Question Kas ma võin MDMA-d valmistada ravimitega nagu Vyvanse või ritalin või adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Mul on juurdepääs ravimitele nagu modafenil vyvanse adderal ja mul on kogemus edibales ja vape thc padrunite valmistamisel, tean, et olen huvitatud MDMA või ectasy või roosa kokaiini valmistamisest, annus keegi võiks mind aidata. kas see on võimalik ? kui äriinimene kanepi valdkonnas, olen uudishimulik, kas ma saan teha narkootikume ADHD ravimitega?
minu riigis maksab vyvanse umbes 10$ 70mg x 30 , see on nii odav ja valitsuse poolt toetatud ja ma tahan selles olukorras raha teenida.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma ja ütleme, ritaliinil on mõningaid keemilisi sarnasusi, kuid mollyd oleks tõesti raske niimoodi valmistada. ei tasuks imo. keegi parandab mind, kui ma eksin

roosa kokaiin/tusibi on lihtsalt erinevate narkootikumide segu, nii et vist lihtsalt viskab adhd meds ja mingi muu sitt sinna sisse ja teeb selle roosaks lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma ja ütleme, vyvanse on keemiliselt sarnased, kuid üleminek on raske, nii et seda ei tehta nii, odavam on osta mdma. Sa peaksid müüma oma odavaid Vyvanse dex.amph caupsules siin. Original Tussi on pool 2CB & Coke. 2CB saab odavalt kätte
 
Top