Question parimad kohad sünteetiliste ainete diskreetseks tootmiseks

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kas ma peaksin seda tegema talus, garaažis, haagises keset asulat...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, te võite seda teha ükskõik kus, kui olete kindel, et KÕIK ei tule. Kui teete keemiat õues, olge ettevaatlik õhutemperatuuriga (kui elate näiteks Venemaa poole või Marsil). Talu on minu jaoks hea idee.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Sünteeside tegemiseks võite luua laboratooriumi eramaja keldris. On soovitav, et maja oleks äärealal, ilma lähedalasuvate naabriteta. Reagendid ja seadmed tuleks eelistatavalt toimetada läbi garaaži, et see ei oleks teistele inimestele nähtav.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Püüdke olla kohas, mida ei ole võimalik jälgida - vastupidiselt teiste arvamusele ma ei teeks seda oma kodus!

Võib-olla oleks garaaži anonüümne rentimine (sularahas maksmine ja võltsitud isikut tõendava dokumendi kasutamine) esialgu hea algus.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ma tegin seda @ kodus ja mida kokos ütles dont do it. kui teete seda dont öelda seda keegi. (isiklik kasutus)
Aga ma olen realy intrested to ma tahan teha väikseid partiisid 1L A, kuid ma arvan, et me või ma panen maha mõned terasest seadmed teha seda paar korda ja kui liikuda.
Ma arvan, et see ei ole võimalik hotellis korralik. võib-olla leuckart on. nii et ma pean leidma tühja ala, et käivitada generaator ja teisendada bmk glütsidaat ja otse aurutatud, kuid minu pallid ei ole piisavalt suur, et minna Belgia on, mida ma tean palju tühja ruumi. Praegu otsin müügis olevaid maju või kontoreid.
ja vahepeal mõtlen juriidiline buisiniss.

selle on mulle öeldud
i ei ole mina nii et te teate,
Aga juba tegin ma arvan, et
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tõeline lugu. Ma ööbisin paar ööd umbes aasta tagasi ühes kohalikus hotellis. päris suur kett, paarsada tuba, sise-/välisbassein, saun jne, KÕIK öösel, umbes iga poole tunni tagant, nagu kellavärk, alates umbes kell 2:00 ja lõpetades kell 6:00, :minu kõrval asuvas toas loputati WC-d umbes 5 korda järjest ja ma tundsin soolhappe või mis iganes lõhna see tekitab, halb! Üritasin uurida ja sain aru, et minu kõrval ei ole mingit tuba! Tulehtedel oli kogu hotelli paigutus ja seal lihtsalt ei olnud ust ja järgmine uks oli 2 ukse väärt, koridori lõpus. Kogu hotellis oli see ainus koht, mis ei olnud moodulitüüpi mõõtu uste vahel. Minu teooria on see, et nad lasid tualettruumi toru, et suitsu välja lasta. Ma olen veendunud, et see on seal toimuv siseoperatsioon. Ainult keegi, kes on igal ööl üleval ja juhtub olema kõrvalruumis, oleks seda märganud.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
mõnda ravimit saab metsas valmistada mõne tunniga, nt a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma. kiirusvorm A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
mida oleks kõige lihtsam teha?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kas te teate, kas selles foorumis on olemas bk mdma sünteesi ja A-PVP süntees?
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Võib olla veider, kuid nende tootmine hea või improviseeritud ventilatsiooniga üürimajades võib toimida
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jah üüritud majad, mis ei ole teie nimele ,
ja kasutada aspirator veesuitset selle suur. kasutada konteineris ja ühendada voolik peal ja panna see tõsi sifon (seal olid vesi jääb vastu mässu lõhn)vee äravoolu dušš või köök. ja lülitage vesi aeg-ajalt. korterites või olid mitu inimest ühendatud sama äravoolutoru nad võib-olla lõhnata midagi.
Vähemalt lõhn ei tule (parem mitte sinu) majast. igatahes ma ei soovita seda teha kodus kus teised inimesed on ümber. kui nad sind kinni panevad siis nad karistavad sind selle eest et sa inimesi ohtu tooksid ma arvan et see ei tasu isegi kui sa tead mida sa teed. Lihtsalt viska Cobra koridoris, et hoida inimesi terrori eest valvel, viimane osa on nali.
Kui Temperatuur väljas on mugavam ma arvan, et väike skaala on teostatav. kütuse võimsus generaator või Few auto batterys segamine ja veepump. Ma ei ole seda kunagi teinud, kuid ma arvan, et see on teostatav.
 
Top