Question Pruunid metüloonkristallid (häda)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Olen kristalliseerinud bk-MDMA kristallid, siis olen seda ümber kristalliseerinud dioniseeritud veega (et muuta see puhtamaks) ja see on ikka veel pruuni värvi (ma arvan, et lisandite tõttu) ja kristallid lõhnavad nagu metüülamiin, minu eesmärk on, et kristallid oleksid läbipaistva värvusega .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ma nägin teie teemat metülooni valmistamise kohta, see näeb väga kena välja, ja nüüd äkki ei saa te seda teha, miks? wow
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Olen juba mitu korda edukalt sünteesinud metülooni,
(ma testisin seda ravimivastase komplektiga ja see oli positiivne), kuid ma saan ebapuhtaid kristalle, metülooni HCl (pulber) enne kristalliseerumist, kui ma saan selle valgeks ja see särab.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
On selge, et te ebaõnnestusite sünteesis ja ei puhastanud vaba aluse hästi. Kui te eraldate vaba aluse veekihist, peate te juba eraldatud aluse kihi segama rohke veega, teie vaba aluse. Selleks võib kuluda mitu pesu. Te teate, et vaba alus on puhas, kui see ei erita enam metüülamiini lõhna ja te kontrollite, et puhastusvee pH annab neutraalse pH 5, siis on teil alus vaba metüülamiini jälgedest tingitud lisanditest ja te saate täiesti läbipaistvad kristallid.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ma pesin freebase 3 korda destilleeritud veega, metüülamiini lõhna ei ole võimalik eemaldada, ma ei teinud pH-ga asja.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ma võin teile vastata. niipalju kui ma tean, et lähteaine, st 2b34m, peab olema puhas, siis 1 poolt 2 peab olema väga hea vann pärast aminatsiooni vees ja söögisoodas, vesi üksi ei puhasta toodet metüülamiinist pärast hapendamist, seal ei tohi olla liigset hapet ja vabalahust ei tohi kuumutada, seda tuleb hoida kogu aeg jääkülmas vannis. pärast 4 peab hcl pulber olema puhas valge, kui see on teist värvi - kollane või pruun - siis on lisandeid. Kui meil on juba puhas peen metülooni hcl-pulber, siis võime seda kristalliseerida
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minute 0:44, nagu näete, on 4-MMC kristallide värvus oranž, ja ma ei usu, et sellises suures laboris sünteesitakse ebapuhtaid tooteid.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
see labor ei ole 4mmc vaid 4cmc ja jah nad tegid räpane toode sest siis ei pesta freebase hea ja saada nagu see räpane shits :( ma nägin i palju busted lab poola aga nad tegid palju räpane toode...
see on lab 3cmc ka oli busted sel kuul
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas videos esinevaid valgeid salve kasutatakse ravimite kristalliseerimiseks või ümberkristalliseerimiseks?
Miks kasutatakse ventilaatoreid, mis on nende funktsioon?
mis lahusti see on? Miks see muutus nagu mustaks, ma arvan, et see on värvitu, kuid kui see puutus kokku ravimiga, muutis see oma värvi.
Tänan teid!!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
millist funktsiooni täidavad ventilaatorid haha lõppude lõpuks töötavad kemikaalidega ja ventilatsioon laboris on hädavajalik. Plastiiniklaase kasutatakse kristalliseerimiseks, kasutades kas vett koos alkoholiga või atsetooni. Nad ei hapesta atsetooniga + hcl ja ei kasuta filtrit, sest see võtab liiga palju aega, nad teevad hcl-hapet ja vett ja see kristalliseerub koheselt
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Miks Poola on nende ravimite peamine sünteesija? Ma ei ole kunagi näinud videoid reidide kohta, mis on pärit mõnest teisest Euroopa Liidu riigist, kus on konfiskeeritud nii palju vannisoolasid.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
sest Poolas lihtne u osta kõik kemikaalid ja palju inimesi süüa 3cmc 4cmc nüüd 4mmc u dont leitud
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
samamoodi u saab teha bk mdma kuid u vaja kasutada dcm või toulen ja u saab kasutada hcl ja vesi ja hiljem tehtud kristallini
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ma kasutan deioniseeritud vett bk-MDMA kristallisatsiooniks/rekristallisatsiooniks, 3 ml deioniseeritud vett iga grammi bk-MDMA kohta, panen bk-MDMA koos deioniseeritud veega väikesesse keeduklaasi, siis keedan vett ja panen nimetatud keeva vee suuremasse keeduklaasi ja siis võtan väikese keeduklaasi, mis sisaldab deioniseeritud vett & bk-MDMA ja panen nimetatud väikese keeduklaasi suurde keeduklaasi (ilma, et vesi suurest keeduklaasist satuks väikesesse keeduklaasi) ja seejärel segan seda pulgaga, kuni bk-MDMA on õigesti lahustunud ja seejärel panen lahustunud bk-MDMA vedeliku väikesesse plastpurgi ja jätan selle 48-72 tunni jooksul vabasse õhku, kuni kristallid moodustuvad õigesti, kuni kristallid moodustuvad.
Enamasti ei jää plastpurgi vedelikku, vaid ainult kuivad kristallid, kuid siis ma ei tea, kuidas neid kristalle pesta, ma arvan, et ma peaksin neid pesema deioniseeritud veega ja siis filtreerima deioniseeritud vee kristallidest ja seejärel kuivatama nimetatud kristallid.
Aitäh!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Miks ei sünteesita enam 4-MMC-d?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
pesta u saab ainult atsetooniga ei saa vett haha metüloon ja vesi segunevad kokku, kuid atsetoon ei segune metülooniga haha
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
sest siis ei tea, kuidas teha 4mmc ja nad tegid sitt cmc
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas pärast bk-MDMA ümberkristalliseerimist, kui kristallid on kuivanud, peaksin neid pesema atsetooniga?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Nad tunduvad olevat professionaalid, ei tea, sest nad peavad teenima palju raha ja nad saavad palgata häid keemikuid.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
nagu oli öelda u vaja on puhas 2b34m ei pruun valge järgmine u vaja pesta freebase hea see kõik
 
Top