnestub, otsides lahendusi)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tere,
siin on minu aruanne amfetamiini sünteesi kohta, mis kahjuks ei läinud väga hästi, kuna saagis lõpus.
Kõigepealt minu kohta, ma sattusin hiljuti sellele foorumile ja mul oli juba väike kogemus amfetamiini sünteesiga.
Kuid siit leidsin kellegi, kellelt võisin küsida igasuguseid küsimusi ja kes andis mulle ka julgust oma aruande siin avaldada. Härra G.Patton oli mulle suureks abiks, ta on alati avatud kõrvaga ja vastab igale küsimusele, ükskõik kui rumal see ka poleks.

Ma ei kirjeldanud iga sammu täpselt, sest selleks on foorumis olevad juhised palju paremad, tegin palju fotosid ja enamasti lihtsalt tõin välja erinevused juhistest.

Annan lühidalt oma panused sünteesi jaoks ja siis alustame otse. A/B ekstraheerimise ja sellele järgneva atsetoonipesu kohta ei anna ma siinkohal mingeid detaile, kas allpool olevas aruandes või võtan juhistest siin foorumis.

Panused:
IPA: 2x 250ml
äädikhape: 2x 125ml
Vesi: 2x 50ml
P2NP: 50g (5g+45g)
Alu: 60g
NaOH/Vesi: 250g/250ml
Elavhõbe(II)nitraat: 0.5g

Olen ajanud 3 sünteesi, see järgmiste fotodega oli viimane.

Amalgamimist alustati umbes 2 liitri veega, alumiiniumi ja elavhõbedasoolaga.
Reaktsiooni valmimiseni kulus üle 40 minuti, üsna äge reaktsioon, ma pole kunagi nii kaua oodanud.
Pildistasin peaaegu iga 5 minuti tagant pärast elavhõbedasoola panemist ja raputasin pidevalt vahepeal. Väga hästi on näha erinevad faasid, sealhulgas reaktsiooni tipp ja sellele järgnev lagunemine. Alates 25. minutist tõusis temperatuur aeglaselt ja saavutas 35. minutil maksimaalse temperatuuri 70 °C.
8ltmLqVaRi
GiA3J9dHMw
DGCAI8O9S0
PedTkIQbHM
K2HWMBEe7N
5yYQrECTj4
6u8EvjqhOm
FpxMorlnuy
XV1gchGnaK
Pärast vee äravoolu ma ei loputanud alumiiniumi.
Teen 2 lahust, vähendades vedelike sisendkoguseid poole võrra, üks 10% P2NP ja teine 90% P2NP-ga. Üks 10%-ga läheb otse kolbi, et alustada redutseerimist. Selle, milles on 90%, lasen aeglaselt läbi lehviku voolata, kasutan segajat ja jälgin temperatuuri. Seekord tuli aga redutseerimine käivitada väikese elavhõbedasoolaga. Seda tegin ka lõpus uuesti, umbes 1 tund hiljem.
YEIDcGVjmN
NmyK4DENZ7
Ma tavaliselt filtreerin reaktsioonimassi enne söögisooda lisamist, sest kasutan pärast seda eraldussahvrit faaside eraldamiseks. (Pildid puuduvad)
Selle faasi kuivatan üle öö MgSO4 ja seejärel soolan välja.
Ma kogun alati kõik vedelikud enne taaskasutamist või ümbertöötlemist kokku. Kui ma pärast vaakumfiltreerimist isopropanooli kokku kallasin, märkasin, et midagi settis keeduklaasi põhja. Mõõtsin kõigi 3 kokku kallatud filtraadi pH väärtust, mis oli umbes 6,5.
Ja ma mõtlesin, et lisan väävelhapet ja filtreerin uuesti, aga kõigepealt panen selle sügavkülma ja vaatan, mis juhtub.
Mida ma sain näha umbes 3 tunni pärast oli hämmastav (foto), ma tiitrisin "jäätmete" lahuse alla umbes pH6,0 täiendava 7ml 1:5 H2SO4:IPA lahusega ja filtreerisin, saagis oli suurim optiline 4-st.
Ma kasutan ainult skaala alati lõpus, kui toode on tarbitav, kõik muu on jäätmed, mida ei huvita.

Nii et nüüd on mul 3 asemel 4 saagist. Kui ma ei hooliks, siis edaspidi viskaksin ka kõik kokku ja määraks kogusaagise.

Siiani tundub, et esimene süntees oli õnnelik, sest see sai tehtud ilma täieliku sulatamiseta.
Ka see, et minu esimene süntees on kõige puhtam, näitab, et minu viis reaktsioonisegu filtreerimiseks pärast redutseerimist on õige. Kõik teised näevad nii räpased ja ebameeldivad välja, seda pole kellelegi vaja.

Teise sünteesi puhul ootasin umbes 40 minutit amalgaamiga, kuid siis tegin vea. Kui ma vahetasin ümmarguse põhjaga kolbi ja 90% P2NP lahus jooksis aeglaselt sisse, ei hakanud redutseerimine toimuma. Ma kõhklesin liiga kaua või ootasin, kuni otsustasin uuesti elavhõbedasoola lisada. Nägin liiga hilja, et kolb oli juba 2/3 ulatuses tühi, oleksin pidanud enne tegutsema, nii et nüüd oli mul kolvis suur reaktsioonimass, mis võib mulle probleemiks saada, kui ma ei ole ettevaatlik. Pakkusin jahutust ja tõin midagi, et püüda kuuma supi jaoks, mis võiks tagasilöögijahuti ülaosast välja tulistada.
Ja nii see juhtus, reaktsioon ei olnud taltsutada vaatamata jahutusele, see läks läbi jahuti ja pritsis välja ülevalt, poolt keeduklaasi, mida ma panin ülevalt oli halvim takistatud, pidin tegema siis ainult mõned puhastus. Kas ma jälle kord õnnelik.
Ka siin tegin filtreerimise pärast reduktsiooni enne leelestamist. Arvan, et värvimuutus oli tingitud tugevast reaktsioonist, ka väikseim saagis oli siin näha.

Kolmas süntees, 40 minutit amalgaamimist, elavhõbedasoola lisamine redutseerimise alustamiseks, kuid seekord ainult 10% ümarpõhjalises kolvis, jätsin seekord lehviku suletuks. Pärast alustamist, jahutamise ja lahusega söötmisega, reguleerisin temperatuuri 60°C-70°C ja lõpu poole alustasin taas redutseerimist elavhõbedasoolaga, mis oli samuti edukas.
Seekord toimus leelestamine enne filtreerimist, kuid filtreerimine ei aidanud eriti palju, pidin selle halli supi faaside eraldamiseks eraldussahtrisse täitma.

Need olid need kolm esialgset lugu, igaüks neist veidi erinev, kuid siiski määravaks tulemuseks. Nüüd pildid soolamisest ja neljanda saagise juhuslikust leidmisest.

Ikka lühidalt piltide juurde:
Näete elektrilist pH-meetrit klaasist korpuse ja sondiga, mida kasutan tiitrimiseks. Kuna mõned eeldavad, et sellise seadmega ei saa korralikult pH-d määrata, kui lahuses ei ole vett, siis kasutasin võrdluseks analoogmeetodit. Ma ei tee seda tavaliselt, ma usaldan seadet, sest olen seda katsetanud, pH määramine on täiuslik, minu arvates ei ole tiitrimisel sellise seadme abil midagi mugavamat.
XEHhpwvu1G
QoC61KEe7v
LpWmw9Jznk
CWi3gUL0bM
RO4tU1opMb
2eMym3TbBJ
L3cNaxAOq8
2S8EVaUBL3
03BmYNAhU2
Neli esimest saaki pärast esimest soolamist.
W3GJ8ZHS2K
F347P56ROe
L6I1UrFZfC
SsAqK6iOyT
Kuivatasin neli saaki ja seejärel jahvatasin need veskiga.
VBUFMWVrkT
7w8pay2Wz9
Nüüd lahustasin soola vees veidi kuumutades, seejärel filtreerisin tahked ained ära ja tõmbasin lahuse tilga soolhappega alla pH6.
Seejärel loputasin/tahutasin lahust 3 korda vastavalt 30ml,20ml ja 10ml petrooleetriga lahus eraldati seejärel eraldussahvri abil. Petrooleeter visati ära. Pärast mittepolaarsete lisandite väljapesemist viidi lahus naatriumhüdroksiidiga pH-ni üle 13. Ja taas pesti/šokiti lahust kolm korda vastavalt 60 ml, 40 ml ja 20 ml petrooleetriga ning seejärel eraldati lahus eraldussahvriga, lisades NaCl.
Seejärel lisati eraldatud petrooleetrisse MgSO4 ja asetati 3 tunniks sügavkülma, seejärel filtreeriti MgSO4 ära ja petrooleeter aurustati temperatuurikontrolli abil 40 °C juures kuumal plaadil.
FSeBcT3KGm
SHKBlJjOqF
Ky6JS7nCWF
VLZ7mSWjQw
UICojZx4RN
SQLiylCBtK
H0zaIdXBeL
G2owM7vxsR
M5WYjfzro6
Rz8nMZFfsO
Hal0iIb5xe
TGbRIVp0WM
WLR7gT63vx
ThiNPXbWr7
FQaqzC4ZO8
RNfZyGE2Qb
Puhas amfetamiiniõli valatakse keeduklaasi, mis täidetakse isopropanooliga. Seejärel soolatakse see, nagu varemgi, tiitrimise teel välja, filtreeritakse ja kuivatatakse. Enne eksikaatorit kasutasin kuivatamiseks alati soojuslampi, mis töötab väga hästi ja läheb ka suhteliselt kiiresti.
EKb249SqvD
GHE75JeuhC
JsYU4I3eQ7
IEeVutOCli
XDTjRPs0qc
GzOsoxFb6h
739D8rfXU0
Lõpuks tehakse atsetooniga pesu, selleks kasutan ma lihvimismasinat ja sõela, et saada sulfaat võimalikult peeneks, et pind oleks võimalikult suur ja hea puhastus.
Jällegi võeti lamp, lamp tuleb nii kõrgele riputada, et toode ei läheks palju soojemaks kui 60°C.
Loi5kMqjxH
NahlgGk92j
DE9kezLRIr
FOr4LPbjBT
TRAXHyipWN
1Q0XtMfC9h
Jah ja kahjuks minu väga kehv tulemus 18,5g, see on ainult 33% 70%. Isegi mitte pool sellest, mis tavaliselt.
See on lihtsalt masendav. Ma lihtsalt ei tea, mida ma siin valesti teen, et mul nii kehvasti läheb.
Pärast seda tulemust ei teinud ma enam ülejäänud 3 eraldi, vaid viskasin need kokku, tulemuseks kokku umbes 20g. Kokkuvõttes mitte väga palju, aga väga puhas toode.

Olen avatud kõikidele soovitustele.
 

Attachments

  • yAr1SBPHZm.jpg
    yAr1SBPHZm.jpg
    34.5 KB · Views: 421
  • mq9jDOh6EH.jpg
    mq9jDOh6EH.jpg
    35 KB · Views: 385

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
aitäh, et jagate meiega kõiki oma kogemusi!
Ma kavatsen varsti proovida sama, nii et ma jälgin seda väga tähelepanelikult :)

Ma ei ole piisavalt pro, et anda teile nõu; teisest küljest märkan, et te ei tee kõike sama, mis videol, kuid see võib olla samaväärne, ma ei tea;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Olen väga tänulik teie üksikasjaliku aruande eest!
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
@Pennywise Kas teil on pilt oma p2np? Kas olete kindel P2NP kvaliteedis?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Minu P2NP on ilus kollane ja kui ma seda isopropanoolis ümber kristalliseerin, on kaotus alla 0,1 g, nii et ma arvan, et see on väga puhas ja puhas.
OOIcrh9isf
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Täname teid, et võtsite aega oma töö ja kogemuste jagamiseks!
Mis puutub saagikusse: vabandust, ma ei näe, milline oli teie toores saagikus? Enne A/B ja pesu? Kas te kaotasite palju saagist puhastamise käigus või oli teie saagis isegi toorprodukti puhul madal?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, see on õige, kuid te avastate, et kui te valite P2NP ja alumiiniumi koguse suuremaks kui 5 g, ei olegi nii lihtne hoida reduktsiooni kontrolli all väikese raputamise ja jaheda veega. 20g P2NP ja 30g alumiiniumiga saad sa vastik üllatus, kui su ümmarguse põhjaga kolb ei ole õige suurusega ja sa ei jahuta seda tõesti külma jääveega, siis oksendab see kõik ülalt välja, ma luban sulle. Sel põhjusel suurendan ma aeglaselt P2NP kogust kolvis, et reaktsioon oleks palju aeglasem.
Kas see on nüüd õige tehnika ja kas see ka korralikult toimib, nagu ma ette kujutan, on teine asi.
Aga kontrollimatu reaktsiooni probleemi olen ma niimoodi lahendanud.
See, et ma filtreerin reaktsioonimassi kõigepealt enne leelistamist, on sellepärast, et eraldussahvris ummistaks paks supp kõike. Leian, et see on elegantsem lahendus, samuti on mul soolamisel vähem mustust,
Leian eeliseks, et peate ainult filtrit korralikult loputama.
Kaks puhastamise etappi lõpus, on minu jaoks alati olnud osa sysnthesis. Ja ma ei ole tegelikult palju muud teistmoodi teinud.

Nagu ma püüdsin jagada, ma ei ole kunagi kaalunud vahepealseid etappe enne puhastussammu lõpetamist, kaal ei ole huvitav, sest seal on lihtsalt veel mustus sees.
Ma kaalun hea meelega, aga mis mõte on? Mind huvitab ainult puhas ja puhas toode lõpus ja sellega ma mõõdan edu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Noh, see on oluline, kui soovite teada saada, mis reaktsioonis valesti läks, et minimeerida saagist. Teete seda, analüüsides toodet igas etapis, nagu siis, kui püüate välja selgitada, mis on elektriahelas valesti, mõõtes pingeid ja voolu selle eri osades.
Kui teie vahepealne, toorsaadus on palju suurem kui lõppsaadus, teate, et teil on palju lisandeid. Need võivad olla reageerimata, kuivanud lähteaine või kõrvalsaadused. Koos vahesaaduse värvi, lõhna ja tekstuuriga saab kindlaks teha, millised need lisandid on ja milline osa reaktsioonist neid põhjustab.
Samuti on hea teada, kui palju on puhastusprotsessi eri osades välja pestud, et paremini kindlaks teha, millised on need lisandid.
Kuid kui teie toor- ja lõppsaagis on mõnevõrra sarnased, tähendab see, et te olete enne toorprodukti kuivatamist palju reageerimata lähteainet välja pesnud.
Kui teil ei ole mingeid mõõtmisi, saate ainult oletada ja proovida uuesti, pimesi.

Samuti, et paremini kontrollida oma reaktsiooni amalgaamiga, kasutades suuremaid P2NP ja amalgaami koguseid, peaksite proovima ühte või mitut neist sammudest:
1. Investeerige rõhu tasandavasse tilgutuslehtrisse ja tehke lisamist aeglasemalt.
2. Omandage oma reaktsioonianuma alla korralik soola-/jäävann või alternatiivselt mantliga reaktsioonikolb, milles saate reguleerida soolase jäävee voolu.
3. Kasutage paksemat alumiiniumi. Reaktsioon on vähem vägivaldne ja seda on lihtsam kontrollida. See võib suurendada ka teie saagist, kui probleemiks on reageerimata lähteaine.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Lihtsalt teadmiseks, kas olete proovinud väiksemaid koguseid nagu videos?
nagu
10 g 1-fenüül-2-nitropeeni;
100 ml isopropüülalkoholi;
12 g alumiiniumi (viilutatud majapidamisfooliumi kujul);
0,1 g elavhõbedanitraati;
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tänan teie mõtete eest, kaalun tulevikus ka vaheetappe, et saaksin vastata teie vastamata küsimustele.

Teie punktidele:
1) Ma kasutan seda tüüpi truuppi sööda kontrollimiseks.
2) Mul on alati valmis suur kauss jääsoolavett, mis on jahutatud -21°C-ni ja kui temperatuur on liiga kõrge, siis jahutan ka. Suurte reaktsioonimasside puhul ei ole isegi see jahutamine enam piisav, kontrollitud söötmine on minu arvates siiani parim idee.
3) Kasutan tööstuslikku alumiiniumfooliumi, mis on palju paksem kui tavaline köögi alumiiniumfoolium, see on 36μm. Aga järgmine rull on 50μm.
Loomulikult alustasin väikeste kogustega, aeglaselt tundsin end sisse ja suurendasin aeglaselt koguseid.
On olnud ka paremaid saake, aga minu jaoks tundub see pigem õnne kui et see võib olla tingitud minu tööviisist või tehnikast, mida ma kasutan, aga ma ei suuda seda uskuda. Tuleb midagi, millele ma pean rohkem tähelepanu pöörama, mida ma ei ole veel meeles.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
30g rno2 ja paber õhukeseks lõigatud foolium on kindel retsept ülevoolu jaoks hehe. kui ma lähen üle 5g substraadi i ball up minu alu käsitsi, tehes mitte liiga lahtised mitte liiga tihedad pallid. aitab hoida reaktsiooni kontrolli all, võib vajada veidi soojust, et seda lõpuni ajada, aga mitte kogu aeg.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Noh, õnn mängib alati oma osa. Orgaaniline keemia on ju kokandus, ja nii nagu väga kogenud kokal õnnestub alati suflee valmistamine lihtsalt tunnetades, millal on aeg seda välja võtta ja kuidas koostisosi segada, ebaõnnestub vähem kogenud kokk pool aega, kirudes ja teadmata, miks :), ütles Aleksander Schulgin: "Orgaaniline keemia on inimestele, kellele meeldib kokata".
Aga aitäh teile, et proovite ja jagate oma kogemusi, see on äärmiselt väärtuslik. Ma igatsen, et kogenumad keemikud hüppaksid sisse ja annaksid ka tagasisidet.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mulle meeldib väga kokandus, kuid edu saavutamiseks on vaja rohkem intuitsiooni vürtside kasutamisel. Keemiaga keetmisel on ilmselt rohkem tehnika ja selle rakendamine, eriti kui püütakse järjepidevalt saavutada toote kvaliteeti. Õnne all pean ma silmas pigem reaktsiooni tulemust, et see ei ole prognoositav ja on alati juhuslik, kui palju P2NP nüüd amfetamiiniks taandub, alati samades tingimustes. Justkui ma ei saaks reaktsiooni mõjutada ja pean seda võtma nii, nagu see tuleb. Ja ma ei usu sellesse, peab olema mingi tehnika, mis tagab mulle, et ma saan alati järjepidevalt teatud koguse teatud kvaliteediga välja.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nagu ma ütlesin, kasutan veidi paksemat tööstuslikku alumiiniumfooliumi ja purustan selle purustajaga, mis on väga kiire ja väga ühtlane. Ma ei ole kunagi kasutanud siinkohal muid tehnikaid.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kui tegemist on kortsutatud fooliumiga, võib olla probleem. Keemilise kvaliteediga alumiiniumi suured tükid (graanulid) reageerivad, kui oksiidikile eemaldatakse ja alumiinium muutub aktiivseks, reageerides veega (happega). Teie puhul ei ole tööstuslik alumiinium täpne mõiste.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Oot, ma ei tohiks kasutada fooliumi? Ma olen siiani alati nii teinud, mis selles viga on?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

teil on erinev paksus allu fooliumi standard on 15 mikroni paksus
kuid kui te otsite leiate ka 5 mikroni .
see töötab minu arvates palju paremini ;-)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
ok, nii et see on minu fooliumi tõttu, siis võite ka seda selgitada ja ka öelda, miks vaatamata fooliumile on võimalik täiesti erinev saagis, sest ma ei ole kunagi kasutanud muud kui seda ja seal olid juba väga head sünteesid palju ja hea saagisega. Kui ma saan aru, miks paksem foolium on põhjus, miks minu tulemused on nii erinevad, siis see aitaks mind väga palju. Niipalju kui ma olen lugenud ja aru saanud, reageerib õhuke foolium palju kiiremini ja ägedamalt, erinevalt paksust fooliumist, mis reageerib aeglasemalt ja on kergemini kontrollitav.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Noh, ma arvaks üldiselt, et reaktsioon, mis kulgeb lõpuni konstantselt ütleme 60 C, võrreldes reaktsiooniga, mis läheb kiiresti 80 C-ni, siis jahutatakse, kuumutatakse uuesti jne, on parema saagisega. lihtsalt minu mõte, äkki keegi oskab mind parandada. kas sa oled proovinud sõeluda lahtisel võrega ja mitte filtreerida pärast rno2 lisamist? 2 korda filtreerisin pärast seda sammu paberil ja mõlemal korral oli saagis madal, aga see võib olla ka juhus. natuke Al on enne leelistamist hea, see lihtsalt hakkab reageerima soodaga ja lahustub veekihis.
Ärge stressige seda liiga palju ka, lihtsalt jätkake väikestes mõõtkavades üha uuesti ja uuesti ja te saate varsti ühtlase saagise.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Top