Tšehhi metamfetamiin (ka pervitiin) vs kristallmetamiin

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Üks üsna oluline asi Tšehhi pervitiini kohta, milles kasutatakse tolueeni. Tšehhi tänavatel saad 90% ulatuses märga kraami, mis sisaldab tolueeni. See teeb "kiire kuumuse" efekti pealekandmisel. Kristallilise metamfetamiini killudega tunned "pigistamist" HCL-i tõttu. Tšehhi pervitiin sisaldab ka palju tasakaalustamata jääke (siinsed tootjad ei hooli puhtusest) .. näiteks joodi ja mõnikord akuakudest pärit hapet. (See võib kahjustada elu!)
+On ka tavaline, et leidsid "ülekuumenenud pruuni paska", mis võib sind pikalt üleval hoida...
Tšehhi pervitin ei ole puhtusest, kuid igatahes võite tunda piisavalt speedy kui 90% + met.
Puhas met on sujuv. Pervitin on nagu liivapaberiga terav.

Ma olen võtnud palju erinevaid metasid. Tšehhi shit on hullumeelsem ja ka palju ohtlikum.

Tšehhi narkomaanid tavaliselt ei taha puhtaid kristalle, sest nad ei tunne end fetiilsena.
Mul just nüüd on Crystal Hollandist, kambad ei ole piisavalt...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Kahju, et puudub üksikasjalik protseduur tšehhi metamfetamiini keetmise kohta.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Mida te silmas peate? Ma saan aru, et (pseudo)efedriini pillidel põhinev standardprotsess, milles kasutatakse punast fosforit ja joodi, on hästi dokumenteeritud nii kirjanduses kui ka videotes siin BB-s.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
kui ma seda siin lugesin, arvasin alguses, et see on naljakas, kuid nüüd, kui ma mõtlen selle peale, siis kõik, mida te siin kirjutate, hirmutab mind absoluutselt ja ma saan sellest lõpuks aru.

Olen pärit Tšehhist ja olen aktiivselt kokanud peaaegu 10-12 aastat ja enne seda olen 15-16-aastaselt regulaarselt aidanud kahte vanakooli meistrit, kes on kokanud juba minu sünnist saadik.


see, mida te kõik siin kirjutate, on poolik jama või pigem lihtsalt teoreetiline keemia, millest pole mingit kasu.


Olen üle aasta otsinud siin kõrgemaid teadmisi, olen vaimustunult üllatunud, kui targad inimesed siin on, kes kõike teavad ja oskavad.


Mõnda aega oli mul see pettekujutelm, et ma olen lihtsalt alaväärne kokk, kellel on ainult mingid üldised teadmised keemiast... iga hinna eest tahtsin õppida teisi teid kui meie, tšehhi...


nüüd ei ole ma üldse üllatunud, et siin ravimiturul kiidetakse mingit toodet ja samal ajal ei teata isegi, kuidas päris PIKO töötab ja vaieldakse ühe-kahe inimesega, kellel on õigus, et see on sittagi väärt.


Ma otsisin midagi, mida ei ole olemas... Ma tegelikult leidsin - minu uhkus.

JA LÕPETAGE KUTSUMA PERVITINAKS, nii nimetas Temler Werke firma seda II maailmasõja ajal


MEIL ON PIKO, TE MOTHERFUCKEEEEEERS :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Chill dude, meil on hea meel, et sa oled siin. Enamik meist siin ei ole kunagi kokanud, ei oma mingit formaalset haridust orgaanilises keemias ega väida ega teeskle vastupidist. Igasuguseid nõuandeid või väiteid, mis puudutavad kokkamist väljaspool videoõpetusi või põhjalikke kirjutisi, tuleks võtta suure näputäie soolaga.

Kui te soovite kogukonnale kasu tuua ja jagada oma retsepti või arutada keetmise konkreetseid aspekte (suhtarvud, ajastus, koostisosade kiire/halvem lisamine jne), oleks teie teadmised väga teretulnud. Te võite seda teha siin teemas või https://bbgate.com/b/Czech/ või kus iganes te seda vajalikuks peate.

Mis puudutab nime, siis kasutasin "pervitin" kui pooleldi ametlikku nimetust, mida kasutatakse kõige sagedamini uudistes ja kirjanduses, mis sobiks kõige paremini ingliskeelsele publikule.
 
Top