Surnud tilgad või postisaadetised?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kumb on mugavam ja turvalisem nii müüjale kui ka ostjale?
Andke kaks vastust (müüja ja ostja seisukohast)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma arvan, et see küsimus on vigane.
Posti teel saatmine on "mugav", kuid vähem turvaline.
Dead drops on "ohutu", kuid mitte mugav.
Mõlema osapoole jaoks.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ma ei tea... Mul on kogemusi mõlemaid ja minu tagasihoidlikul arvamusel on surnud tilgad ohutud ja mugavad ning posti teel saatmine on ebamugav, aeganõudev ja ebaturvaline.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Surnud tilgad on turvalised ja mugavad, kui elate kõigi oma klientide keskel. Kui olete isegi veidi kaugemal, on ärevus, et inimesed sõidavad vahemaid, et peita asju kohtadesse, mida nad ei tunne, on hektiline. Ka suurte vahemaade läbimine, et leida sinna jäetud asju, on tohutu ebamugavus.
Minu lähim "mõistlik ootuspärane prügikast" on umbes 10 miili kaugusel.
Ei ole turvaline sõita kaubaga pikemaid vahemaid, ei ole hea sõita millegi juurde, vaadata ringi ja sõita jälle ära.
Mulle LÄHEMALT meeldib tilkade idee, ma lihtsalt ei näe, kuidas need on minu lähedal kuskil teostatavad.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Me mõtleme... see mees ütles seda kõige paremini. Surnud tilgad on halvad, postiteenused on lahedamad ja lendavad rohkem.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Samuti tuleb meeles pidada, kuidas Robert Hansen jäi kinni. Surnud salastatud dokumentide langetamine. Ei ole nii, et keegi ei saa lihtsalt oodata, et sa ilmuksid... Ei mingit suurt kasu võrreldes postiteenusega IMO. Lihtsalt rohkem sõitmist kraamiga, mida sa ilmselt ei taha endaga kaasas olla.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Kallis Heisenbergil on õigus. Deaddrop sobib ideaalselt nii ostjale kui ka müüjale. Siiski on paljud minu sõprade sõbrad tabanud posti kasutamise. Ma ei saa ikka veel aru, mida te veel teada tahate.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma ei ole üldse surnud tilkade vastu. Ma eelistaksin neid. Aga minu teada ei ole siin kuskil midagi sellist saadaval
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Seejärel sätestage, et need tulevad, kuna tooted on teie käes. Töötage lahtiselt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nii et ma postitasin eile Küsimused surnud tilkade tarnimise kohta Hispaaniasse. Hunnik vaateid ja null vastust.

Nii et kus toimuvad surnud tilgad? Millised riigid kasutavad seda meetodit?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
MITTE KASUTAB seda, sest selle ebausaldusväärne vend. Olge realistlik, HEISENBERG reklaamib seda meetodit ainult sellepärast, et ta on visionäär. Ta näeb potentsiaali, kuid see potentsiaal ei tähenda midagi võrreldes praeguse saatmismeetodiga, postiteenused on liiga mugavad, et kasutada midagi muud.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
haha, oled sa tõesti kindel, et ükski riik seda ei kasuta, siis müüjaid Ida-Euroopas pole kunagi olnud.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Seda ma mõtlen - usun, et varem on räägitud surnud tilkadest, mis on levinud sellistes kohtades nagu Poola ja Serbia, kuid ma ei tea, kuhu see ulatub...
Ma mõtlen, et mulle meeldib see idee, ja drop'i tegemine on müüja jaoks riskantsem ja kliendi jaoks vähem riskantne ma arvan, aga droppide võrgustik peab olema paigas...
Ma mõtlen, et ma hea meelega dropiksin inimestele selles piirkonnas, aga kuidas toode minuni jõuab, kas on piisavalt ostjaid? Sest ma ei taha olla osa tarnevõrgustikust, ma tahan lihtsalt olla logistiline viimane miil tarne haha
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Surnud tilgad on näiteks peidavad ravimid puu alla, koti sisse, mis näeb välja nagu prügi? See näeb välja nii palju tööd.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Aga kui teil on mets lähedal, inimestele, kes elavad maapiirkondades, mis näeb välja täiuslik, väga lihtne leida kohti, et varjata narkootikume, ei ole palju tööd.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Mul ei ole palju võimalusi, minu asukohas ei ole turgu sellele, mida ma tahan toota. Seega, kui ma tahan sellest raha teenida, pean ma seda W.W. müüma, mida ma ilmselt ei saa surnuks lasta, seega, postiteenus minema.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Kuulake mind nüüd tähelepanelikult, kui teil ei ole organiseeritud ja professionaalset meeskonda, ei saa te isegi unistada ravimite rahvusvahelisest tarnimisest.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Jah, ma saan aru, mida te mõtlete. Ma ei saa midagi kindlat öelda, sest te ei jaga oma riiki. siis peate kasutama oma loovust. lõpuks, näiteks kui te kannate riigi piires narkootikume, ei kujuta see endast suurt probleemi, võite isegi youtube'i videodest midagi endale leida, näiteks veepudelisse peita. stay Safe My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tahaksin ka öelda, et dropoff'e kasutatakse juba praegu enamasti rahvusvaheliste narkootikumide vedude puhul (piiri ületavad autod, allveelaevad ookeanis, purjekad jne), kuid ka siin oleks kasulik, kui meeskond oleks olemas(vabatahtlik).
 
Top