Kokaiini ekstraheerimine kokalehtedest

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Tere kõigile. Olen leidnud suurepärase juhendi kokaiini ekstraheerimise kohta kokalehtedest.

Tuleb pikk postitus, kuna juhend on üsna üksikasjalik ja sisaldab pilte.

Ilma pikema jututa....
Pumba abil kokaiini ekstraheerimine 2,5kg kokalehest.
  1. Pumba jõul töötav ekstraheerimisanum

Ma kasutan oma ekstraheerimiseks kütusepumbaga töötavat ekstraheerimisanumat. Ma olen leidnud, et see on kõige lihtsam, puhtam, kõige hooldusvabam "pane ja unusta" meetod tee ekstraheerimiseks. See on tegelikult üsna lihtne asi seadistada, kuid hind on veidi kõrge, umbes 200 dollarit kõigi materjalide, sealhulgas pumba ja toiteallika eest.

Siiski on see seda VÄGA väärt, kui te plaanite kas teha mitu ekstraheerimist aja jooksul või teha suur ekstraheerimine korraga (mõtle 10kg pluss). See on tegelikult üsna lihtne viis, kuidas see töötab põhimõtteliselt saad suure HDPE konteineri, millel on kraan põhjas (veekonteiner), sa vooderdad selle konteineri lihtsa voodiplaadiga ja siis asetad oma põhilised kokateelehed konteinerisse voodiplaadi sees. Kraani külge kinnitatakse läbipaistev toru, mis seejärel juhitakse inline-kütusefiltrisse. Sealt edasi juhitakse toru filtrist kütusepumpasse ja seejärel 5% väävelhappe lahusega pooleldi täidetud eraldussahvri põhja. Eraldussahvri ülaosas on veel üks "väljumistoru", mis viib tagasi ekstraheerimisanumasse, luues ringlussüsteemi.

Seejärel täidetakse ekstraheerimisanum petrooliga ja lülitatakse pump sisse. Petrooleum ringleb läbi süsteemi, mis mullitab läbi happelise vee ja surutakse seejärel truubi ülaosast tagasi anumasse.

WzpnBkUZO0
WzpnBkUZO0
Nii näeb seadeldis välja, kui see töötab
Y4aWR5A1uc

(allpool) anum koos värske kilega, mis on seestpoolt vooderdatud, ja ülaltvaade anuma seestpoolt
UXIuas0Bv3
9L0f85gu6k
ITzqrh0AoH

(Üleval) Vasakul HDPE veepihustuspudel (eraldussahtel) lähivaates. Näha on kihid ja eraldusjoon koos läbi minevate mullidega. Ma tean, et seda on raske näha, kuid te ei taha, et see läheks tugevamini, sest muidu hakkate voolu jõul H2SO4\kokaiini kihti kaotama. Paremal lähivaade kahele HDPE-pudeli põhja puuritud augule. Vasakul olev toru ulatub kuni põhjani ja selle otsa on surutud õhukivi, mis pihustab petrooli. Parempoolne toru on väljumistoru ja see lükatakse ainult umbes 1 tolli ulatuses pudelisse ja juhitakse tagasi anumasse.

B2cMoNWQap

(Ülal) Näete toru ja kivi selle otsas ning lähivõtte kivist.
GuGzj59SQr

(Üleval) Ja lõpuks on see soovitud vooluhulk. Sellest kiiremalt hakkate H2SO4\kokaiini kihti tagasi ekstraheerimisanumasse suruma ja see ei ole hea. See voolukiirus saavutati, kui toiteallikas oli alguses ainult 6v, kuid seda kohandati 7,5v-le, kuna kütusefilter hakkas aja jooksul ummistuma. Mõned sõidud olen pidanud kasutama 9v alguses ja 12v lõpus. Ma ei tea miks, aga nii see lihtsalt on, sellepärast ongi muutuv alalisvoolu toiteallikas hädavajalik!

Väljavõte

Vajalikud kemikaalid
  1. 2,5 kg Coca tee
  2. 12L petrooleumi
  3. 500g naatriumkarbonaat (Na2CO3)
  4. 5L vett (kraanivesi sobib)
  5. 300mL 5% väävelhappe lahust (H2SO4)
  6. ~80mL 6% kaaliumpermanganaadi lahus (KMnO4)
  7. ~100mL 10% ammoniaagilahus (NH3)
  8. Kaltsiumkloriid (CaCl2)
  9. Atsetoon (kuivatatud kaltsiumkloriidiga)
  10. 37% soolhape (HCL)
C4Rr0FTONq
Suurde ämbrisse (ämber A) lahustatakse 500g Na2CO3 5 liitris vees. (vahekord 1:10) Segage ja oodake, kuni lahus muutub täiesti selgeks (võtab umbes 5 minutit). Oodates, kuni lahus on selge, lisage 500 g kokateed teise ämbrisse (ämber B).

Kasutades keeduklaasi või mõõteklaasi, valage umbes 1 liiter Na2CO3 lahust ämbrist A 500 g kokateed ämbrisse B ja segage väga hästi kinnaste kätega. Mõne aja pärast märkate, et rohelise tee lehed hakkavad mustaks muutuma ja eritavad teravat lõhna. Samuti muutub lehtede tekstuur sarnaseks pottmulla tekstuuriga. Kui te taimset ainet pigistate, peaks see vormima endasse nagu savi ja sellest ei tohiks vett välja tulla. Kui pigistamisel tuleb vett välja, siis olete lisanud liiga palju vett ja peate lisama veel kuiva teed, et see imenduks. See on täpselt sama, mis koogisegu valmistamisel, kui lisate liiga palju vett, lisage rohkem teed, kui vett ei ole piisavalt, lisage veidi vett ja segage seda veidi, kuni see on õige kogus.

Pärast seda, kui olete seda tõesti hästi seganud, viige nüüd mulla välimusega taimne aine ekstraheerimisanumasse ja segage veel üks 500 g teepartii. Seda tuleb teha väikeste partiidena, et tagada Na2CO3 lahuse ühtlane jaotumine lehtedesse. Kui kogu tee on Na2CO3 lahusega kaetud ja asetatud ekstraheerimisanumasse, jätke see umbes 1 tunniks kaetud seisma, et lahus tõesti lagundaks lehed ja vabastaks kokaiini.
VCNxO2KTkF

(Allpool) Pärast 1 liitri Na2CO3 lahuse segamist.
B0iYzKQMOo


(Allpool) Pigistatakse ja vett ei tule välja.
CbkxNnGhW1
(Allpool) Taimne aine kleepub kokku nagu savi
EHrGn3wvis



(Allpool) 2,5 kg teelehega täidetud reaktsioonianum.
XPE4OA2bzy

(Allpool) Lähem pilk reaktsioonianuma sisemusse
T5fbD1BAcj
Pärast 1-tunnist ootamist täidetakse reaktsioonianum 12 liitri petrooliga ja lastakse 24 tundi leotada. Selle aja jooksul segatakse paar korda korralikult, et petrooleum tõmbaks kogu kokaiini lehtedest välja, ning pannakse paika pumbasüsteem ja eraldussahtel, mis on pooleldi täidetud 300mL 5%-lise H2SO4 lahusega.

24-tunnise leotamise lõpus lülitage pump sisse ja laske petrooleum läbi alumise H2SO4-kihi eraldussahvris ja tagasi reaktsioonianumasse. Jätke see ringlusse veel 24 tunniks, et happekihi tõmbaks kogu kokaiini petroolist välja.

24 tunni möödudes lülitage pump välja ja eraldage happekihi petrooleumikihist. Kui te kasutasite tegelikku eraldussahurit, siis on see väga lihtne ülesanne, kuid kui te kasutasite minu ghetto ekvivalenti, siis peate lihtsalt otsakorki lahti murdma ja püüdma happekihi ühekordselt kasutatavasse plastmassist võileivakotti, veendudes, et te lasete kogu happevee sinna sisse, lastes ka veidi petrooli läbi. Seejärel lihtsalt eraldage kihid, lõigates koti alumise nurga ära, püüdes happekihi keeduklaasi ja visates petrooleumikihi ära.

Tähtis märkus: Te peate jälgima, et vool ei oleks liiga turbulentne, sest muidu tõmbab tugev vool aeglaselt H2SO4 \ kokaiinivee kihi reaktsioonianumasse ja te kaotate toote.

Kontrollimiseks vaadake kahe kihi kokkupuutepunkti lehteris. Kui näete, et kerosiinikihti hõljuvad pisikesed veemullid, siis on kõik korras, kuid kui kogu eralduskiht liigub ringi nagu hull, peate selle maha keerama. Seepärast on tõesti hea mõte osta pumba jaoks muutuva pingega alalisvooluadapter.

Täpselt see, mida ma kasutan, on 2,4 amprit muutuva alalisvoolu adapter, millel on 3, 4,5, 6, 7,5, 9 ja 12 voldi seaded. Ma leian, et 12 volti jooksu alguses on tegelikult liiga kiire ja häirib eralduskihte liiga palju, kuid lõpu poole (pärast umbes 12 tunni möödumist) aeglustub voolamine, kuna filter muutub üha enam ja enam ummistatuks. Nii et ma olen leidnud, et parem on üleöö alustada 7,5v peal ja siis viimaseks pooleks 12v peale keerata (kui vaja).

Jällegi sõltub see tõesti ainult sellest, kui ummistunud on filter, kuid see, mida te otsite, on kiireim voolukiirus, mida saate, ilma et segaksite eralduskihti liiga palju, või hakkate happelist vett kaotama ja saate väiksema saagise. See on teine põhjus, miks õhukivi mitte ainult ei suurenda pindala, vaid ka "pehmendab" petrooli mõju veele ja võimaldab kiiremat voolukiirust eralduskihti häirimata.
Bdo5lWRqsF
(Üleval) Ekstraheerimisanuma töötab ja optimaalne voolukiirus.
V4wRLek5Nf

(Üleval) Sandwich-kott, mille põhjas on nüüd pruun H2SO4\kokaiinikiht ja peal väike kogus petrooleumikihti.
Koti alumine nurk lõigatakse teravate kääridega ära, et vedelik voolaks aeglaselt välja. Alumine kiht kogutakse puhtasse 600mL keeduklaasi, samas kui petrooleumikiht kogutakse plastpudelisse, et seda saaks hävitada.

Te tõesti ei taha, et H2SO4-kokaiini keeduklaasi satuks petrooleumi, seega on hea mõte õnne mitte üle pingutada ja vahetada see lihtsalt äravoolupudelisse, enne kui H2SO4-kokaiini kiht on lõpuni läbi käinud. Parem on kaotada 5mL happekihti kui saastata oma toodet! Kui olete H2SO4\kokaiini kihi kogunud kerosiinist vabaks, olete nüüd lõpetanud protseduuri ekstraheerimise osa! On aeg minna edasi oksüdeerimise juurde!
Oksüdeerimine

Ma selgitan veidi oksüdeerimise sammu, kuna see on kergesti number üks koht, kus inimesed segi ajavad.
Niisiis, te lisate lilla KMnO4 lahuse pruunile H2SO4-kokaiini lahusele. Kuid kui KMnO4 reageerib, jätab see maha MnO2-osakesed, mis on tumepruunid. Nii et esimesel lisamisel muutub lahus lillaks\roosaks, kuid mõne minuti pärast tuhmub see ja muutub tumepruuniks. Kui H2SO4\kokaiinilahusele lisatakse üha rohkem KMnO4 lahust, jääb see pärast iga lisamist järjest kauem roosaks, kuid lõpuks muutub see järjest tumepruuniks ja tumedamaks. Näiteks 1. lisamine jääb roosaks ainult minutiks või kaheks ja muutub seejärel pruuniks, kuid 5. lisamine jääb tõenäoliselt roosaks umbes 10 minutiks ja muutub seejärel pruuniks.

Ainus põhjus, miks te peate seda kõike teadma, on see, et minu arvates on ideaalne aeg oksüdeerimise lõpetamiseks punkt, kus lahus jääb roosaks umbes 20 minuti jooksul pärast KMnO4 lisamist. Nüüd kõlab see piisavalt lihtne, eks?

Noh, see on prahi trikk, kui see kõlab, sest nagu ma mainisin, muutub lahus tumepruuniks kogu MnO2-st, mis hõljub ringi, et lõpuks on peaaegu võimatu näha roosat lahust. Ärge muretsege siiski, sest parim viis, kuidas ma olen leidnud värvi kontrollimiseks, on lihtsalt tilkuda natuke väga tumepruunist H2SO4\kokaiini lahusest mõnele paberrätikule, nii näete kergesti roosa värvi segunemist pruuni värviga.

Nii saate pidevalt kontrollida, kui kaua lahus on püsinud roosana. Näiteks pärast umbes kuuendat KMnO4 lisamist keeduklaasi kontrollige aega ja oodake tubli 10 minutit, seejärel kastke lusikat või midagi muud (ma kasutan lihtsalt termomeetrit) lahusesse ja pühkige see seejärel kiiresti paberrätikule. Kontrollida, kas roosat värvi jääb ja kui ei jää, siis lisada veel üks kogus KMnO4 lahust, oodata ja korrata. Jätkake seda, kuni lahus jääb roosaks umbes 17-20 minuti jooksul. See nõuab mõningast harjutamist, kuid see ei ole nii raske, kui teil on kannatust!

Kui te ei muretse liiga palju täiusliku oksüdeerimise etapi pärast või ei viitsi kogu aeg lahust kontrollida, siis hea rusikareegel on 33mL 6% KMnO4 lahust kilogrammi ekstraheeritud kokatee kohta.
See annab teile muretu oksüdeerimise, mis annab iga kord häid tulemusi. Protseduur on tegelikult väga lihtne, kuid võti on aeglaselt, jääkülma ja hea segamisega. Kui lisate KMnO4 lahust liiga kiiresti või liiga kuumalt, siis hakkate kokaiini oksüdeerima - olge ettevaatlik.

Võtke kaks keeduklaasi, keeduklaas A on teie nüüdseks pruunikaspruun 5% H2SO4-kokaiini lahus, mis sisaldab kokalehtede alkaloide. Täitke keeduklaas B 6%-lise KMnO4 lahusega. Veenduge, et keeduklaas A oleks piisavalt suur, et sinna mahuks veel vähemalt 300mL mahtu, sest me tilgutame 6% KMnO4 lahust aeglaselt keeduklaasist B keeduklaasi A. See peab toimuma temperatuuril, mis on alla 5 °C. See tähendab, et te peaksite seda tõesti jahutama umbes 3-4 °C-ni. Selleks asetage keeduklaas A lihtsalt jäävanni (piisab ka lihtsalt jääga täidetud potist) ja kasutage temperatuuri mõõtmiseks termomeetrit. Et keeduklaasi kiiremini jahutada, võite lusikaga segada jäävett ümber keeduklaasi. Mida rohkem vesi keeduklaasi mööda liigub, seda kiiremini imeb see soojuse välja. Alternatiivina võite lihtsalt visata mõned jääkuubikud H2SO4\kokaiinilahusesse, et see üsna kiiresti maha jahutada.

Nüüd, kui see on jahutatud ja kui see on veel jäävannis, on aeg lisada KMnO4 lahust umbes 10-15mL kaupa iga 5-10 minuti tagant. Ma kasutan 3mL plastpipetti, et üks lahus oleks hõlpsasti teisaldatav. Pärast 10-15mL KMnO4 lahuse lisamist keeduklaasi A tuleb seda hästi segada, et oksüdeerumine toimuks ühtlaselt (ma kasutan tegelikult magnetilist segajat, kuid kui teil seda ei ole, segage seda lihtsalt käsitsi termomeetriga).

Kuna KMnO4 lisamine soojendab lahust veidi, on hea mõte seejärel segada jäävett korralikult keeduklaasi A ümber, et temperatuur jääks alla 5 °C. Nagu ma ütlesin, tuleb KMnO4 lisamine lõpetada umbes 33 ml KMnO4 ühe kilogrammi kokatee kohta, kuid see on tegelikult vaid soovituslik, sest eri teelehepartiide alkaloidide kogus on erinev.

Põhimõtteliselt on ideaalne aeg oksüdeerimise lõpetamiseks see, kui lahus jääb umbes 20 minutit pärast KMnO4 lisamist roosaks. (Mulle meeldib lõpetada umbes 17 minuti pärast, sest mulle meeldivad kergelt oksüdeeritud asjad rohkem). Kui viimane osa on lisatud, siis tuleb keeduklaas jätta jäävanni, et kogu ülejäänud KMnO4 täielikult reageerida vähemalt 45 minutiks.

Siin on sammud välja kirjutatud kasutajasõbralikumalt lihtsamalt jälgitavaks.
  • Jahutage H2SO4 \ kokaiinilahus jäävannis alla 5 °C .
  • Lisage iga 5-10 minuti tagant segades 10-15 ml 6% KMnO4 lahust .
  • Segage jäävett keeduklaasi A ümber, et hoida temperatuur alla 5 °C .
  • Korrake, kuni on lisatud soovitud kogus KMnO4.
  • Jätke keeduklaas A pärast KMnO4 lõplikku lisamist jäävanni 45 minutiks, et see reageeriks täielikult.
(Allpool) H2SO4\kokaiini lahus (vasakul) ja 6% KMnO4 lahus (paremal)

PiOsLj5Ndp
UNB1deDoab
K5DMOdUlfC

NMZCTxv0aE

(Üleval) 6% KMnO4 lahuse esimene 10-15mL lisamine H2SO4\kokaiinilahusele (magnetilise segamisega)

1rpADfe5bo
(Ülal) Kohe pärast esimese 10-15mL lisamist.

CMgo0Be34a


(Ülal) Jää segamine keeduklaasi ümber pärast KMnO4 lisamist, et temperatuur püsiks madalal.


QrNwt4ZFiU
(Ülal) Kuidas lahus näeb välja pärast 4. KMnO4 lisamist. (Umbes 40 - 50mL) Raske on näha, kuid lahus on tegelikult roosa/lilla, kuid täis pruune osakesi.

Psdt1vgako

(Üleval) Värvitest (paremal all) See tilk võeti keeduklaasist umbes 12 minutit pärast 6. lisamist KMnO4 ja lahus on ikka veel veidi roosa. Teine tilk võeti keeduklaasist välja kaks minutit pärast seda ja selles ei olnud roosat, seega lisati veel KMnO4 lahust. Roosa rätikul kaob kiiresti pruuniks, nagu näete ülaltoodud värvikatsetest.

QnXQDRcWmO
(ülal) Pärast minu 7. lisamist (umbes 80 - 90mL) nägi lahus palju tumedam välja (kaamera ei tee sellele õigust) ja lahus jäi roosaks umbes 18 minutiks, täiuslik!
Uih7lTNjs1

(ülal) Nii nägi see välja pärast seda, kui lahus oli 45 minutiks täielikult reageerinud. Välklambi tõttu näeb see sama välja, kuid uskuge mind, kui ütlen, et see on veelgi tumedam kui viimasel pildil.
M0yFoZ6kEl

Z0FCwNfkmM
(Üleval) Aeg on filtreerida kogu see MnO2 välja. Ma kasutan vaakumfiltri seadet, sest kogu MnO2 filtreerimine gravitatsiooni abil võtab EESTI aega (kuid seda saab teha)

BFepSZRJsj
(Üleval) Poolel teel filtreerimise poole näete, et H2SO4\kokaiini lahus näeb nüüd palju heledam välja kui varem ja palju selgem. See ei ole siiski viimane etapp, sest ma filtreerin lahuse uuesti gravitatsiooni abil, et saada välja viimased väga peened MnO2 osakesed.

O9qReYvNIx


(Üleval) Paakunud MnO2 filtris

67bqQB85sT
(Üleval) Vaakumfiltreeritud H2SO4\kokaiini lahus

X1SdCM7u4Y
(Üleval) Gravitatsiooniga filtreeritud H2SO4\kokaiini lahus Nagu näha, on see nüüd peaaegu värvitu. Sellel on veel kerge kollane varjund. See tuleneb sellest, et mulle meeldib seda veidi alahapendada, et saavutada minu arvates eufoorilisem kokaiin. Kui te oksüdeeriksite seda täielikult, siis oleks lahus täiesti värvitu nagu vesi. Lihtsalt kiire matemaatika ~85mL (ma ei mõõtnud täpselt) KMnO4/2,5kg kokateed on 34mL KMnO4 ühe kg kokatee kohta. Veidi üle 33mL/kg magusa punkti. See on nüüd valmis freebaseerimiseks.

Freebaseerimine

1OFXeUzWxR
W2L95ZofCJ


(ülal) Esimene 10% ammoniaagilahuse lisamine, nagu näete, kui see H2SO4\kokaiinilahusesse satub, hägustub see, kuid pärast segamist lahustub see tagasi lahusesse. See jätkub, kuni äkki muutub lahus tumekollaseks ja kõik langeb välja.


OIyK1QoMVH
(Ülal) Lahus muutub järjest enam ja enam häguseks, kui jätkatakse ammoniaagi lisamist.
See on punktis, kus see varsti järsku hägustub.
IliSQ6NGty

(Üleval) Lahus on hägustunud. Nüüd, kui see jõuab sellesse punkti, meeldib mulle ammoniaagi lisamine väga aeglaselt, sest te ei taha molekule vabapõhjaks paisata, võtke seda kenasti ja aeglaselt.
KSx8twW35A

(Üleval) Ülevaade valmis vabapõhjast, seda jäetakse 20 minutiks segama.
DtEyWiYZK8
(Üleval) Kõik on valmis! Segamine lõpetatud ja näha on, et freebase'i kokaiin hakkab keeduklaasi põhja langema. Pange tähele ka, et lahuse värvus on muutunud väga kahvatukollasest väga tumekollaseks, peaaegu pruuniks.
7x4bzoQfv9

(Üleval) Filtreerimise ettevalmistamine (tegelikult ei ole vaja vaakumfiltreerimisseadet freebase jaoks, kuid kuna mul on see olemas ja see teeb selle palju kiiremaks, siis kasutan seda).
CxEXzs4i0T
(Üleval) Vana H2SO4\kokaiini lahus pärast filtreerimist. Tehniliselt on see nüüd lihtsalt ammoniaagilahus koos mõningate oksüdeeritud taimerasvade ja soovimatute alkaloididega.



Kui kogu freebase on filtrisse kogutud, meeldib mulle, et ma lasen puhta nõrga ammoniaagilahuse üle, et pesta maha kõik vana freebase'i määrdunud jäägid. Lihtsalt võtke keeduklaas ja täitke see kraaniveega ning lisage sellele pritsmeid oma 10% ammoniaaki, et pH-d veidi tõsta. Seejärel lihtsalt jooksutage see lahus üle filtris oleva määrdunud freebase-kokaiini. Näete, et see muutub pärast paari pesu veidi valgemaks.



Kui olete puhta veega pesemisega rahul, on aeg see filter kokku punnitada ja sellest vett välja pigistada, et vesi välja saada. Lihtsalt keerake kohvifilter üles nagu teekott ja kasutage jõudu!



Ole lihtsalt ettevaatlik, et filter ei rebeneks või koks kukub välja. Kui vesi enam välja ei pressi, siis võtke paberrätikud ja asetage need ümber filtri ning pigistage seda veel kord. Paberrätikud imevad filtripaberist välja ka kõige viimasedki liigsed veekogused. Kui vett enam välja ei tule, tõmmake filter tagasi ja asetage oma nüüdseks suur kivi vabapõhjalist koksi mingile kuivatusplaadile. Oluline on seda võimalikult palju purustada, et suurendada pindala, et see üleöö täielikult ära kuivaks.

I76fRKh2Cb




(ülal) Freebase cocaine! Nagu näete, on see juba kuidagi kuiv, kuid see peab siiski üleöö/päeva täielikult kuivama, et vabaneda ammoniaagilõhnast ja järelejäänud veest. See on laiali pandud pyrex küpsetusplaadile, mille kohal puhub väike pjedestaaliventilaator väga kergelt, arvan, et ventilaator on teisel pool tuba, sest te ei taha oma puhumist ära puhuda! Sa tahad tõesti veenduda, et see on 100% kuiv, enne kui sellega edasi lähed. Ma jätan selle vähemalt 12 tunniks, kui ventilaator puhub, et veenduda. Kui on väga külm öö, siis jätan selle 24 tunniks kuivama. Kokaiini kuivatamise ajal on kõige parem vältida kuumust, sest kuum vesi hüdrolüüsib seda.



Nagu näete, olen lisanud ka magnetilised segamispulgad (need valged asjad paremal), sest ka need on kinni kleepunud freebase'ile. Kõik esemed, millele freebase on kleepunud, tuleks lisada kuivatusplaadile (lusikad, keeduklaasid jne.



Kui freebase on täielikult kuivanud, on aeg lahustada see kuivas atsetoonis (peab olema kuiv, puhas atsetoon). Kokaiini freebase lahustub atsetoonis, kuid mõned muud olemasolevad lisandid ei suuda seda teha, nii et nad jäävad väga peente osakestena lahustumata. Need osakesed saab eemaldada lihtsa gravitatsioonifiltreerimisega kohvifiltri abil. Pärast filtreerimist valatakse nüüd palju puhtam atsetoon tagasi (puhastatud) pürekspõletusplaadile ja lastakse aurustuda. Nagu eelmises etapis, peab freebase olema enne protsessi jätkamist täielikult kuivanud.



YIj7WQaHbR
(ülal) 24 tundi pärast freebase filtreerimist on freebase nüüd kuiv kui luu ja valmis atsetooni lahustamiseks.
SLj02Crlto


(Ülal) Kuivaks kraabitud freebase keeduklaasis enne atsetooniga üleujutamist.

HRPzBbXfSg
(Üleval) Freebase kokaiin pärast atsetooni lisamist. Nagu näete, on see tegelikult muutunud üsna pruuniks, see kõik on tingitud veel alles jäänud lisanditest. Kahjuks unustasin sel hetkel filtreerimisprotsessi pildistada, kuid see on lihtsalt selle lahuse jooksutamine läbi kohvifiltri ja puhta atsetooni püüdmine teise keeduklaasi. Kõik pruunid osakesed jäävad filtrisse ja puhas atsetoon näeb välja palju vähem värviline ja väga selge. See puhas lahus valatakse pyrex-ahju ja aurutatakse mõne tunni jooksul täiesti kuivaks. Panen selle veel üheks tunniks ahju madalale kuumusele (40 kraadi C), et täielikult kuivatada allesjäänud atsetoon.



E2beWkGTNl
(ülal) Täielikult aurustunud ja ahjus kuivatatud freebase-kokaiin. Näete, kui palju puhtam ja valgem see välja näeb. Seda kraami on hea aurustada ja see annab väga mõnusa tugeva kõrguse.



GJb5N4RLlv


14KNAwfkOg


Freebase saagis tuli 12,056g



Soolamine


Puhastatud freebase-kokaiin lahustatakse keeduklaasi koos kuiva atsetooniga umbes 20 ml atsetooni ühe grammi freebase-kokaiini kohta. Nimetame seda keeduklaasi A. Nüüd valatakse teise keeduklaasi (keeduklaas B) umbes 100 ml kuiva atsetooni ja väike kogus soolhapet (HCL) ühe grammi kokaiini vababaasi kohta. Seejärel valatakse keeduklaas B keeduklaasi A ja segatakse.



Mõne aja pärast lendab kokaiin.vesinikkloriid lahusest välja! See on tingitud sellest, et kui kokaiini vababaas muutub vesinikkloriidsoolaks, ei lahustu see enam atsetoonis ja seetõttu ei ole tal muud võimalust kui "välja kukkuda" lahusest. Mõne tunni pärast filtreeritakse lahus ja kokaiin.HCl kogutakse filtrisse ning pannakse kuhugi, kus see enne kasutamist täielikult kuivab.



Keemilise 37%-lise HCl puhul on suhe 0,32 grammi 37% soolhapet iga 1 grammi vababaasilise kokaiini kohta 0,32 grammi 37% soolhapet. Kui lisada liiga palju hapet, siis koksi nuusutamisel põleb koks, kui lisada liiga vähe ja kogu koks ei sooldu lahusest välja. Soovitatav on kasutada 37% vesinikkloriidhapet, kuna riistvarapoe kraam ei ole alati ühesuguse kontsentratsiooniga, nii et üks partii võib olla 28% ja teine 31%. See viskab soolamise arvutused segi ja põhjustab vale soolamisprotseduuri. Kui teil on aga võimalik saada KMnO4, siis peaks teil olema võimalik 37% HCl üsna kergesti saada. Kõige tähtsam on veenduda, et teie freebase on enne soolamist täielikult kuivanud, sest igasugune liigne atsetoon viskab selle kaalu üsna palju kõrvale ja kui kaal ei ole õige, ei saa te täpselt lisada õiget kogust HCl, mille tulemuseks on liigne soolamine ja toode, mis nuusutamisel põletab nina.



ZANwbLCGXE
(ülal) keeduklaas A sisaldab atsetooni, milles on lahustatud 12,056 g freebase-kokaiini. Nagu näete, on see veidi värvunud, sest mulle meeldib, et toode on vähe oksüdeeritud, nii et selles on veel mõned väikesed lisandid, millest enamik jääb atsetooni lahustatuna ja ei pääse niikuinii soolamismenetlusest läbi. Keeduklaas B sisaldab atsetooni, milles on lahustatud 3,86 grammi 37% soolhapet.



1iJn6fWKgm
Mõlemad keeduklaasid segatakse kokku ja segatakse ning jäetakse seejärel üheks tunniks settima. (Ülal) Atsetoon koos kogu kokaiin.HCl "lumega" istub keeduklaasi põhjas.

NHd3iLsBKm


(Ülal) Välja filtreeritud kokaiin.HCl



Jällegi, nagu ka vabapõhja, keerati see üles ja pigistati väga tugevalt, et kogu liigne atsetoon välja saada. Viimase atsetooni välja imemiseks kasutati taas paberrätiku trikki. See jäeti paariks tunniks täielikult kuivama.

3Wp12dLPDr
(Üleval) Kuidas atsetoon välja näeb pärast seda, kui kokaiin.HCl on sellest välja filtreeritud. Nagu näete, on selles endiselt suurem osa värvilistest lisanditest.
2pSPxgn9Wz

(Ülal) Täielikult kuivatatud kokaiin.HCl
UZ1YJLrf0S


Lõplik saagis 12,141g 2,5kg kokalehtedest on 0,48%

Moderaatorid võivad teha sellest eraldi teema, kui soovite. Ma loodan, et see aitab kedagi selles kogukonnas. Suurepärane foorum siin siiani ja ootan rohkem õpetusi ja arutelusid!


 
Last edited:
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Kas keegi teab nüüd, kuidas kokaiini freebaseerida eetriga, mis annab täiesti puhta toote!
 

Darklearner1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, millise kaubamärgiga kokalehtede teed kasutasite?
 
Top