Kas teil on küsimusi?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane on u mod ja õpetaja selle uue grupi õnnitlused kui jah ja muide järgmine kord keegi tuleb oma maja kus u magama ja tegutseb foll haarata purk paljas mase ja anda neile kena shot ja varsti everone teab ei häiri tropane ma tahan liituda selle grupi ja õppida
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma olen administraator ja loodan värvata abi. Ma näen sellise rühma kasulikkust ja vajadust, kuigi ma olen selleks tööks lootusetult alakvalifitseeritud. just sel hetkel segavad inimesed oma letil olevas purgis võimsat kemikaali teise võimsa kemikaaliga. Nad ei ole isegi mõelnud, mis juhtub järgmisena. See võib üle keema minna ja perekonna koera maimeerida või tulekahju süüdata või neid pimestada. Sellel saidil on inimesi ja postitusi, kes on oma otsingutes (mida iganes nad otsivad) unustanud loogika ja kavatsevad võtta "fuck around and find out" lähenemisviisi millegi suhtes, mis võib lõpetada Thier vabaduse või Thier elu. Kui neil on õnne, siis ei juhtu üldse midagi. Nad ei järginud retsepti piisavalt täpselt. Nad lisasid reaktante vales järjekorras. Võib-olla nad chota retsept, mis ei tööta, sest see oli palju lihtsam kui üks, mis toimiks, või sest kellelgi oli puudulik mälu millestki, mida neile öeldi või mida nad nägid. Inimene, kes tahab põrgulikult narkootikume valmistada, ilma et ta kõigepealt mõistaks põhikeemia mehaanikat, on tõsine oht, mida saab vältida
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Miks on konto uuendamise maksed bitcoini abil? Btc on jälgitav kui fvck. Miks mitte kasutada seal maksete tegemiseks Monero?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
paljastades minu täielikku teadmatust siin, kuid BTC on jälgitav? Kas te oskate maakeeli selgitada, kuidas Monero erineb BTC-st ja on seetõttu vähem jälgitav?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc on igavesti jälgitav. Monero on viis päeva
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kuidas ma selle toreda foorumi peale sattusin? Ma otsisin kanabinoidide sünteesi . Ma ei ole kindel, miks ma ei ole seda foorumit varem leidnud !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ja lõpuks....... Ma oleksin võinud vanduda, et nägin konto uuendamise võimalust, et visata saidile raha, peale 1000 dollari RC grupile või otse Donate nuppu videote tootmise go fund me-taolises piirkonnas. Ma ei leia seda enam. Võib-olla ma unistasin.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Uuendus on 1000 dollarit maksev RC-osa
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Kas on võimalik kaaluda, et tehingutes saadetud ja vastuvõetud sõnumid, olenemata sellest, kas need on krüpteeritud või mitte, kustutatakse/eemaldatakse jne. pärast tehingu lõpuleviimist? See on murettekitav, sest kui kunagi, jumal hoidku, LE või teised kahjustavad veebisaiti mingil viisil, võivad need andmed olla väga halvad nii müüjatele kui ka ostjatele.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
abi on vaja!
nende elementide segamisel toimus plahvatus (4mmc)
4'-Metüülpropiofenoon - 100g
Benseen - 400 ml
Brom (Br2) - 100g
siis pesti ja pesti kõik majas, pritsinud kohad värviti, aktiivne ventilatsioon jätkus üle 10 päeva, kuid silmavalu ei lõppenud täielikult...

Nüüd ma värvin kõik seinad ja laed ümber, vahetan põrandakate!
Kas ma pean mingeid õhufiltreid hankima?
Lisaks veel mingit infot palun!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, kõlab kummaliselt. Kas te olete 100g vedelat broomi kohe lahusesse lisanud? Reaktsioon ei tohiks plahvatada. Lisaks puudub H2O2. Kas olete kindel, et olete kasutanud täpselt neid reagente?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Jah, kohe( pärast 10 minutit kuumutamist hüppas tagasivoolukondensaator kolbist välja ja paks tilkade ja gaasi voog tabas lage
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
See oli fataalne viga. Palun lugege enne sünteesimist hoolikalt õpetusi.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Kas ma saan kokku panna ringlusseadme süsiniku- või HEPA-filtriga või ionisaatoriga?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
jah, viga on tõesti koletislik
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Te vajate hästi ventileeritud ala, vastupidisel juhul võite surra. Lisaks alustage 10g partiiga, õppige sünteesi, et vältida selliseid õnnetusi.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O Man!) Ma tunnen end teie vigades otseselt ära!!! :)
Mul oli see fataalne viga 100 pseud /I2 /P
Lagi oli võimatu puhastada. Ma pidin selle katma kipsplaadiga.
Ja sinu bromi ei pese ka ära! :)
See oli minu jaoks hea õppetund
ÄRGE kasutage keemiat eluruumides!!!

Osoonigeneraator aitab teil lahendada oma lõhnaprobleemi.
Osoon neutraliseerib rebenemiskemikaale. (pisaravärskendajad)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Tänan teid! andsite tõesti kuldset nõu)!
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
mida teha, kui aur väljub läbi tagasivoolukondensaatori ja kolvi vahelise ühenduse? Mõõdud on samad midagi ei paista läbi gaasi väljalaskevooliku välja tulevat
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Hea tava, tegelikult hädavajalik, on kasutada liigendites rasva. Mina kasutan toiduainekvaliteediga silikoonrasva. See ei maksa praktiliselt midagi.

Mainin ka, et kui teete refluksi, on oluline, et tekkivale survele oleks väljapääs, sest muidu võivad tekkida halvad asjad (rõhu plahvatused).

Ma tean väga vähe, aga seda tean. Hit mind üles, kui rohkem küsimusi.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
can I use Vaseline?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Saate, kuid kui see muutub kuumaks, muutub see vedelikuks, mis võib teie RM-i tilkuda ja selle potentsiaalselt rikkuda. Ma kasutan huulepalsamit. Mul on kuradi palju neid ümber (ChapStick) see sulab veidi kõrgemale ja väike konteiner on mugav. Ma lihtsalt hõõrun seda mehe poolel umbes 2 rida ja keeran seda kokku pannes, et seda levitada. Vaakum dist. Mul on tegelik vaakumrasv, mis on kallis, aga 1 hernesuurune kogus on liigese jaoks piisav, nii et see läheb kaugele
 
Top