Question Parim viis P2NP kristallide ümberkristalliseerimiseks

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Milline on parim viis P2NP kristallide ümberkristalliseerimiseks puhtuse saavutamiseks? Millist lahustit tuleks kasutada?

Kas on veel mingeid üksikasju, mida tuleb silmas pidada?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
mul on raskusi P2NP-kristallidest kõikide aktiivsöe jälgede eemaldamisega isegi vaakumfiltreerimise abil, kasutades atsetooni ja/või lahustit, milles see lahustati.

kas keegi oskab öelda, kuidas ma saan P2NP-kristallidelt täielikult eemaldada igasuguse aktiivsöe?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
lahustage kõik kristallid uuesti ja kasutage väikest kogust flokulanti, filtreerige kuumalt või vähemalt soojalt
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma proovin seda. millist flokulanti soovitate?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
proovisin flokulanti. esmalt lahustasin P2NP metanoolis, seejärel lisasin flokulanti koguses, mis oli võrdne minu P2NP kogusega. segasin seda 1 tunni jooksul umbes 120C juures, seejärel valasin selle kiiresti keeduklaasi ja panin sügavkülma. pärast järgmisel päeval välja võtmist oli see selge tumeroheline lahus, milles ei olnud midagi kristalliseerunud, kuid põhjas oli pisike must sete. (kasutasin pisikest P2NP kogust umbes 100mg).

ma arvan, et ma pean süsiniku sammu vahele jätma, kui ma ei suuda kõiki jälgi eemaldada.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Flokulandi mõte on aglomeerida osakesed, et neid saaks filtreerida.
Samuti peaksite kasutama aktiivsütt tükeldatult, mitte pulbrina.
Aga teil on õigus, alustada värskelt parem.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah, vabandust, unustasin öelda, et filtreerisin lahuse pärast keedukolvist välja valamist ja enne sügavkülma panemist.

ma ei teadnud, et aktiivsüsi peab olema tükeldatud.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vabandust minu teadmatuse pärast, miks te soovite P2NP kristallide ümberkristalliseerimist? nii madal puhtus on teie omad? Olen rääkinud Alibaba Hiina tarnijaga, kes pakub 99% puhtust.
Ma arvan, et te tegite P2NP keemilise sünteesi ise.
aitäh!!!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ei, see on lihtsalt soovitatav teha, kui te kavatsete sellega amfetamiini sünteesi teha, sest amfetamiini saagis sõltub ilmselt suuresti P2NP-kristallide puhtusest, seega on soovitatav ümberkristalliseerimine.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
AKTIIVSÖE P2NP??? Ma teen oma Nitro Benz GAA ja Cyclo abil, kuidas sellest aktiivsütt saada? Vabandust, lihtsalt uudishimulik.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
seda kasutatakse vaid P2NP puhastamiseks, mitte sünteesimisel.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kas keegi oskab ka soovitada, kuidas vabaneda aktiivsöe plekkidest minu buchneri lehtri siseküljel? ma proovisin naatriumhüdroksiidi ja BB-st leitud puhastuslahust, mis on valmistatud naatriumhüdroksiidist ja etüülalkoholist, kuid miski ei toimi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kas teil on selliseid väikeseid metallkuule, umbes 50 tükki, mida kasutatakse ka veinikarahvides? Nii saavutate mehaanilise puhastamise hõõrdumise teel, kui harjast ei piisa.
Ja võta 35% HCL pluss etanool, suhe 1:3 ja anna kogu aeg toimida, seni sain kõik lahustatud.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah, kuid plekid on filtriplaadi ja alumise voolikuadapteri vahelistel seintel, nii et füüsiliselt ei ole võimalik selleni jõuda. ma ei ole varem hcl-lahust kasutanud, nii et tänan selle eest. ma proovin seda ja vaatan.
 
Top