Amfetamiini sünteesi aruanne (kuid ebaõnnestub, otsides lahendusi)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Olen kuulnud inimestelt, kellel olid täpselt samad probleemid alumiiniumfooliumiga!!! Ja kuigi reaktsioon peaks ilmselt olema seda tugevam, mida õhem ja väiksem on foolium lõpus, siis kõige efektiivsem viis oli alumiiniumfooliumi rebimine 2x2 kuni 3x3 cm. tükkideks ja seejärel panna need elektrilisse kohvipabimurusse ja segada 20-30 sekundit, kuni tekivad graanulid.
Lisaks ei olnud ilmselt ka alguses kasutatud sünteesi juhised kõige sobivamad! Võttis paar katset, enne kui sünteesidest lõpuks üldse midagi välja tuli! Mis oli ilmselt väga heidutav.... :)
Proovisin siis sünteesi juhiseid videost!!!
Ainsa erinevusega, et elavhõbedanitraadi 2 asemel lahustati elavhõbedat lämmastikhappes ja kasutati seda lahustust sünteesiks kuiva elavhõbedanitraadi asemel!
Eksotermiline reaktsioon on tõesti üsna äge, kui sa ei ole selleks valmis ja ei ole midagi sellist täies tegevuses kogenud! Sellegipoolest on võimalik seda teha 50 g. P2NP sünteesi piisava jahutusega (ja hea õhutusega ja deaeratsiooniga minu arvates) saab sellega hästi hakkama!
Sa võiksid proovida oma isopropanooli, P2NP ja äädikhappe segu korraga reageerida.
Kuna ESIMENE katse järgis video juhiseid, siis saagis pärast kahekordset pesemist veevaba atsetooniga on ikkagi väga lähedal videos näidatud saagisele!!!!.
Pean mainima, et ühelgi sünteesiga seotud inimesel, kaasa arvatud minul, ei ole eelnevaid keemiateadmisi!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Te ei tee puhastamist A/B ekstraktsiooniga pärast sysnthesis? Siis skaleerite ka kõik lisandid.
Te räägite tõhususest ja tükeldate alumiiniumfooliumi kääridega väikesteks ruutudeks? Te ei mõtle ju tõsiselt?
See on üks keerulisemaid ja aeganõudvamaid meetodeid, mida ma alumiiniumfooliumi ettevalmistamiseks suudan ette kujutada.
Ma ei ütle, et te eksite, kuid see ei ole igal juhul tõhus.
Kui väikesed tahked fooliumipallid on nii head, siis miks mitte kasutada alumiiniumgranuleid? See oleks ideaalne, aga jällegi keegi ei soovita seda. Kui keegi oskaks öelda, milline füüsikaline omadus on kõige olulisem alumiiniumi vähendamisel P2NP-ga, oleks sellest palju abi.

Kuna minu esimene katse amfetamiini toota, mul ka õnnestub, vahel rohkem vahel vähem hästi, siis huvitab mind taust, nüansid, millele peab erilist tähelepanu pöörama. Ma olen juba proovinud nii palju asju muuta, teadmata täpselt, mille jaoks ja miks, see peab nüüd olema lõpp, kui siis peab olema seletus muutus, erinevus, mis on mõistlik ja toob mind edasi, et saada alati sama palju sama kvaliteediga.

Ma olen endiselt avatud igale ettepanekule, kuid palun koos põhjendusega, hea meelega ka öelda, mis on valesti ja mis ei saa töötada ja miks see ei tööta.
Proovida kõike praktiliselt ei ole minu jaoks mõtet, sest võimalike variantide arv on suur.
Ma loodan, et teil on mingi arusaam selle kohta.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Mees peseb alumiiniumfooliumi pärast amalgelieren
3 X veega, millest peaks ilmselt piisama, et eemaldada veel allesjäänud elavhõbedanitraadid.... kui seda tähelepanelikult teha!!!!
Sinu Freebase on pärast keetmist olemas IPA-s lahustatuna ! Siis peaks elavhõbedanitraat olema IPA-s lahustuv, et sattuda lõpptootesse, kui see on pärast alumiiniumfooliumi pesemist veel olemas või?

Ja alumiiniumfooliumile .... lihtsalt rebid selle suuremateks ja väiksemateks tükkideks ja siis segad neid lühidalt!!!!.
See on siiani parim meetod ... peale selle, et ma lõikaksin ka küünekääridega 0,5 X 0,5 cm suurusteks tükkideks, kui ma ei's muidu jääks, kui see oleks minu probleem väravasse!!!!. ) Laborisse ostetud alumiiniumgranulid on ilmselt kõige ideaalsem lahendus, kui mitte arvestada, et see maksab ilmselt kaks korda rohkem kui kodune alumiiniumfoolium ja teine tellimus, mis võib sind silmatorkavaks teha, ei ole soovitav.
Mul on ka kahju, et ma ei ole end teatud detailide osas piisavalt selgelt väljendanud ... see polnud kunagi minu eesmärk!
Kuna esimene sünteesi katse vastavalt video juhistele ( elavhõbedaga lämmastikhappes anstadt elavhõbedanitraat 2 kuiv) on saagis koguseliselt ja kvalitatiivselt stabiilne . . . minu arvates!!! Ma tarbin pikka pikka aega iga päev ja veendumusega amfetamiini selle tulemusega olen 100% rahul!!!! Mul on vaja 3-4 väikest jälge ja olen selge ,aktiivne ja Alkehol ei teki nii kiiresti probleeme!!!!.
See ka kõik, mida mul on öelda selle kohta! Ma tahaks terve päeva siin vahetada aga minu vaba aeg on piiratud!
Minu nõuanne kui midagi ei lähe nii nagu oodatud sünteesiga ... tee seda täpselt nii nagu sünteesi, mis on näidatud videos.see igal juhul parem kui üritada alustada asjaga millest sa täpselt arvestanud ei ole palju aimu (eeldan alati oma arusaamatust).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Esiteks, elavhõbedasool lahustati vees, kui teete valmis reaktsioonimassi leeliseliseks, jääb elavhõbedasool peamiselt vesifaasi.
Teiseks, ma teostan pärast sünteesi A/B ekstraheerimist ALATI, kus ma eraldan faasid petrooleetriga, mis tagaks siis soolade täieliku eraldumise.
Viimane atsetoonipesu peseks ära ka kõige viimased jäägid. Ma ei muretse elavhõbeda pärast.
Ma lihtsalt käivitan purustusseadme, lihtsam ei saakski olla.
Sa oleks üllatunud, kui sa natuke uuriksid, alumiiniumil on peaaegu alati sama kilohind, ükskõik mis kujul see on ja lisaks laboritarvete kauplustele on ka muid võimalusi granuleid tellida.
Ma kasutaksin seda, kui keegi ütleb mulle, miks graanulid oleks parem valik. Loe, et esimest korda graanulitest, muidu on alati juttu fooliumist.
Nii et sa arvad, et lämmastikhape on salajane koostisosa, mis tagab ühtlase saagise ja hea toote?
Pean sind pettuma, kasutan seda algusest peale ja iga süntees on erinev, mõnikord hea mõnikord halb ja mõnikord katastroofiline, nii et see peab olema midagi muud.
Minu teadmised amfetamiini sünteesi kohta koosnevad sellest, mida ma olen leidnud lugeda ja minu mitmed katsed, peaaegu kõik neist toodavad midagi kasulikku. Ainult võimalike protseduuride või modifikatsioonide arv näib olevat lõputu, seega otsin hästi toimivat lahendust.
Mis mind häirib videos, amalgaam on tehtud teisiti kui juhendis, freebaasi ekstraheerimise teen eraldussahvliga, seal ei tohi tingimata reaktsioonimassi valada, seega filtreerin enne ja lõpuks on lõpptoode lumivalge ilma edasise puhastamiseta. Ma leian, et see on võimatu, iga minu reaktsioonimass oli värvitud ja seega ka freebase. Puhastada saab ikka enne soolamist välja, aga oleks jälle teine protseduur.
Ja mingit A/B-ekstraktsiooni ei tehta ja atsetooniga ei pesta, need kaks etappi on alati iga ilma freebase'i aurudestillatsioonita tehtud sünteesi lõpp.

Tänan teid, et võtsite aega mulle vastata ja soovin teile kõike head. Kui soovite midagi lisada, olete teretulnud.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reaktsioon sõltub välja kvaliteedist elavhõbedanitraadist.
Ma arvan, et paljud inimesed otsivad seda. Ja kuna see on keelatud aine.
Mulle tundub väga ebatõenäoline, et kvaliteet on kõikjal võrdselt hea.
Seetõttu on väga oluline, et igaüks jagaks kõike siin foorumis.
et oleksite selle kvaliteedis kindlamad.
Peaaegu ükski inimene ei jaga siin kasulikku teavet.
ja selle tõttu kulub selle parandamiseks palju aega ja ressursse.
see peab tulema mõlemalt poolt. Lihtsalt võtmine ei tööta.
isiklikult arvan, et on vale kasutada foorumit ilma kontot loomata.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Nad ütlevad: Kui teha segu lõpus leeliseliseks, jääb sool vesilahusesse! Mis kinnitab minu kõnet. Kuna üks siis ka ainult IPA-s olev Freebase lahustub alumisest hallist pudelist eraldub ja lahjendatud väävelhappega sadestub sool!
Lisaks on hädavajalik elavhõbedanitraat teie protseduuri lõpus kuidagi eemaldada, sest te ei pese alumiiniumfooliumi pärast amalgaami veega ..... ja järgmisena P2NP reaktsiooni ajal amfetamiiniks teatud aja pärast EI TOHI enam elavhõbedanitraati reaktsioonimassi lisada, sest reaktsioon pärast 60 min. ilmselt väheneb! Mul puuduvad eelnevad teadmised keemiast ja see mida ma siin kirjutan põhineb ainult minu enda arvamusel pärast seda, mida ma olen lugenud nende aruannetest!Lämmastikhappel ei ole minu arvates midagi pistmist salajase koostisosaga vaid aitab kaasa sellele, et koos lisatud elavhõbedanitraadiga moodustub 2 kui ma ei eksi täielikult.ma mainisin seda ainult sellepärast, et see on lihtsalt korda nii..... Ma ei usu, et see lõpptulemuses mingit vahet teeb, kui seda õigesti kasutada... päikselised tervitused!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
noh, minu kogemus on PMK alumiiniumamalgaami redutseerimine nitrometaaniga MDMA saamiseks. Ma proovisin mitut tüüpi alumiiniumfooliumi, kuid ainus, mis andis positiivse tulemuse, oli eriti raske Reynoldsi mark, eriti need ahjukotid (neid on tänapäeval raske leida). vaatamata sellele, et need on kallimad, teeb kvaliteet selle tasa ja kui on muid vigu, saab välistada, et tegemist on alumiiniumiga, kasutades seda marki.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ma arvan, et ei ole õige arvata madala saagise põhjust ilma vahepealseid mõõtmisi fikseerimata. See amfetamiini sünteesi metoodika nõuab teatavat kogemust. Probleemi põhjusega on lihtsam tegeleda, kui hinnata pesemata saagist.

Märkasin, et kõikidel etappidel näevad nii alus kui ka pulbrid üsna puhtad välja. Autor pöörab erilist tähelepanu puhastamise ja ekstraheerimise protseduurile. Kuid oluline on meeles pidada, et iga puhastusprotseduur võib kaasa tuua saagise kaotuse ja võib olla ebavajalik. Seetõttu soovitan enne iga järgnevat pesemisetappi toodet kaaluda. Kogemuse põhjal võin öelda, et toote mitmekordne puhastamine võib saagist oluliselt vähendada, kuid ma ei tea, kas see oli antud juhul põhjuseks.

Milline on saadud amfetamiini aktiivsus?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tänan teid sõnade eest, kuidas mõõta toote aktiivsust?

Ja ma määran nüüd alati kaalu, enne minu puhastusprotsesse. Samuti püüan pärast eetri aurustamist määrata puhta amfetamiini koguse.

Olen ka juba katsetanud toodet erinevate puhastusetappide vahel ja pean ütlema, et ilma täieliku puhastamiseta, kasutades A / B ekstraheerimist, millele järgneb atsetoonpesu, maitseb toode lihtsalt vastikult. Ka mõeldes sellele, mida ma sealt õlise ja kleepuva punase räbu eest välja saan, hakkab mul halb, kui ma mõtlen, et ma olen selle mustuse enda juurde võtnud.
Muidugi, kui sa niisutad head kraami lahustiga ja segad korralikult kofeiini ja laktoosi sisse, siis ei saa sellest midagi välja, aga see ei olegi mõte. Ma vajan absoluutselt puhast toodet!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Noh, üks populaarsemaid viise on ju teha rida, eks ole? Seejärel anna aru, kasutades umbes pool sõnu, mida soovid kasutada :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui tõesti on nii lihtne mõõta toote aktiivsust, lugedes minu objektiivset arvamust, siis võin ainult öelda, et see on väga tugev. Väikesed kogused on piisavad, et panna keha täisvõimsusel tööle. Sa ei pea magama, sa ei pea sööma ja sa oled lihtsalt nii õnnelik enda ja maailma üle.
Ma ei ole kahjuks veel leidnud viisi, kuidas ma subjektiivselt tõestada puhtust, et saaksin teha protsentuaalselt võrdlusi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ainus asi, mida ma sellise arutelu kohta ütlen, on:
Alumiinium on alumiinium ja jääb alumiiniumiks, olenemata sellest, millist nime te sellele kirjutate.
Mul on hea meel osaleda aruteludes pindala või puistetiheduse üle, kuid mitte selle üle, milline tootja oma nime peale paneb.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nah, tõenäoliselt on ainus tõeline viis spektroskoopia. Selleks on olemas veebipõhised allikad, kuhu saadate lihtsalt oma proovi ja saate spektroskoopiaprofiili tagasi, isegi ebaseaduslike uimastite puhul. Loomulikult tasu eest. Aga spektroskoopiaprofiilist saad hõlpsasti näha, kas sul on mingeid piike, mis ei vasta võrdlusprofiilile.
Ma vaatan, kas ma leian selle veebipõhise ressursi üles.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust, see oli sellel saidil, loomulikult :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Saate alati hõlpsasti teha sulamistemperatuuri määramise, kuid see ei näita, kas on jälgi lisandeid, vaid ainult seda, kas te olete kaugel.

Kui teil õnnestub saada spektroskoopiaprofiil, kuid teil ei ole võrdlusproovi, on alati paljude ainete veebiprofiilid PubChemis või Spectrabase'is. Siin on amfetamiini sulfaat:

Kõverad on nagu materjali sõrmejälg. Proov aurustatakse ja läbi aurude paistab valgus. Teisel pool olev kaamera mõõdab, milliseid valguse sagedusi aurud neelavad, ja nende kombinatsioon on iga aine puhul ainulaadne. Vastus antakse piikidega kõverana. Seejärel võrreldakse neid piike teadaolevalt puhta proovi piikidega. Kui piigid on täiesti erinevad, siis on teil midagi muud. Kui teie proovis on täiendavaid piike, on need lisandid.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Olen teadlik sellest võimalusest, eelistaksin meetodit, mida ma saaksin pärast iga sünteesi ise teha.
Näiteks võin teha TLC-analüüsi, kus ma võin pleki suuruse järgi öelda, kui palju on olemas amfetamiini ja/või kas on olemas muid psühhoaktiivseid aineid, näiteks kofeiin on ka väga selgelt näidatud, kuid laktoos ei ole.
Selle meetodi puuduseks on see, et mul ei ole võrdlusproovi, mille puhul saaksin öelda, et minu proov sisaldab kas rohkem, vähem või sama palju amfetamiini. Selliste TLC testikomplektide tarnija ei paku kahjuks (veel) võimalust järeldada täpset kogust, nagu ta teeb seda näiteks MDMA, kokaiini või THC puhul.
Ma võin ainult öelda, et minu proovid näevad peaaegu kõik ühesugused välja, kuid millist puhtust proovid on, kahjuks mitte. Ma teen TLC-analüüsi iga oma sünteesi jaoks, proovid on arhiveeritud, samuti TLC-kaardid, et hiljem võib-olla teha täpsemat määramist.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ma olen sinuga nõus, alumiinium on alumiinium ja jääb alati, aga alumiiniumfoolium ei ole. võib-olla seal, kus sa elad, on nad kõik hea kvaliteediga, aga seal, kus mina elan, mitte, tegin testi ja seal on tõesti erinevus paksuse ja muude alumiiniumfooliumisse lisatud toodete vahel, mis võivad mõjutada lõpptulemust.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma tean, et minu foolium on tootja andmetel 99,9% alumiiniumist. Foolium on paksem kui mis tahes köögifoolium, mis põhjustab aeglasemat reaktsiooni, see lõigati paberilõikuriga väikesteks tükkideks.
Kus oleks nüüd viga siin seda fooliumi kasutada?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
teie puhul olete juba täiesti kindel alumiiniumfooliumi kvaliteedis, seega ei ole alumiinium muutuja, mida tuleks arvesse võtta. võib-olla teiste inimeste jaoks, kellel on olnud sarnane probleem ja kes ei ole veel sellist võimalust arvesse võtnud, võiks see olla muutuja, mida tuleks analüüsida
 
Top