Looking for a vendor Kas on RC-müüjaid kogu maailmast, välja arvatud Hiinast?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
mis tahes soovitatud RC-müüjad, kes pakuvad


Hiina RC müüjad ma arvan, et enamasti on pettus nüüd, kuid Euroopa müüja BB foorumi loetelus ei paku neid, mis tahes muu müüja soovitus?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Nende ainete ostmine Euroopas ja Hiinas ei ole probleemiks, need on seaduslikud. Nad ei ole psühhoaktiivsed (RC), neid kasutatakse kannabinoidide sünteesimisel
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nende kemikaalide jaoks saate sõlmida kokkuleppeid legaalsete Hiina keemiaettevõtetega.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
mis siis, kui (1H-indol-3-üül)(2,2,3,3-tetrametüültsüklopropüül)metanoon cas 895152-66-6 ?

mõni soovitatud müüja võiks seda pakkuda? sest ma tellisin Hiinast ja kindda ei vasta nüüd, mõnikord me lihtsalt tellisime kõik ühes, selle asemel, et tellida mitmelt müüjalt mitme keemiaga
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Teate, kui te jõuate Saksamaale, siis oleksite rikas mees. Mul on sealt vaja 2000 liitrit kuus. Mul on konks, mul on vaja kedagi, kes selle USAsse salaja toimetaks. Ma maksaksin kümme dollarit ühiku eest üle kulude ja kulutuste. See on mingi hea grubi. 20 rack kuus saate teha ok ja säästa vihmasteks päevadeks. Tehke seal kontakte. Tasub mõelda.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Lisaks oleks teil someo
ne BASFis, mis on minu arvates päris hea keemiatootja.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Vabandust, kuid mul on selge, mida te mõtlete, vajate 2000L noid Saksamaalt USAsse?
 
Top