Keetmine crack

Mfker

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, nii nagu hiljuti olen olnud väga huvitatud õppida kunsti keetmine crack, hästi see ei ole tegelikult kunst see on üsna lihtne, kuid seal on erinevaid retsepte, mis saavutavad erinevaid puhtusastmeid. Ma kavatsen jagada retsepti, mille ma leidsin, kuid ma tahaksin ka esitada mõned küsimused.

Kirjutas kuulus Le Junk Bluelightist, aitäh*, kutt!*


Õige meetod 100% puhta freebase kokaiini valmistamiseks on lahustada 1 gramm võltsitud kokaiini 40 ml.s vees kas suures klaasist keeduklaasis või klaasist mason-purgis. Ükskõik, mille kasuks te otsustate, veenduge, et see on klaasist.


Kui midagi jääb lahustumata, siis ei ole see kokaiin, seega tuleb see sealt välja võtta, enne kui selle jama peale aega raisata. Seega, kui midagi jääb lahustumata, filtreerige see lihtsalt tavalise ümmarguse kohvifiltri ja plastmassist lehviku abil eraldi klaasist anumasse. Kui kogu vedelik on läbi voolanud, lisage veel 20 ml vett läbi sama filtri, et koguda kokku kogu kokaiinivesi, mis on filtripaberist läbi imbunud. Meie lõppeesmärk on, et iga gramm kokaiini kohta oleks kokku 60 ml vett. Teisisõnu, kui kogu teie algne kokaiin lahustub täielikult esialgses 40 ml.s, siis lisage sellele lihtsalt veel 20 ml.s magevett ja liikuge edasi.........


Lisage eraldi keeduklaasi või süsteklaasi 20 ml.s 10% ammoniaaki (kaubamärk Ace Hardware) 20 ml.s destilleeritud veele. Segage hoolikalt. Teie ammoniaak peab olema lõhnatu ja sisaldama ainult ammoniaaki ja vett. Seda on äärmiselt raske leida ja ainus koht, kust ma seda leidsin, oli Ace Hardware. Ma tean seda, sest ma vaatasin kõigepealt Home Depot'is, Menards'is, Lowes'is, kõikides toidupoodides ja apteekides. Ma lihtsalt säästan teid vaeva, nii et minge Ace Hardware'i. Kõrgel õhukesel valgel pudelil on kirjas: "Ammoniaak 10%". -või 5-10% -ei sisalda parfüme ega pindaktiivseid aineid ja see PEAB olema selge. See on see, mida sa vajad.......


Nüüd, see järgmine osa on ÄÄRMIKSELT TÄHTIS! Kasutades klaasist pipetti, lisage aeglaselt täpselt 1 ml ammoniaagilahust lahustatud kokaiiniveele. Iga tilgaga moodustub hägune helevalge sade. Iga lisatud 1 ml. vahel segage iga kord 2-3 minutit. Nüüd, selle aeglaseks tegemiseks on HÄSTI põhjust, nii et ärge minge ja sadestage kogu vababaas ühe suure pauguga välja, okei? Iga 1 ml ammoniaagilahust segage iga kord 2-3 minutit, eelistatavalt klaasist segamispulgaga või veel parem vaskpulgaga. Püüdke väga kõvasti, et segamise ajal ei puudutaks segamisvarras ühtki klaasanuma osa. Konteinerite vahetamise põhjus on see, et kui tegelik kokaiinivabaas hakkab moodustuma, ei taha te, et seda võib-olla rikub miski, mis on varem moodustunud ja mis ei ole kokaiinivabaas. Seetõttu on ka äärmiselt oluline, et te ei puutuks kunagi klaasi servi, kui lima moodustub. Kui te vabastate kogemata mõne lima, ei kinnitu see uuesti klaasi külge, mistõttu jõuab see lõpuks teie tegelikku kokaiini freebase'i. Nii et ärge lihtsalt ärge puudutage klaasi segamisvarrastega, okei?


Pärast umbes 4-5 ml. ja 2-3 minutit iga lisatud ml. vahel hakkab teie segamisvarraste külge moodustuma äärmiselt vastik ja ebameeldiva välimusega lima. See ei ole kokaiinivabaas, vaid hoopis üks kergemini moodustuvatest alustest, nagu amfetamiin jne. Kogu selle protsessi käigus moodustub 2 erinevat ainet. Üks on kollakas lima, mis moodustub esimesena. See tahm EI ole kokaiin ja seda tuleks ignoreerida. Teine aine, mis moodustub, on tegelik kokaiini alus. See on pleegitatud valge välimusega ja on tahked helbed kivide jaoks.


Pidage meeles: esialgne lima, mis jääb vaskvarraste külge kinni, on prügi/jäätmed. Järgmine asi, mis moodustub vasele, on pleegitatud valge freebase. Alates sellest hetkest on kõik, mis vees moodustub, freebase ja see võib või ei pruugi varraste külge kleepuda. Sõltumata sellest, kui vabapõhi hakkab moodustuma, on sellest hetkest alates kõik vabapõhi, kuni ammoniaagi lisamisest ei teki enam setteid.


Jätkake aeglaselt 1 ml ammoniaagilahuse lisamist ja kontrollige pidevalt segamisvarrast pärast 3-minutilist segamisperioodi. Liim jätkab kasvamist segamispulga peal, kuna kõik muud vababaasid peale kokaiini jätkavad esimesena sadestumist. Mõne aja pärast hakkate lõpuks nägema, et viimane alus, kokaiin, hakkab segamisvarraste peal moodustuma plekivalge, kivikindla ainena.


Niisiis, et korrata; nüüd olete jätkanud aeglaselt ammoniaagi lisamist, kuni lima on täielikult lakanud moodustumast ja valge alus hakkab moodustuma. Just sel hetkel vahetate klaasist keeduklaasi. Esimeses keeduklaasis oleva õlise lima võite ära visata. Kindlasti pühkige aga enne vababaasi moodustumist segamisvarrastele tekkinud lima ära.


Valage keeduklaasi sisu otse 2. keeduklaasi; 2. valamise jaoks ei ole kohvifiltrit vaja, kuid teil on vaja 3. keeduklaasi valmis ja ootamas, mille kohvifilter on ette valmistatud, et püüda kõik, mis ülevalt alla jääb.


Kui see on juhtunud, - kogu vee ja kokaiini segu sisu on valatud 2. värskesse klaasist keeduklaasi või klaaspurki, ideaalis veel ilma filtrit kasutamata, sest nüüd on alles viimane ja lõplik alus, kokaiin! Te peate aeglaselt jätkama ammoniaagi tilkhaaval lisamist uude keeduklaasi, segades, ilma külgi või põhja puudutamata, kuni uue ammoniaagi lisamisel ei teki enam mingit setteid. Kui te lisate ammoniaaki pärast uue sette tekkimist, lagundab see teie tegeliku aluse.


Valate kõik läbi kohvifiltri 3. värskesse keeduklaasi. Nüüd puhastage segamisvarrast, mis sisaldab kõiki teisi aluseid või rämpsu, ja veenduge, et see on puhas protsessi viimaseks ja viimaseks etapiks.
Kasutades 3. keeduklaasi, olles valanud 2. keeduklaasi sisu läbi kohvifiltreeritud 3. keeduklaasi, jätkake ammoniaagilahuse lisamist tilkhaaval kokaiini ja vee segule, kuni suurema ammoniaagilahuse lisamisega ei teki enam valget setteid. Kui kogu 100% puhas kokaiinivabaas on täielikult sadestunud, valage selle sisu filtrisse ja laske põhjalikult ära valguda. Pärast kuivatamist avage filter ja valage freebase klaasklaasi, milles on väike kogus (20 ml.s grammi kohta) tavalist magedat vett. Segage täielikult, et kogu ammoniaagilahus täielikult välja loputada, ja seejärel valage uuesti filtrisse. Kui see on tühjendatud ja veel filtris, valatakse nüüdsest puhta kokaiini freebase'ile veel veidi magevett, et pesta ära kõik viimased ammoniaagi jäljed.


Eemaldage puhast kokaiini freebase'i sisaldav filterpaber ja asetage veel freebase'i sisaldav filterpaber mõne paberrätiku vahele, vajutage tugevalt klompide osale, et imeda täiendavat niiskust, ja seejärel föönitage veel filterpaberis kuivaks, kuni see on kuivanud. Avage ettevaatlikult üle keraamilise plaadi ja laske kogu freebase sellele välja kukkuda. Laske õhu käes kuivada nii kaua, kuni see täielikult kuivab (eriti kui te kavatsete selle tagasi muuta 100% puhtaks kokaiinvesinikkloriidiks). See võib olla nii kaua kui üleöö.


Veenduge, et te kaalute oma võltsitud koksi eelnevalt ja siis veel kord pärast puhta freebase kuivamist. Tehke oma arvutused, et teha kindlaks teile algselt müüdud koka EXAKTNE puhtus. Helistage oma diilerile ja öelge talle, et see on ainult 26%, ning otsige uus diiler.

See on Le Junk'i retsept, aga see on muidugi väga kõrge puhtusastmega crack, mida ma soovitaksin, kui te kavatsete seda ise suitsetada, aga kui te seda müüte, ei oleks see parim raha, miks? Noh, sest sa eemaldad lõiked ja saad väiksema saagise, kuid parema toote, ja crack maailmas jah kvaliteet on oluline, kuid see on inimloomus, et olla rohkem huvitatud ostmisest, kui see on rohkem. Näiteks 0,2g 20 dollari eest ja 0,1g 15 dollari eest, enamik valiks 0,2, kuigi kvaliteet võib olla absoluutne prügi, kuid siiski piisavalt, et saada kõrini.

Mind huvitab kuidas saaks võimalusel valmistada cracki nagu ghetto viisil, ilma lõikude eemaldamiseta, ma tean, et söögisooda on kõige sagedasem viis aga kuidas ma seda teeksin nt 10g koksiga, kui palju söögisoodat kasutaksin, kui palju vett, kuidas on soojusega? Kas on mingeid riske? Milliseid kärpeid saab teha koksiga ja ikkagi kräkki keeta? Vastused on väga teretulnud
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Huvitav, mulle meeldib, kuhu te jõuate. See on tõsi, palju kokaiini ikka ringleb lahtiselt rikutud, et kuradi RC bolivian rock skat.
Peaaegu võimatu eemaldada kokaiinist, kui see on kord avastatud.
Kokkab crack täiuslik, minu ausad tähelepanekud, annab see rohkem silmapilti, mis alateadlikult paneb sind arvab oma kõrgema quailty, pumbates dem rahulolu ensüümid sa üritasid escreet 1. koht lol.
nt B12 x9000. Joo muidugi palju vett ;p
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ammoniaak on tõesti parem pragude valmistamiseks. Kuid kõik ülaltoodud puhastusmanipulatsioonid ei võimalda vabaneda levamisoolist.
 
Last edited by a moderator:

TheCuriousNiko

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Milline on protsess, mille käigus saab tagasi 100% puhtaks kokaiinvesinikkloriidiks muundada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
"Tänavakracki" saamiseks tuleb kokaiini HCl-le lisada naatriumbikarbonaati 50 mahu% või 30 massi% (või kuni 50% massist). Lisage piisavalt vett, et see kataks kogu pulbri. Kuumutage seda, kuni see hakkab pritsima. Reaktsioon on algul eksotermiline ja kui see lakkab pihustamast, jääb teile suur auklik "küpsis" räpase odava crackiga. See hakkab suitsema. See paneb teid kõrini. See kaalub 125-150% kokaiini HCl-st, millega te alustasite. Nii teevad seda vennad tänavanurgal. See on rämps, aga piisavalt hea.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Küsimus: Kui teete seda õigesti naatriumbikarbonaadiga (Natron), siis peaksite saama ka hea freebaasi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Selle kohaselt, mida ma lugesin, on natron peamiselt naatriumkarbonaat ja 17% bikarbonaat koos mõningase naatriumkloriidi ja naatriumsulfaadiga. Naatriumkarbonaat on peeneid samu tooteid nagu bikarbonaat, millest üks on naatriumkloriid. Nii et see on OK. Naatriumsulfaat...🤔see küll dissotsieerub. ei tundunud väävelhapet moodustavat. Naatriumväävelhape ON populaarne kuivatusaine, nii et ilmselt on vaja natuke rohkem vett. Nii et ma ei nimetaks seda paremaks kui bikarbonaati, aga see toimib. Tõenäoliselt soovite suurendada kogust võrreldes puhta söögisoodaga
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere kõigile, ma olen algaja. Ma tahan teada samme. XTC/MDMA/MDA tablettide ja madala kvaliteediga koostisosade tootmine Colombia ja Brasiilia ebaseaduslikes narkootikumide tehastes.
Ma uurin selle kohta. Et parandada vigu ja arendada ohutuid ja kvaliteetseid tooteid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vastab valele postitusele. See ei ole selle kommentaari postitamise koht. Esiteks on see teemaväline ja vales foorumis. Samuti on see teave juba foorumis fenüületüülamiinide all, ma usun, et see on juba olemas
 
Top