Kas STAB võib asendada NaBh4? cas:56553-60-7

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
STAB on minu teada palju kallim ja NaBH4 on teie eesmärgi jaoks päris hea
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Hiinas on see sama hinnaga, im ei ole kindel, kellega te räägite, kuid see ei vähenda nitroid, vaid ainult ketoneid.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, ma olen kõiki ajakohastanud selle seisuga. minu järeldused olid, et see ei suuda nitro aminoks redutseerida, kuid veevaba imiini viiside jaoks on see hea ja väga mahe.
Kirjanduses on teateid selle kohta, et see vähendab nitro aminoks, kuid äädikhappe juuresolekul, mida ma ei ole proovinud.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tunne keemiat väga hästi, igatahes on p2np, STAB ja vaskhüdriidi kasutav vooluring ilma Šveitsi ajuta taastatav, eks ole?
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Minu tõlkes võib olla midagi valesti, ma mõtlen, et p2np ei saa ju STABi abil amfetamiiniks redutseerida?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei, minu tähelepanekute põhjal ei saa see normaaltingimustes. on kirjandust, mis ütleb, et GAA juuresolekul saab, kuid ma ei ole proovinud.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Noh, ma ei leia ikka veel vastust, mida ma otsin, sest keegi ei ole proovinud
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas te arvate, et ma suhtlen teiega unenäost? Olen proovinud ja see ei töötanud, ilmselt atsetohappega töötab mingil määral, kuid mitte rahuldavalt.
Lühike vastus: Ei.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Teadmiseks, kui kellelgi on vaja STABi, saab seda üsna lihtsalt valmistada tolueeni (või THF-i) , NaBH4 ja GAAga stöhhiomeetrilistes kogustes. Siin on lühike ülevaade:

Naatriumtriatsetoksüborohüdriidi (STAB) valmistamine

37,83 g (1 mol) naatriumborohüdriidi suspensioonile 500 ml kuivas tolueenis lisatakse 180,12 g ( 3 mol) GAA-d tilgakese kaupa tugeva segamise ajal. Temperatuuri hoitakse alla 30 °C, vajaduse korral välise jahutusega. Kui gaaside areng lakkab, umbes 20 minutit, eraldatakse suspensioonis olev naatriumtriaatsetoksüborohüdriid (STAB) vaakumfiltreerimise teel ja pestakse üks kord kuiva EtOAc-ga. Filtrikook kuivatatakse vaakumis püsiva kaaluni.

Saagis: peaaegu kvantitatiivne, kui kasutatakse kuivi reaktiive ja reaktiivid mõõdetakse täpselt välja.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Booraani kohta on ka teisi allikaid. Dekaboraan võib-olla? Tetrahüdroksüboor? Võib-olla aminodiboranaadid, mida saab mõneti kergesti sünteesida ammooniumbooraanist. Vt lk 306 https://core.ac.uk/download/4824361.pdf Ma ei ole keemik, nii et ma ei tea, kui hästi need nitroühenditega toimivad.

STAB / NaBH4 võrdlused: https://www.organic-chemistry.org/synthesis/C1N/amines/reductive-amination-guide.pdf
Huvitavad STAB-i palad, näiteks viisid, kuidas reaktsiooniaega oluliselt lühendada, miks kasutatakse GAA-d: https://www.researchgate.net/publication/286303639_Boron_reagents_for_reductive_amination
 
Top