Muudatused foorumi reeglites

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Minu arvates on "ärge ostke minult" hüüdlause üleliigne ja masendav. Igaüks, kes sellel saidil ostab, peaks olema lugenud reegleid ja neis on üsna selgelt öeldud, et müüjad ja tootjad on heakskiidetud müüjad, nii et igaüks, kes ei näita plakatit, mis näitab ühte neist, ei ole saidi poolt müügiks heaks kiidetud.
Ma tunnen, et mulle on antud dunce müts ja istusin ennetavalt nurgas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Te alahindate inimeste kergeusklikkust ja rumalust. Me tahame kaitsta selliseid inimesi igasuguse pettuse eest siin.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Teil on õigus, kutt. Kui see muutus ebaseaduslikuks, et lihtsalt minna ja tappa tüütuid inimesi... läks kõik allamäge. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sõnumiga pole probleemi, kuid sõnastus on kindlasti õnnetu, mõistlike inimeste jaoks* võib see kõlada mõnevõrra ebaausalt. Ka kõik kogemused näitavad, et sellised asjad ei heiduta kedagi, kellel on halvad kavatsused, kuid kipuvad ärritama ausaid.

*Ja mõistlikud inimesed on pool Aasiat ja kogu Poola ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mulle meeldib, et teile on antud pealkirja staatus ei osta minult, see teeb selgeks, kes on müüjad ja tootjad. Kõik tehingud, mis on tehtud isikuga, kellel on ei osta minult, on selgelt omal vastutusel ja usalduse alusel.

Pealegi ma vaatan mööda, et kui kaua inimene on olnud oma konto. Kas nad on resident või liige, siis milline on nende tegevus siin. Avatud iseloomu profiilid siin vaadata, et info, võib aidata usaldada isik. Minu arvates oleme me kõik enamasti sõbralikud võõrad.

Siis on keemia aspekt, inimesed, kellel on vähe kogemusi, oleksid teistel saitidel täiesti alandatud. Lihtsalt küsimuste esitamise eest, mis ületavad nende võimeid, siin on see palju andestavam ja turvalisus, haridus ja mitte tõrjuda inimest, kes küsib küsimusi.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kõige tähtsam on, et kõik liikmed püsiksid turvaliselt, milleks ma arvan, et administraatorid annavad endast parima.
Ja veel üks asi kõik sünteesi siin on saadaval mujal, kuid mis teeb selle koha unikaalne on sa saad sisemiste nõuandeid, kuidas teha neid paremini osta inimesi, kes on olnud kogemusi neid tehes
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ka võimalus saada vajalikke kemikaale otse foorumis on suur :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See on alati õnnemäng :) Ma olen õnnelik, et mul on head tarnijad oma lähteainete jaoks ja ma võin ette kujutada, et see on vaevarikas kellegi jaoks, kes alles alustab..palju katsetamist ja pettumust :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Väga tõsi, see foorum on jumala kingitus ma võitlesin 4 aastat sidudes prekursori tarnija, kuna olin väga huvitatud salakeemia, ja parim osa on see, et need staatus vähendab arvu kelmuse, ma armastan majesteetlik aed vendit mudelid
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See on tõesti nii!

Mis on see majesteetliku aiaautomaadi mudel? Mis on see koht?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
See põhineb täielikult usaldusel ei ole eskrooni see on psühhedeelne dw foorum nad on Uus müüja usaldusväärne müüja ans superstaar kui ma mäletan hästi, signaal peab olema kinnitatud administraatori poolt, enne kui saate juurdepääsu foorumile
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
See on huvitav :) Kas teil on link minu jaoks?

Täielikult usaldusel põhinev kõlab minu jaoks väga psühhonautiliselt :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Seoses punktiga 4, rühmade laialisaatmine:
Tunnistan, et rühmade sisu peaks olema kõigile liikmetele kättesaadav. Samuti on kõik, mis on sellisesse BB-sse postitatud, avalikus omandis. jäädavalt ja kellegi omand, kui foorumite omanikud unustavad selle ja hakkavad uskuma, et kasutaja postitatud sisu kuulub neile, siis on see lõpu algus. Saate vaadata, kuidas see redditi puhul just praegu lahti hargnema hakkab.

Nii et ka gruppide sisu ei peaks olema peidetud, postitusõigused peaksid jääma grupi liikmetele, selleks on palju häid põhjusi ja need on piisavalt ilmsed, tegemist on arutelu kvaliteediga ja võimalusega keskenduda konkreetsetele aspektidele nagu tootepuhtus üle lühiajalise kasumi. Või kasum üle millegi muu, miks mitte.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tere.
Miks mu tootja staatus kadus?
Ma sain selle ja lendasin tööalaselt puhkusele,
saabudes ei leitud minu staatust. Ma saatsin teile kõik laboratooriumi fotod
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Miks on vaja tootja staatust meie foorumis?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Olen tootja, see on väga lihtne.
Kui on tõsiseid ettepanekuid, siis oleme valmis tegema koostööd ja tarnima lähteaineid ning koolitama inimesi vastastikku kasulikel tingimustel. Kõik need kuud sain mitte tõsiseid kirju isiklike sõnumite, kus inimesed ei mõista, mida nad tahavad.
Ma tõestasin teile, et ma olen peaaegu kõikide ainete tootja, mida kasutatakse kaubanduslikult.
Tavalise kasutajana ei vääri inimene teiste poolt vajalikku tähelepanu. Tootja on teine tase.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, Hank. Reegleid muudeti, nagu näete. Nüüd on teil vaja, et teie toodetud ainete reklaamid oleksid BB Marketis või BB Listingis, et saada selline staatus. Me ei piira teid, et postitada oma kaupu lahtiselt.

Kui soovite seda tagasi saada, palun postitage oma toodetega kuulutused turule.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
sel viisil kaotate suurepärased keemikud, kes teenivad raha inimeste koolitamise ja reaktiivide müümise eest, millest ma järeldasin, et nüüd on tootja sunnitud müüma siin ravimifoorumis. Paljud tootjad teevad seda kirest, mitte kasumi ja probleemide tõttu seadusega, müües mõnele 18-aastasele narkomaanile. Siis läheb ta politseisse ja alustab uurimist. Kui see on poliitika see ei saa kunagi olla foorum inimeste jaoks, kellel on kirg ainult cpunows ja diilerid, kes ei tea üksteist üldse keemia ja tahavad, et sa oleks nagu pablo escobar hahah
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hei BB meeskond :)

Ma olen palju mõelnud selle üle, et eemaldada foorumist grupid.

Ma saan aru, kui oluline on paremini modereerida foorumi kaubanduslikku osa ja seetõttu keelata kaubanduslikud grupid.
Aga kuidas on lood kohalike gruppide või lihtsate kogukonnagruppidega?

Kas kogukonnale ei oleks kasulik neid säilitada, sest need on sageli koht, kus uued kasutajad saavad hõlpsasti leida kontakte oma riigi või eriala kohta.
Ma arvan, et kogukonnagruppide + kohalike gruppide säilitamine ja pigem moderaatori kehtestamine, kes saaks gruppide tegevust tähelepanelikult jälgida, oleks foorumile kasulikum kui lihtsalt kõigi gruppide keelustamine :)

Greets,

Gordon
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Seepärast ilmusidki bändid. Me arvasime sama.
Kuid on probleem, et me ei suuda neid kvalitatiivselt modifitseerida. Pigem avame foorumis eraldi rubriigi iga keelerühma/riigi jaoks.
Aga selleks on vaja leida keegi, kes on võimeline seda sektsiooni modereerima. Ostke reklaami, reklaamige foorumit kohalikul turul. Pühenduge täielikult sellele tööle. See tegevus ei tohiks olla hobi, see peaks olema põhitegevus.

Kui olete valmis seda tegema, saatke oma arengustrateegia ja me arutame koostöö tingimusi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
On tore kuulda, et olete avatud selliste asjade arutamiseks.

Ma arvan, et kõige parem on kõike edasi arutada DMs :)

Head päeva!
 
Top