Kokaiini süntees tropinoonist

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ma kindlasti proovin seda ja jagan teile videoõpetusi

Bcz see on tõsiselt uurimata asi.
Kui see on võimalik, kui kokaiini tootmiskulud oleksid umbes $500-$700 lähedal.

Ma olen ka huvitatud sellest.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Enamik darkweb RC foorumites on sünteesi kokaiini, see on õige valem, kuid saagikus üsna on madal, nii et ma soovitan teha seda taimest, im ei ole ekspert kokaiini, kuid kokalehed on paremad
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Kui me saame saagise isegi 50%, kui ka arvestades kokaiini hinda ja reaktiivide hinda on selle tootmine väga odav.
 
View previous replies…

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
On mõned küsimused.

Reduktsioon 2cmt NaBH-ga annab tulemuseks 50% eme. Mis on ülejäänud?

Ja kuidas eraldada eme sellest segust edasiseks kasutamiseks?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nende erinevus seisneb selles, et karbinool 2-cmt-s on asendatud hüdroksüühendiga. 2-cmt saab 1 vesiniku . Teised tõenäolised tekkivad ühendid on naatriummetaborohüdraat ja vesinikgaas (H2).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
this what yous lookinggg for........

Ahjus kuivatatud 100 ml ümarpõhjalisse kolbi lisati 1,00 g (4,25 mmol) (+)-ekgoniinmetüülester HCl koos 7 ml kuiva püridiiniga ja segati jäävannis. Reaktsiooni kaitsti argooniga niiskuse eest. 5 min jooksul lisati tilkhaaval 0,8 ml (6,85 mmol) bensoüülkloriidi lahust 5 ml püridiinis. Pärast lisamist eemaldati jäävann ja reaktsiooni segati 24 tundi argooni all. Lisati kuiva atsetooni (200 ml) ja sete filtreeriti imufiltreerimise teel. Toores (+)-kokaiinvesinikkloriid pesti veel 100 ml kuiva atsetooniga. Toode kuivatati, saades 1,28 g (89%). Hüdrokloriid lahustati 20 ml vees, pH 8 muudeti 5 % ammooniumhüdroksiidiga ja ekstraheeriti 4 korda 50 ml metüleenkloriidiga. Lahusti kuivatati naatriumsulfaadi kohal ja aurustati vaakumis. Vaba alus kristalliseeriti ümber dietüüleetrist ja petrooleetrist, saades 1,01 g (78%) puhast (+)-kokaiini alust, [α]D24 +35,8° (c=1, 50% vesilahus EtOH), mp 96,0-97,5°C. Kirjanduses48 on esitatud (-)-enantiomeeri [α]D24 -35° (c=1, 50%-lise vesilahuse EtOH), mp 98°C.

Raseemilist ja (-)-kokaiini saab sünteesida, kasutades sama bensoüleerimismenetlust ja puhastamist, kasutades vastavalt (+)-EME ja (-)-EME.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nende erinevus seisneb selles, et karbinool 2-cmt-s on asendatud hüdroksüühendiga. 2-cmt saab 1 vesiniku . Teised tõenäolised tekkivad ühendid on naatriummetaborohüdraat ja vesinikgaas (H2).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kokaiini peamised uriinis avastatud metaboliidid on järgmised
Bensoüül-ekgoniin
Ecgoniini metüülester
1 vajab lihtsalt esterdamist (redutseerimist ja metüülimist)
2 vajab lihtsalt eespool kirjeldatud bensoüülimist.

Ma ei ütle, et taaskasutage oma pissi, kuid. Sa võiksid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
8 võimaliku isomeeri jaoks on 4 kiraalset süsinikku, mida iganes te ootate saagise jaoks, jagage see 8-ga
LwJPBhFZb7
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma kardan mõnevõrra aidata.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Olen väga huvitatud sellekohasest videost. Kõlab, nagu oleks OP vähemalt korra sünteesi teinud. Kas sa postitad EÜ tulemused või ütled meile isomeeride osakaalu? Kui palju maksis tootmine? Kui isomeerid on sarnased kokaiiniga, aga mitte kokaiin, siis millise tulemuse teatate? Kui teie tootes on kokaiini isomeere, siis ei ole see tegelikult kokaiin, vaid segu.

Me võiksime seda ekstraheerida taimsetest ainetest, kuid me ei ole kõik Lõuna-Ameerikas. Me võiksime teha sarnaseid narkootikume, aga kui me teeme sarnaseid narkootikume, siis on juba paremad narkootikumid, imo.

Kas keegi oskab vastata, kas see tee on väikeses mahus elujõuline, kui ei plaanita sellest kasu saada? Kui palju oleks vaja toota, ütleme 30g?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Parim, mida ma saan teha 🤷🏻‍♂️
 

Attachments

  • vTUxDL6Gaj.jpeg
    vTUxDL6Gaj.jpeg
    268.6 KB · Views: 165

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Kas metüülkogonidiini on võimalik sünteesida metüülkogoniinist?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Minu viga, ma lugesin seda tagurpidi. see hõlmab redutseerimist ja hüdroksüülimist, kuid ma ei tea teed
 
Last edited:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Minu jaoks oli see liiga raske, haha
Kokaiini analoogid, nagu RTI-31, olid huvitavad ja ma tahtsin proovida neid sünteesida.
Igatahes, aitäh teile nii palju!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
KINESI müüb teile 2-cmt, mis on ainult paar Reaktsiooni kaugusel. Ma sain neilt hinnapakkumise, kuid ma ei saanud seda endale lubada, tuginedes oma hirmule, et ma ei suuda seda ära tõmmata. Nad tsiteerisid mulle 150 dollarit 10g proovi eest. Nii et sa vaatad ilmselt ... idk, 10 000 dollarit kg?
Ma tean, et see toimib, sest umbes 1 proov 200-st, mida drugs-data testib, kus sa saadad selle posti teel ja maksad 100 dollarit, on sünteetiline kokaiin.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Kui ma tahan sünteesida 2 cmt-st, milline on menetlus?
Kõik näited oleksid kasulikud...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kirjutasin sellest kas eespool või mõnes teises teemat käsitlevas teemas. Alküülimisreaktsioon (metüülimine) ja Fischeri esterdamine on 2 reaktsiooni. Näiteid võib leida peaaegu igas kokaiinisünteesi skeemis. Ma ei soovitaks ühte teisele, lähtudes sellest, et ma ei ole seda teinud.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Okei. Aitäh!
Ma otsin rohkem ja loen varasemaid postitusi.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
See sait kirjeldab sünteesipassaaži, kuid ma isiklikult kahtlen, et see töötab.

Sünteesitee kavandamine
Metüülkogonidiini sünteesitee hõlmab ecgoniini metüülestri muundamist metüülkogonidiiniks mitme keemilise reaktsiooni kaudu.

Lähteained
Ecgoniini metüülester, metüüljodiid, naatriumhüdroksiid, soolhape, naatriumbikarbonaat, etanool.

Reaktsioon
etapp: Ecgoniini metüülester reageeritakse metüüljodiidiga naatriumhüdroksiidi juuresolekul, et moodustada N-metüül-ekgoniini metüülester.
2. etapp: N-metüül-ekgoniini metüülester hüdrolüüsitakse seejärel soolhappega, et moodustada N-metüül-ekgoniini.
etapp: N-metüül-ekgoniin reageeritakse seejärel naatriumvesinikkarbonaadi ja etanooliga, et moodustada metüülkogonidiini.
 
Top