• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Surnud tilgad USAs - mis linnas?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hei Breaking Bad'i kogukond

Kui te ei tea, mis on surnud tilk, lugege siit: Dead Drops

Oleksin huvitatud, kus te oleksite huvitatud, et saada surnud tilgad kõikide tooteliikide jaoks. Küsitlus on pigem asukohaga kui tootega seotud.

Jäta julgelt oma hääl küsitlusse, kui sinu piirkonda/linna ei ole siin, siis võid jätta oma tagasiside kommentaariumis

Tervitused,

Gordon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Texas ja California tunduvad olevat üleesindatud 🤔 ideaalselt riigi pealinnades ja mõnes muus suure rahvaarvuga piirkonnas ehk suurtes kolledžilinnades
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ma arvan, et see peab olema 10 suurima riigi linnade nimekirjas eespool :) Kindlasti on palju puudu!
Ometi on huvitav näha mõningaid resutls!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Üsna kindel, et Washington d.c. oleks sellesse nimekirja sattunud, kuid teisest küljest ei ole see linn. Ma arvan, et ma peaksin mainima Columbust. See on 17. suurim linn 900 000 elanikuga. Mind võiks veenda seda tööd tegema, kui hind oleks õige.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
See nimekiri oli juhuslikust veebisaidist, et saada palli veerema omamoodi :D Milline oleks õige tasu, mida te kaaluksite surnud tilkade tegemise eest? Igakuiselt või tegevuse kohta?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mõlemad. Tegevuse kohta, kuid tõenäoliselt võiksite mulle maksta igakuiselt. Tõenäoliselt oleks kõige õiglasem kilomeetri kohta. Linna ümbritseb riikidevaheline ring, kuid kogu linn ei ole selle sees. See on 55 miili ümber, 88,5km
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Vabandust, ma pean küsima teisiti, mis oleks igakuine tasu või isegi tasu tegevuse kohta, mida te peate heaks?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Igakuine tasu on nagu palk. Kui sa tead, et sa saad × raha, olenemata sellest, kas sa ficluk ära või püüad kõvasti, siis enamik inimesi fick off... minu naine on palgaline. $75k/aastas. Ta tõuseb kell 8, logib arvutist tööle. Paneb kaalu vahetuse nupule ja läheb tagasi voodisse. Ma äratan ta kell 13:00, et logida välja lõunaks ja see on 50/50, kui ta püsib üleval. Siis me teeme kogu öö narkootikume ja ei maga. Ma mõtlen, kuna ma maksan gaasi ja kindlustuse, gaasi rehvid ja õli, ...$ 0.65 / miil ja ma võiksin lihtsalt ringiga linna 2 korda päevas või 3 ( ilmselt üks kord alustada, kuni on kliendibaas) ja kõik sõita 300 miili päevas kokku, kui me saime, et töö. $200 ja ma võiksin ilmselt 60 langetada. Ma olen metsikult guesstimating siin, kuid läheb 40-50 miili edasi-tagasi 1 tilk ei kavatse olla viis, kui see $ × × × × jadeepintoit. Alustan 10, siis 20. Rohkem kui 20 ja see oleks tõsine töö.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kõlab kõik väga mõistlikult! Pank saab seal teha ainult kui "tilguti", kui tilkade arv kasvab muidugi.

60 pakendit päevas mõtlete või 60 miili? :D :D HAving a hard time keeping track with your colloquial english :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Õige, et ma ütlen, et te ei saa rahaliselt ette tulla
Tehes üksikuid sõidud. Vaja on logistikat, marsruutimist ect. Üks sõit päevas, kui ei ole vähemalt 10-15 tarnet. Paljud piirkonnad on uskumatult tihedalt asustatud ja nendel aladel tasuks üürida mõned postkastid ups poest ja laadida neid enne ja anda neile number ja kombinatsioon, kui nad maksavad. See ei võtaks kaua aega, et tilgakohad läheksid kuumaks ja siis on palju lisavõimalusi, et neid jälgitakse ja röövitakse või rüüstatakse. See peab alati arenema. Vältida tuleks, et sama isikule kaks korda samas kohas kukutatakse.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
See on mõned huvitavad mõtted, mida me siin kogume :) Kas me peaksime jätkama DM-is?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Pierce'i maakond WA.
Seal on tonni valdkondi uskumatult lihtne luua surnud töö. Erinevalt Seattle'ist liiga palju kodutuid, et leida turvaline koht. Lisaks on palju laike metsa ja tiheda metsa nagu pargid, mis oleks lihtne surnud langeda
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Huvitav! Läbi surnud tilkade oleks lõpuks jälle võimalik, et tänavakaupmehed jääksid 100% anonüümseks :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Midagi, mis on kasvõi kaugeltki NC/TN/SC/VA lähedal? Oleks huvitav teada.
 

BigD123

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
kas kellelgi on midagi chicagolandi piirkonnas
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Tampa
Suure rahvaarvuga piirkondades ja suure puhkusega piirkondades on alati suur nõudlus.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau Gordon, kuidas sa sellega hakkama saad, see on uskumatult suur kokkupuude, palju õnne sellega ja sa muretsesid, et töötad koos minuga? Sa mõistad, et hest met praegu maksab 125 dollarit unts ja sa hakkad müüma grammi kui palju 5 dollarit. Kuidas see kasumlik saab olema? See on liiga kergesti kättesaadav siin olin yhe Ühendriigid sa ei tee midagi met, aktsepteerida võib-olla lahtiselt, kuid hinnad siin on pool sellest, mida nad on Euroopas. Ma arvan, et ma pean siin midagi suurt vahele jätma.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mida hallata?

Ma tegin siia postituse, et tekitada vestlust teiste ameeriklaste jaoks, ma ei ole kuskil öelnud, et ma ehitan ülemaailmset surnuaiaorganisatsiooni :D

Nüüd olete soolane, sest ma ei taha teiega koostööd teha :D Te teete selle isiklikult, kuid see puudutab ainult teie riiki, see on kõik
 
Top