Kokaiini süntees tropinoonist

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
See kokaiini süntees märgiti ära Michael Valentine Smithi psühhedeelse keemia teosest (lk140-144).

<b> 2-karbometoksütropinooni valmistamine tropinoonist </b>

(1) 1,35 g naatriummetoksiidi, 3,48 g tropinooni, 4 ml dimetüülkarbonaadi ja 10 ml tolueeni segu.
(2) Refluksitakse ½ tundi, jahutatakse 0° ja lisatakse 15 ml vett, mis sisaldab 2,5 g NH Cl.
(3) Ekstraheeritakse 4X50 ml CHCI2-ga, kuivatatakse ja aurustatakse vaakumis ning õli lahustatakse 100 ml eetris.
(4) Peske kaks korda 6 ml küllastunud vesilahuse kaaliumkarbonaadi ja 3 ml 3N kaaliumhüdroksiidi seguga (reageerimata tropinooni saamiseks kuivatatakse ja aurustatakse vaakumis eeter).
(5) Võtke eraldunud õli küllastunud vesilahuses NH4Cl ja ekstraheerige see CHCI2-ga.
(6) Kuivatatakse ja aurustatakse vaakumis, et saada õli, mis lahustub kuumas atsetoonis.
(7) Jahutatakse, lisatakse veidi vett ja hõõrutakse, et alustada 1,5 g 2-karbometoksütropinooni sadestamist.

<b> Metüülükgoniini valmistamine 2-karbometoksütropinoonist </b>

(1) 2-karbometoksütropinooni ja NaBH4 refluksimine metanoolis kuus tundi, et saada 50% metüülükgoniini.

<b> Kokaiini valmistamine metüülkogoniinist </b>

(1) Segatakse ja kuumutatakse 4 g metüülkogoniini, 36 ml benseeni, 1,6 g naatriumkarbonaadi ja 7 ml bensoüül-Cl segu kümme tundi 96-100 °C juures.
(2) Aurutatakse vaakumis, jahutatakse 0° ja lisatakse 40 ml jäävett.
(3) Hapestatakse HCI-ga pH-ni 5 ja ekstraheeritakse 3X20 ml eetriga.
(4) Neutraliseeritakse vesilahus 20 % NH4OH-ga, et eraldada õli, millest seismisel kokaiin sadestub.

Kas see süntees sünteetilise kokaiini tootmiseks ei tundu lihtne.? Kõik lähteained on turul kergesti kättesaadavad ja ka odavad.

Palun valgustage teemat /u/HEISENBERG , /u/G.Patton , /u/William Dampier .
 

prophetmohammed

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kas te olete seda meetodit proovinud? kas te saate esitada videoõpetuse?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ma kindlasti proovin seda ja jagan teile videoõpetusi

Bcz see on tõsiselt uurimata asi.
Kui see on võimalik, kui kokaiini tootmiskulud oleksid umbes $500-$700 lähedal.

Ma olen ka huvitatud sellest.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jah, see toodab rakeemilist kokaiini. Kuid see on peaaegu sama tugev kui kokaiin.

Ei tea pseudokaiinist. Kas teil on selle kohta mingit teavet või täpsemalt määratletud materjali.? @Hank Schrader
 

baggedbread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@thankyou888 nad on juba aastaid müünud erinevaid variante "süntakaiinist" clearnet vaatamisväärsustes...
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Enamik darkweb RC foorumites on sünteesi kokaiini, see on õige valem, kuid saagikus üsna on madal, nii et ma soovitan teha seda taimest, im ei ole ekspert kokaiini, kuid kokalehed on paremad
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Kui me saame saagise isegi 50%, kui ka arvestades kokaiini hinda ja reaktiivide hinda on selle tootmine väga odav.
 
View previous replies…

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Saime väga suure saagikuse kui see. Kasutajana testisime seda. See on väga tõhus. Oleme saatnud proovi energiakontrollile. Kui saame tulemused, siis uuendame seda.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Mis on energiakontroll? Analüütilised laboratoorsed katsed, kas mul on õigus? Kui palju 3,48 g Tropinone'ist?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kas olete loendanud saagise moolides?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere. Ma ei ole leidnud usaldusväärseid andmeid võimalusest sünteesida kokaiini sellest lähteainest.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, kasutage seda. See on turul müügil. See ei tekita karboksülaati ega etüülestrit, niipalju kui ma saan öelda. See loob kokaiini analoogi. Seal on tegelik hea süntees fro 2-cmt kohta Google scholar
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Kuidas nimetatakse lõppainet tavaliste sõnadega ? Peab olema loodud asja nimi või ?
 
Top