• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Surnud tilgad USAs - mis linnas?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Im ei püüa olla solvav gordon see lihtsalt kõlas nagu te teeksite metamfetamiini surnud tilgad ja metamfetamiini hind on super madal, sest kartellid üritavad hävitada kogu konkurentsi ja neil õnnestub. Üritasin lihtsalt aidata sind mees, miks ma saan soolane, kui im üritab saada teid aidata mind välja midagi super oluline minu ja minu ellujäämise. Ma püüdsin olla väga konkreetne, sest paar esimest sõnumit, mida me vahetasime, ei tundunud, et mind mõisteti, see oli kõik.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Jah, aga kõik Mehhikost pärit tooted on lausa jama. Ma maksaksin hea meelega 100 dollarit grammi eest, kui see oleks jälle tõeline kraam. Mis on tüütu, on see vahepealne mees, keda ei huvita, kas see on prügi, nad tahavad lihtsalt raha ja nad müüvad kõike ja ütlevad, et kõik on hea, kui nad teenivad raha. See on USA pakkumine alates umbes 2018/2019. Igaüks, kes tuleb tõelise, tugeva ja puhta kraamiga, võtaks turu hetkega üle.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vaja on mõned tilgad ümber Chattanooga Tennessee on
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Chicago 'burbs oleks ka tore, et ma ei peaks jälle sellesse põrguauku sõitma ja politsei poolt mulle narkootikume külge istutama.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlantas on suur täitmata 4-MMC turg
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Kas Orlandos on mingeid ummikuid?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsin, Minnesota ja Michigan vajaksid kindlasti armastust.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pm mulle, kui keegi on valmis tegema dead drops in denton texas (nagu tund kaugusel dallas) 😽
ma vajan stims
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sõitsin kord Texases tööreisil. Paar käsirelva rendiauto pagasiruumis, sest te teate, et see on Texas. Märkasin, et üks politseinik jälgib mind maanteel kilomeetrite kaupa. Lõpuks pidas mind kinni. Panid mind oma auto esiistmele. Möödus mitu minutit. Siis ütles ta mulle, et võin vabalt minna. See oli veider.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vean kihla, et kõigis neis linnades on hea hulk kliente
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Stockton California piirkond....esindab suurt rahvaarvu võrreldes linnade lähedal. Kõik kolm transportations siin sadama vee välja Bay Area raudteed risti- ja lennujaama. Tugev teenida siin ...me valmis töötama tabas mind üles
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas Tampas on mingeid ummikuid?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Kas Ameerika Ühendriikides on tooteid, palun võtke minuga ühendust
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Lihtsalt minu anekdootlik kogemus, kuid ma ei usu, et surnud tilgad oleksid Ameerikas kergesti tabatavad.

Esiteks, see tundub kliendile vähem turvaline. Nad ei ole sellega harjunud, nii et te peaksite neid tõesti meelitama, võib-olla väikese proovi või allahindlusega esmakordse ostja jaoks, kuid inimesed on väga umbusaldavad, kui nad annavad raha ilma toote käes.

Teiseks, kui see ei toimu turvalises sõnumirakenduses, mis on ainult nii turvaline, ei viitsi enamik vaeva näha. Nad tahavad lihtsalt helistada ja lasta kellelgi kohale tulla või tuua selle, mida nad tahavad. Mugavus on kuningas ja dead drops on vähem mugav kui kohaletoimetamine.

See on võimalik, see võtaks lihtsalt aega ja palju vaeva.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma arvan, et mõne maapiirkonna linna poolt mõni neist suurtest oleks hea mõte
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Põhja-Carolina on aastaid maganud ... Ma sõidan üles ja alla idarannikul ja vanus ×× ma tean piisavalt territooriumi ja mis on kõige populaarsem kasutada igas osariigis omamoodi, kuid ma võin märgata midagi
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Imo, ma arvan, et siinkohal on võtmetähtsusega määrata, millise skaalaga te töötate.

Väike kuni keskmine skaala, ehk grammidest untsideni, võiks kergesti teha nii maapiirkondades kui ka linnades. Mõlemal oleks oma plussid ja miinused. Väikeste koguste puhul küll inimesed ei taha tõenäoliselt sõita näiteks üle 20 minuti grammide jaoks, imo, untside puhul on 30 talutav.

Kilo ja rohkem, ma arvan, et see peab olema suurlinna äärelinnas. Ma ei ole kaugeltki ekspert, aga tõenäosus, et keegi satub kilo või naela peale on liiga suur ja mingist hetkest alates ei saa asju lihtsalt ära peita, aga see on suur kaal.
 
Top