Question Pruunid metüloonkristallid (häda)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Olen kristalliseerinud bk-MDMA kristallid, siis olen seda ümber kristalliseerinud dioniseeritud veega (et muuta see puhtamaks) ja see on ikka veel pruuni värvi (ma arvan, et lisandite tõttu) ja kristallid lõhnavad nagu metüülamiin, minu eesmärk on, et kristallid oleksid läbipaistva värvusega .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 337

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ma võin teile vastata. niipalju kui ma tean, et lähteaine, st 2b34m, peab olema puhas, siis 1 poolt 2 peab olema väga hea vann pärast aminatsiooni vees ja söögisoodas, vesi üksi ei puhasta toodet metüülamiinist pärast hapendamist, seal ei tohi olla liigset hapet ja vabalahust ei tohi kuumutada, seda tuleb hoida kogu aeg jääkülmas vannis. pärast 4 peab hcl pulber olema puhas valge, kui see on teist värvi - kollane või pruun - siis on lisandeid. Kui meil on juba puhas peen metülooni hcl-pulber, siis võime seda kristalliseerida
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minute 0:44, nagu näete, on 4-MMC kristallide värvus oranž, ja ma ei usu, et sellises suures laboris sünteesitakse ebapuhtaid tooteid.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Need samad kristallid näevad pärast teistkordset ümberkristalliseerimist nüüd läbipaistvamad kui varem ja heledamad pruunid välja.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
rohkem aega u pesta atsetooniga ja u saab peaaegu puhas kristall
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kuidas ja millistes kogustes pestakse kristalle pärast kristallisatsiooni/rekristallisatsiooni atsetooniga? Võtsin väikese keeduklaasi ja lisasin sinna veidi atsetooni ja bk-MDMA kristallid ning seejärel filtreerisin atsetooni bk-MDMA kristallidelt filterpaberi abil.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ma tegin seda õigesti?
 
Top